IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th March 2011, 20:36
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
Thumbs down

тотали лост съм,
липсва интуитивното разпознаване и намиране на това, което търся.
туширайте малко цветовете, че направо вадят очи!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th March 2011, 20:54
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Тука работата стана малко като на Mtel , че се осрахме, осрахме се с новата платформа , че ще си серат , ще ни серат , ама поне някой да ни похвали и като няма кой , сами ще трябва .
Много сайтове така издъхнаха без потребители , този е поредният
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th March 2011, 20:59
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Сайтът си е мнооо готин,кво пищите толкова
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th March 2011, 21:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, Марисабела, Милена, сериозно ли ви кефи подобно отношение към вас? Та вие сте именно тези, които правят тоя форум, сериозно ли ви е яко да се появи някой, да ви сложи няква уж по- готина платформа, пълна с бъгове... обаче тоя някой казва, че е по- готина, начи е така.... за мен след толкова изписани страници и коментари и
Цитирай:
До ден-два всички бъгове ще бъдат отстранени и всичко ще придобие нормален вид.
тва си е откровенно показване на отношение към потребителите, че никой не го ебе кво мислят. Както стана ясно, ако е кадърно свършена, тва е работа за няколко часа, не за няколко седмици. Ама явно щото членството във форума е безплатно и на кой му пука за членовете... надявам се само да осъзнават, че голяма част от същите тия членове им вдигат и четеността...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th March 2011, 22:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
Сайтът си е мнооо готин,кво пищите толкова
Аз не разбирам за кви бъгове пишат другите и тн.,нищо му няма,само цветовете са идиотски.Хич не ми дреме къв облик ще добива един сайт и не виждам нищо лично в това.Апо за какво отношение става въпрос?Не ми пука,че някой си сменил нещо си в сайта,променил или каквото и да било
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th March 2011, 22:23
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Абе не ти харесва сайта-не влизаш,кефи те-ВЛИЗАШ !Къв е проблема,на тези,на които не им харесва-да си измислят нов))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th March 2011, 22:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мариске, всъщност всички, с 3-4 изключения пишат и недоволстват. Бъгове бол- като се почне от това, че имаш лайняна 5 минутна сесия и трябва да се вместиш в това време с писането, ако не искаш да пишеш на вятъра, като се мине през максимум 4 изображения в пост, та се стигне до това, че и да искаш не можеш да си запаметиш ника и паролата, всеки път трябва да се логваш наново, или пък, че прочетените теми не гаснат винаги. Един форум не би трябвало да е създаден така, че да отблъсква потребителите си, ако иска да просъществува. И след като потребителите са тези, които всъщност го правят (форума), признак на елементарно уважение е поне някой да се появи и да обясни за тези, които не се оправят с новия вид, или пък най- малкото, да се появи да си оправи недъгавите настройки.
Иначе, Милена, за 5 годишното ми писане в тоя форум съм била свидетел на съзадаването не на един, а на няколко нови форума. Някои замряха бързо след създаването си, други продължават да функционират перфектно. И аз като активен потребител в тоя форум не виждам от къде на къде някой ще ме спира да изказвам недоволството си от очевидните грешки или пък ще ми казва да се махам, ако съм недоволна. Тъй че, независимо дали ти харесва или не, оставам и продължавам да намилам и да се оплаквам, докат не видя резултати
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th March 2011, 22:55
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika Виж мнението
Бъгове бол- като се почне от това, че имаш лайняна 5 минутна сесия и трябва да се вместиш в това време с писането, ако не искаш да пишеш на вятъра, като се мине през максимум 4 изображения в пост, та се стигне до това, че и да искаш не можеш да си запаметиш ника и паролата, всеки път трябва да се логваш наново, или пък, че прочетените теми не гаснат винаги.
Апо , не знам защо така се получава при теб
Аз след като се "запомня" нямам никакви проблеми.....Дори и 5 часа да не съм била активна , реша ли да пиша , го правя .
С логването по същия начин........Само веднъж си пиша паролата и след това не ми се налага.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th March 2011, 22:59
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Надявам се,че екипът,на НОВОТО ТЯЛО,най-сетне ще се вземе в ръце и ще изпълни обещаното!Доста време измина,а кой знае,какви промени не настъпиха.Надявам се,да се ориентират бързичко и да сменят този бял,стерилен фон,`ми...направете го малко по-топъл,по-приветлив,така имам чувството,че влизам в туберкулозно отделение,подсилете цветовете на синьото,нека не е така бледо,изтекоха ми очите тия дни от взиране,направете така,че постовете да се разграничават,изберете красив контраст,а не да се чудят потребителите,кой до къде е писал...увеличете малко размерите на аватарите,нямам лупа,за да ги разглеждам.
Хайде...спирам с препоръките...и да си знаете,търпението на всички все пак си има граници,постарайте се де,стреснете се малко,не е толкова сложно,за една нощ се оправят такива нещица,пиша от личен опит.
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th March 2011, 23:02
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
Апо , не знам защо така се получава при теб
Аз след като се "запомня" нямам никакви проблеми.....Дори и 5 часа да не съм била активна , реша ли да пиша , го правя .
С логването по същия начин........Само веднъж си пиша паролата и след това не ми се налага.
И при мен е така i_ani,нямам такива проблеми,както Апо,просто имам леки претенции към дизайна и оформлението на форума!
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
нов сайт, форум

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: приветотновототяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.