IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 29th March 2007, 14:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ноктите трябва да ти стоят около 10 мин в този разтвор, тогава падат наистина сами, а гелът омеква и се маха само с памуче и лакочистител.
Иначе разтвора наистина мирише на ацетон, ама не е. Доста е скъп, може би затова са толкова пестеливи, а за това изграждане с акрил, мен още преди години една много добра маникюристка ме предупреди никога да не го правя, защото е ужасно за ноктите.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th March 2007, 17:12
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sakrovi6te
xaxaa... къде сте виждали безамонячен лакочистител-казва се без ацетон!от мненията,които изчетох мисля че никой от вас не е случил на кадърна маникюристка!гела се слага само на сухи нокти,защото ако ноктите се омазняват бързо ще трябва да ходите на поддръжка всеки ден! за мазни нокти се препоръчва акрил-той е и по-здрав!аз се занимавам с ноктопластика и ако имате въпроси може да питате!
Не искам да съм груба но аз лично съм предпочела преди време гела пред акрила тъй като ако си маникюристка ще знаеш че е с една идея по-вреден от другите варянти, при това да по-здрав е но миризмата му по време на слагане е ужасно вредна както за маникюристката така и за клиентката което всяка с твоята професия трябва да казва преди да го слага на клиентките си. Аз сега ще си сменя новата ноктопластика която е с удължител и гел с акрил но на моя си глава при това аз ще платя за него 80лв. без никакви угризения точно защото маникюристката ми е много добра, до преди известно време даже не го практикуваше акрила но започна заради желанието на много от клиентките и. При това съм с много мазна кожа и нокътни плочки но само гела ми стоеше за по седмица.
ПП: извиняваи за грубия тон но да започваш изречението с хахаха, веднага след това изкоментирваш малката грешка, и накрая заявяваш че не са ни кадърни маникшристките ме ядоса много. При това аз съм си слагала ноктопластика с гел и удължител за 30лв. и беше ужасно сега си я правя за 60лв. и никой не може да разпознае че е изкуствено, даже и други маникюристки, пък и ми стои за по повече от месец и половина.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd May 2007, 11:10
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от [color=red
Nevermind[/color]]Моля ви, препоръчайте ми добра маникюристка за ноктопластика в София!
__________________
...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd May 2007, 17:12
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ако все още се търси ми пиши на личния и ще ти дам кординатите на моята за която смятам че е много добра. Просто не искам да пиша кординатите тук защото както се разбра от по-горните постове и дуги биха ти препоръчали и дори биха предложили себе си, а не искам да се получават търкания помежду ни
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th July 2007, 11:53
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

искам да си направя ноктопласика, но се чудя кога да си я направя, защото след около 2 седмици заинавам малко на морето и незнам дали да си я направя сега или сле това, ще умра ако на морето се повреди, и всъщност има ли някаква вероятно от морскада вода да и стане нещо, моля тези които имат опит да кажат че съм пред голяма дилема
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th July 2007, 12:13
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
искам да си направя ноктопласика, но се чудя кога да си я направя, защото след около 2 седмици заинавам малко на морето и незнам дали да си я направя сега или сле това, ще умра ако на морето се повреди, и всъщност има ли някаква вероятно от морскада вода да и стане нещо, моля тези които имат опит да кажат че съм пред голяма дилема
ми Бубе, дори и да се повреди все ще намериш маникюристка там да ти поправи нокъта.
освен ако не си на някое диво място, дето има само моряци по фуражки
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th July 2007, 12:56
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

е да права си не се бях замисляла.... четох че си си правила ноктопластика Пупи, моите нокти са много чупливи вечно се цепят, и като цяло са тънки и затова немога да ги пусна на дължина кой знае колко затова мисля да си направя ноктопластика, една позната си направи с изгрждане, но нем харесаха каточили седяха едни такива много дебели илипоскоро прекалено дебели... ти какво си беше правила?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th July 2007, 13:57
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

аз си ги изграждах с гел. зависи кой ти ги прави. аз си ги правя само в стара загора при моята маникюристка, защото тя ми ги прави много хубави - не са дебели в никакъв случай. докато маникюристката ми в софия хем ми ги прави дебели, хем не знам кво ми обезмаслява нокътя, че да се залепят по-добре уж, ама ми падат един по един на 3-4 ден... много тъпо. като отида след тва с нокътя да й го покажа ч на 4ти ден ми е паднал и тя веднага ми прави нов без пари, ама кел файда? аз не мога ден през ден да стоя накокорена под лампичката да я чакам 100 века. така че поразпитай добре коя е най-добра в метода, който избереш и отиди при нея
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th July 2007, 14:34
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

моята маникюристка е мога да кажа една от найдобрите в Пловдив, но не прав ноктопластика незнам защо иначе на маникюра няма равна с такъв замах работи е всеки път като отида при нея и ми пада ченето.. како и да е, та тя ми каза че ще ми препоръча при кой да отида да ми направи ноктопластиката.. имам и голямо доверие че няма да м прати при някой хал хабер... инач наистина има значение кой ти яправи.. като си я направя ще ви се похваля и ще я снимам ... иначе мерси много мила за съветите
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th July 2007, 18:17
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета недейте да си слагате акрил той е отровен.!!!!
Относно ноктопластиката към нея е хубаво да прибягват хора,които наистина имат проблем с ноктите.
На мен лично ноктите ми растат много бързо и са много здрави (пу-пу ),но когато станат прекалено дълги на някоя пръсти ноктите се изкривяват леко навътре и мен това много ме дразни.Моята маникюристка ми слага едно малко ъгълче лепливо платче и го оформя и от горе гел и съм готова.
На мен също гелът ми го махат с пилене,не съм чувала за този разтвор.
Сега на скоро обаче чух за някаква нова ноктопластика,която не ти увреждала нокатя понеже не се използвало лепило,трябва да разпитам повече за нея. И аз знам много добра маникюристка на лична мога да ви дам данните и и най-вече рисува уникално.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:39.