IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st January 2007, 23:20
^Kitty^ ^Kitty^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Ноктите не са чупливи и меки, защото си ги ядяла, просто са си такива.
На такива като теб и мен просто не ни е писано да имаме дълъг и красив маникюр, но и къси добре поддържани нокти също са много сладурски.

Ако искаш да си помогнеш, не прави никакви ноктопластики и неща, защото това няма да ти заздрави ноктите. Ако имаш бал или нещо такова- да, ама ина4е...

И можеш да про4етеш това:

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=2&id=2903


Пробва ли с йод? Моите нокти бяха супер обаче по едно време как стана незнам започнаха да се цепят и чупят по всички възможни начини!А аз не се харесвам с къси нокти , незнам защо някои хора им отива ама на мен не ми харесва! Опитвах лимони, кремове , експериментирах с какаво ли не. И накрая вече си казах "Е жълтото ще го преживея!" и ги намазах с йод. Значи аз като си сменявам лака изчиствам перфектно ноктите от стария минавам ги 2 пъти с йод и чакам 5 мин да попие. Използвам клечка за уши за нанасянето. И после като попие ноктите ти ще бъдат жълти (моите в тоя момент са оранжеви щото аз съм ненаситница и слагам повече да са по-здрави ) , лакираш се съвсем нормално и после като махнеш лака няма да има нито следа от йода И също е добре преди да се лакираш да нанасяш един слой безцветен лак или заздравител, незнам защо , ама помага След 2-3 седмици мазане с йод в момента ми е трудно малко да пиша , щото ноктите ми са станали доста дълги. Като си погледна ръката отдолу ,откъм дланта , стърчат има-няма сантиметър Надявам се да съм била полезна!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th January 2007, 11:54
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Аз си правих ноктопластика с удължител в show room-а на Abalico http://www.abalico.de/web/home/start.html в кв. Хладилника, ул. Кишинев /на ъгъла с бул. Черни връх, веднага след строежа/

Изключително доволна съм, ноктите бяха уникално гладки, правят я много прецизно, лака се задържа в перфектно състояние без драскотинка за 2 седмици!!!! Много ама много съм доволна. Махнах я защото не можах да издържа толкова дълги нокти, бях като инвалид направо и от там се почнаха мъките, вече трети месец откакто съм я махнала и ноктите ми се чупят на поразия, а са късички изтъняха и се огъват, а по принцип съм с много здрави нокти и да си счупя нокът ми се случва 2 пъти годишно максимум, дори и да са били сравнително дълги.
И на мен преди 3 дни (в петък, 05.01.2007) ми направиха на същото място ноктопластика с гел и съм АДСКИ доволна Направиха ми френски маникюр, в много бледо розово Хубавото е, че мога да си ги оформям сама в каквато форма искам, мога да ги лакирам, само трябва да ползвам безамонячен лакочистител, и най-важното-нямам (поне засега) проблем със слагането и свалянето на лещите
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th January 2007, 12:01
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

и аз си правих ноктопластика по възможно най-добрия и качествен метод на 28ми.Днес свалих и последния
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th January 2007, 17:40
sakrovi6te sakrovi6te не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

xaxaa... къде сте виждали безамонячен лакочистител-казва се без ацетон!от мненията,които изчетох мисля че никой от вас не е случил на кадърна маникюристка!гела се слага само на сухи нокти,защото ако ноктите се омазняват бързо ще трябва да ходите на поддръжка всеки ден! за мазни нокти се препоръчва акрил-той е и по-здрав!аз се занимавам с ноктопластика и ако имате въпроси може да питате!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th January 2007, 08:42
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sakrovi6te
xaxaa... къде сте виждали безамонячен лакочистител-казва се без ацетон
сори, без ацетон
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th January 2007, 08:44
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sakrovi6te
се препоръчва акрил-той е и по-здрав!
Точно така ми ги правиха и платих 60 лв.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th January 2007, 22:17
sakrovi6te sakrovi6te не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

уоу много скъпо- там където ходих на обучение мисля, че не е повече от 40
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th March 2007, 13:38
maris_ maris_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: varna
Мнения: 5
По подразбиране

здрасти на всички! декември ми направиха ноктопластика - изграждане с акрил. Докато маникюристката ми я направи интърпях ужасни болки и най-вече от лампата (фурничка). И след 1 седмица акрила започна да пада, изнервих се много и отидох да ми я махнат. Болката при махането беше невероятна, после няколко дена ходих със сини нокти, защото маникюристката пракалено силно беше натискала с инструмента, с който ми махаше ноктите.
Моите ноктите започнаха да се чупят и цепят, но с помощта на йод всичко мина
За такава ноктопластика платих 60 лв. във Варна.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th March 2007, 14:33
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами с какво са ти ги махали? аз когато си правих ми ги изграждаха с гел и после ми ги пилиха. обаче после като коментирахме с apoklistika осъзнах колко съм тъпа - ами то си има специални неща, с които се маха гела. не просто с пилене, защото то наистина много уврежда нокътя. например
http://www.starnailsbg.com/articles....icleGroupID=73

и по-точно най-последния - Ултразвукова вана за сваляне на покритие
За сваляне на лаково покритие и ноктопластика.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th March 2007, 14:43
maris_ maris_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: varna
Мнения: 5
По подразбиране

здр Puppito . за около 1 минута тя ми беше сложила ръцете във ваничка с "уж" специален препарат за сваляне на ноктопластика, но на мен ми миришеше на обикновен лакоочистител и количеството беше толкова малко, че едвам ми стигаше до средата на ноктите. и после тръгна да ми ги маха със този инструмент (нзм как се нарича), с който по принцип се махат (избутват) кожичките МН БОЛЕШЕ но тъй като този "препарат" не си беше свършил работата, имах чувство, че тя направо ми ги махаше заедно с моите нокти. И на всичкото от горе ми взе за това мъчение 17 лв.
Заедно с мен и сестра ми си беше направила ноктопластика, но с удължител. Нейната беше станала много хубава, за разлика от моята.
__________________
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.