IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 7th September 2010, 10:42
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Ох, схванах, копирал си ми мнението от другата тема, за запека. Аз реших че ми изчезна мнението от тук.
Отговори с цитат
  #572  
Стар 7th September 2010, 10:42
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Ох, схванах, копирал си ми мнението от другата тема, за запека. Аз реших че ми изчезна мнението от тук.
Отговори с цитат
  #573  
Стар 7th September 2010, 10:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от master77
Добре, ами ти защо след като си доволна от друга клиника, я споменаваш.
Направила съм го. Отдавна. И ненатрапливо. Разбира се, че има право всеки да си сподели от кой е доволен и от кой не. И моето мнение е, че е твърде съмнително да не можеш да прочетеш кой стои зад тази фирма.

Обикновена визитна картичка няма. И знаеш ли, личи си когато мненията са рекламни. Ще ти кажа и мотива ми да алармирам (не да плюя) - не мога да разбера как има хора, които се подиграват с болката на хората и им обират парите безсрамно. Като пациент за мен е важно да обменяме информация с други пациенти за да се отсеят добрите лекари от шарлатаните. Надявам се сега да е по-ясно.

Ти как би ми обяснила как лекар няма да си напише името на визитната си картичка? Щото сайта е един вид такава. Не е ли нелогично? Едно търговско име все едно че то ще те лекува... ами не ми се вярва, сори. И това, че Драган, Петкан или друг някой си от някой си форум казва "д-р Еди-ко-си" не е официална информация.

Фрапиращо е как агресивно се налга една марка без имена, които да стоят зад нея (официално) и е нормално да има реакция срещу такава некоректност.
Отговори с цитат
  #574  
Стар 7th September 2010, 13:06
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Е да, за това мога да се съглася с теб, наистина е странно, че няма имена, но аз когато се обадих ми казаха специално за хемеоридите кои лекари работят там.
Аз малко по патетично се изказах, зашото бях писала тук, че имам проблем и се чудя какво да правя и почти никой н е ми отговори. А сега, понеже все още ми е пресен споменът за болката и лечението и ми се искаше да да споделя усещането за комфорт и с други хора, които все още търсят информация за лечение на хемороиди. Това е, не съм искала да правя реклами и да вдигам лозунги.
Отговори с цитат
  #575  
Стар 7th September 2010, 13:37
Hrisi74 Hrisi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Ако не сте в много напреднал стадий на хемороиди може да опитате да се мажете с Хемоклин гел. За една седмица редовно прилагане по няколко пъти на ден ще ви облекчи състоянието значително. Ако периодично имате обостряне ползвайте гела профилактично и няма да имате проблеми. Това е съвсем нова субстанция, изолирана от някакво растение.
Отговори с цитат
  #576  
Стар 7th September 2010, 14:12
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Ей мацки, стига сте спорили. Ето ви едно видео за клиниката, ето ви имена и лица на лекари. Мисля, че има нужното инфо. http://vbox7.com/play:958c2313
Отговори с цитат
  #577  
Стар 8th September 2010, 13:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Ей, ама какъв загрижен пациент. А в You Tube няма ли нещо?

Това са сайтове, в които всеки може да си качи клипче. Това не ги прави официални. Честно казано за първи път виждал сайт на лечебно заведение, в което да липсва име дори 1 на лекар.

п.с. vladoo, ако още четеш и научиш за такива упражнения можеш да напишеш и тук. Аз не съм чувала за такива. В темата за запека има дадени упражнения, обяснения за масаж, ако искаш там погледни. Ние тук не сме професори, а пациенти.
good luck
Отговори с цитат
  #578  
Стар 8th September 2010, 17:04
ivenceto92 ivenceto92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Баба ми прави лекарство за хора с хемороиди и всички са много доволни ,защото само за 2-3 дни изчезват
Отговори с цитат
  #579  
Стар 9th September 2010, 20:38
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Ей, ама какъв загрижен пациент. А в You Tube няма ли нещо?

Това са сайтове, в които всеки може да си качи клипче. Това не ги прави официални. Честно казано за първи път виждал сайт на лечебно заведение, в което да липсва име дори 1 на лекар.

Ей мацка, ама ти си била много забавна, що не се тестваш в Комиците

Нямам за цел да ти променям възгледите, аз каквото съм искал да кажа, съм го направил. Само ти си ми малко смешна, в идеята си да се наложиш. Те хората нямат нужда от такива като теб, сами могат да си решат къде да се лекуват. За мен съответната клиника е била точен избор, в труден момент.

Ако пак не ти е ясно, явно совите не са това което са.
Отговори с цитат
  #580  
Стар 14th September 2010, 13:08
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Масу и Масту С са спрени от ЕК заради странични реакции:

http://eruditabg.com/?pid=7&NewsID=339
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.