IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 16th September 2007, 21:31
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Как така ви пада гела?
Аз вече близо една година съм с ноктопластика ( удължители+гел ) и нямам подобни проблеми. Никога гела ми не е падал или пък да се е отделял.Може би, най-много 10 пъти, през тази една година, да съм си счупила някои от ноктите ми, но никога не са се счупили,отлепили сами или пък гела да им падне.
Явно маникюристките ни в България толкова си разбират от професията. Може пък причината да не е в тях, а в използването на некачествени продукти (гелове, удължители, лепила, ...)? Има и друга причина.Прекаленото мокрене на ноктите с вода ( домакинска работа-миене на съдове без ръкавици, използването на препарати за почистване-те ужасно много увреждат ноктопластиката а и не само нея, но и естествените нокти/маникюр ... )...
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th September 2007, 21:47
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Еми да защото между гела и нокътната ти плочка има удължител, при мен се получава същото ако си сложа лак без отдолу да имам нактопластика, само гел или акрил. Моята маникщристка работи само с продукти на O.P.I. които на качество според мен са на 6.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th September 2007, 22:03
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Не съм чувала за тази марка продукти,но предполагам,че се внася и тук в Белгия.
Mаникюристка ми използва само продуктите на Astra Nail's. Супер качество! Много съм доволна!!!
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #84  
Стар 2nd January 2008, 20:15
lepidopteria lepidopteria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до lepidopteria Изпратете съобщение чрез MSN до lepidopteria
По подразбиране

здравейте момичета преди 3 дена си сложих гел на ноктите и съм много доволна,въпреки че исках ноктопластика ,но маникюристката ми не ми даде ,защото к мойте нокти бързо растяли и са си дълги ,но много ме дразнеше как се подвиват, но вече го нямам този проблем
Отговори с цитат
  #85  
Стар 4th January 2008, 12:37
zuzka85 zuzka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Пловдив
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте, извиняваите че така от нищото сенамесвам.
Та аз сащо искам да си направиа ноктопластика,но сам с лещи и незнам дали няма да ми пречат ноктетата. :P
__________________
DOBRITE MOMICHETA OTIVAT V RAIA, A LOSHITE, KADETO SI POISKAT
Отговори с цитат
  #86  
Стар 21st January 2008, 17:25
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте мацки,и на мен ми допадна идеята да си направя ноктопластика с гел,една моя приятелка си направи и направо страхотно стои,но ме притеснява,че мойте нокти попринцип много се цепят и дали като сваля гела ще има големи поражения?С гел или акрил е по-безвредно?Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 28th January 2008, 14:30
bibinails bibinails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BLOOM
Ще паднете,ако ви кажа каква ноктопластика ми направиха. Не съм чела за друг такъв случай тук. Още първите дни взе да се отлепя в основата на някои от ноктите и да стои повдигнато,съответно аз отчупвах тези парчета и полирвах границата,за да личи по-малко.Не само това,ами и от горната страна на няколко нокъта се счупи,реално стоеше стабилно само в средните части. По 1 час се лакирах заради тези неравности,отврат.Накрая ми писна и я свалих съвсем сама и то с много малко усилия...
Причините може да са няколко - или не направена както трябва ноктопластика или ноктите ти да са по-мазни.
Когато нокътната плочка е по-мазна, гела или каквато е там ноктопластика се надига и започва да влиза въздух. Не винаги причината е в маникюристката...

Цитирай:
Първоначално написано от SwЭэT_gIrL
Здравейте мацки,и на мен ми допадна идеята да си направя ноктопластика с гел,една моя приятелка си направи и направо страхотно стои,но ме притеснява,че мойте нокти попринцип много се цепят и дали като сваля гела ще има големи поражения?С гел или акрил е по-безвредно?Благодаря предварително!
Здравей! Като професионалист бих те посъветвала или да си направиш ноктопластика с Гел или Дипинг ноктопластика. Ноктопластиката с Акрил при дълго носене разяжда ноктите...
Единият варянт е да си слижиш Гел или Дипинг върху твоите нокти и така да ти растат, а другият е да си направиш ноктопластика и при поддръжката да се скъсява, докато си останат твоите нокти с покритие отгоре.

За момента най-безвредната ноктопластика е Дипинг. Ноктите стават много тънки, естествено изглеждащи и в същото време много здрави.
Ето снимки на Дипинг ноктопластики, които съм правила

http://images19.snimka.bg/003666018.jpg
http://images19.snimka.bg/003666019.jpg

http://images19.snimka.bg/003987628.jpg

http://images21.snimka.bg/004186993.jpg

http://images22.snimka.bg/004889063.jpg
Отговори с цитат
  #88  
Стар 28th January 2008, 15:42
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря за отговора bibinails И аз мисля,че ще е най-добре с гел.Не бях чувала обаче за Дипинг ноктопластика-какво точно представлява-може би е на принципа на гела пак с подръжка
Отговори с цитат
  #89  
Стар 28th January 2008, 15:47
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zuzka85
Здравейте, извиняваите че така от нищото сенамесвам.
Та аз сащо искам да си направиа ноктопластика,но сам с лещи и незнам дали няма да ми пречат ноктетата. :P
на мен не ми пречиха, даже ми беше по-лесно от колкото като съм без нокти, само дето ако не си свикнала и не внимаваш може да увредиш лещите
(аз така на пияно една вечер като ги свалях така съм стилнала едната че леко съм я сцепила )
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #90  
Стар 28th January 2008, 16:11
bibinails bibinails не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SwЭэT_gIrL
Благодаря за отговора bibinails И аз мисля,че ще е най-добре с гел.Не бях чувала обаче за Дипинг ноктопластика-какво точно представлява-може би е на принципа на гела пак с подръжка
Дипинг ноктопластиката е удължители, акрилна пудра / която не е на принцина на ноктопластиката Акрил + мономер, която разяжда естествените нокти/ спец. лепило, активатор. Предимството и е, че се сваля с Ацетон, а не като гела само с пилене.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:34.