IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 14th April 2007, 13:34
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране Стафилококова инфекция

Позволих си да направя тема за Стафилококовата инфекция ,защото е изключително често срещана и много опасна.В момента се лекувам от нея с ваксина -лечението ми е вече 4 месец ,по простата причина че антибиотиците не помогнаха ,хомеопатията също.
Първо искам да ви разкажа как се прояви при мен
Едно лято бях на студентска бригада и напълнях страшно (12 кг),върнах се тук в Б-я и започнах диета -каква диета всъщност -аз НИЩО не хапвах (3,4 месеца поне )имунната ми система рухнаи започнаха да ми излизах огромни подкожни пъпки (като цирей),които след седмица се разпукваха и оставаше рана ,която след като заздравееше ,на мястото оставаше белег.
Щом заздравееше една -веднага излизаше втора,понякога и повече -пълен кошмар .Бях много подтисната,защото изглеждах така все едно не се грижех за себе си ,а постоянно ходих на козметик и си купувах какви ли не продукти -БЕЗ ЕФЕКТ
Един ден отидох на гинеколог ,имах течение ,а и ми беше време за профилактичен преглед .
Тя отсече течението ти е вследствие на стафилококова инфекция -на мен дотогава и през ум не ми е минавало че може и това да е причината за честите ми възпаления на яйчниците,а и мислех че това е проблем при бебенцата в родилния дом.....
Тя ми предписа антибиотик и каза ,ако това не помогне ,ще пиеш друг след това ...
Нямаше ефект мина време и аз забравих ,докато не се разговорихме с едни познати за тази инфекция
Едната каза че е имала такъв проблем (кожен )и с ваксината вече няма .
Тогава не го взех впредвид казах си Да бе още едно Пласебо-още едни пари на вятъра ...
Срещнах още една позната ,която пък имаше проблеми с бъбреците постоянни възпаления ,най накрая след хиляди изпити лекарства,лекарката й я праща за изследване и се оказва че има стафилококи .
Започва и тя с хомеопатия ,антибиотици и най-накрая прибягва до ваксина,последно като я видях все още не се беше излекувала .
Лошото при тази инфекция ,че ако остане дори само една -тя се размножава мигновенно
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.