IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th March 2007, 21:55
Silvito Silvito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране Как да премахна целулита и да сваля околко 4 кг

Здравейте аз съм нова тук и много съжалявам ако е имало теми подобни на моята.Значи проблема е,че сам на 14г. и сам 1.65 и тежа 55кг. имам целолит не е много но искам да го премахна докато нестане много,може ли да ме посъветвате вие по опитните и знаещи по вапроса как мога да го премахна и да сваля околко 4 кг. поне.Ако е възможно до края на Май.Много благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2007, 21:58
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=82 тук ще намериш нещо и за себе си попринцип тази тема е доста коментирана мисля че има и други теми посветени на нея така че чети може и да намериш още материал
__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th March 2007, 22:01
Silvito Silvito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2007, 21:51
Silvito Silvito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

А някои неможе ли да ми даде още информация.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2007, 22:04
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Не съм убедена , че на 14-годишна възраст трябва да се подложиш на диета , въпреки че наистина ще изглеждаш по-добре / данните ще станат много добри / . Ако не ти се налага сериозно да сваляш кг , не пробвай , за да не нарушиш баланса в организма си , а и ти все още подрастваща , може след половин год. или две да се обърнат нещата и да растеш само на височина . Сигурна ли си за целулита , че го имаш ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2007, 12:37
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Като ходиш на фитнес 4 пъти седмично и НЕ ядеш: пържено, сладко, бял хляб, тесто, снаксове, чипсове,шоколад, кола, картофи пържени, макдоналдси и кеефсита, торти, пици, дюнери, палачинки, гофрети, вафли, еклери, кроасани, кексове, свинско, масло, сланини, салами.....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th March 2007, 13:18
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Като ходиш на фитнес 4 пъти седмично и НЕ ядеш: пържено, сладко, бял хляб, тесто, снаксове, чипсове,шоколад, кола, картофи пържени, макдоналдси и кеефсита, торти, пици, дюнери, палачинки, гофрети, вафли, еклери, кроасани, кексове, свинско, масло, сланини, салами.....
точно така!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th March 2007, 16:56
Silvito Silvito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря,но съм чувала че от сега не било хубаво да започвам с такива лишения и диети.Това вярно ли е.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th March 2007, 17:17
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Честно казано това не са лишения и диети, просто са ти изредили боклучивите храни, които не носят нищо полезно на организма ти, а тъкмо обратното Наблегни на плодовете, зеленчуците, пилешко , телешко месце, яйчица и така 8)
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2007, 22:28
Bio Bio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bio
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Като ходиш на фитнес 4 пъти седмично и НЕ ядеш: пържено, сладко, бял хляб, тесто, снаксове, чипсове,шоколад, кола, картофи пържени, макдоналдси и кеефсита, торти, пици, дюнери, палачинки, гофрети, вафли, еклери, кроасани, кексове, свинско, масло, сланини, салами.....
Може и свинско да си яде, стига да не е тлъсто. Освен това да поема и мазнини - растителни.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдапремахнацелулитадасваляоколкокг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.