IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 26th September 2012, 16:10
girdap139 girdap139 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички съфорумци. Днес 25 дена след оперативното ми премахване на фисури и хемароиди се чувствам чудесно. Всичко зарастна перфектно и вече нямам никакви болки, просто забравих че съм опериран. Вече се храня пълноценно и ям всичко без да се ограничавам, защото докато спазвах диета до зарастване на операцията отслабнах с 9 килограма. Ако имате проблеми с дупето не се колебайте, а посетете клиниката на Професор Темелков във Варна. Човека има за мене златни ръце и ме избави от двегодишните страдания. Да не излезе че ну правя реклама но просто мисля че трябва да споделя с всички Вас да не се страхувате от операцията. И аз отначало бях скептично настроен след като изчетох много мнения от съфорумците кой какво е преживял и как се е чувствал след операция на хемароиди, но реших да опитам и се оказа правилният избор на лекар- проктолог. Желая да чуя и Вашето мнение по въпроса и ще се радвам ако съм помогнал на някой да се излекува от тези гадории. Мисля че този форум е затова за да се споделят тези неща и да се информираме взаимно за нашите проблеми. Поздрави на всички и оздравявайте!
Отговори с цитат
  #662  
Стар 1st October 2012, 20:18
polax polax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Изчетох от първа до 19 страница. Имам гъзари /аз така си ги наричам /. Появиха се преди 15тина години/на 29 съм/, преди 2 год ми правиха колоноскопия диагностицираха 3/мисля бяха/ вътрешни хемороида. Никога не са ме боляли, но от известно време не спират да кървят/ имам чувството, че ще ми изтече кръвта през д-то/. Ходих при хирург, според него е фистула, а аз виждам,напипвам и прибирам хемороиди. Сега пия Флевия, но мисля , че не ми действа. Пробвах змийската хурка, не подейства. Вече не знам какво да правя, а много ми се иска да се избавя от гъзарите. ПОМОГНЕТЕ!
Отговори с цитат
  #663  
Стар 29th October 2012, 17:39
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Прилагане на топла вана, като натопите засегната област в нея за около 20 минути, ще облекчи състоянието ви. Можете да добавите във водата английска сол, билкови соли или дори бакпулвер. Ефектът е почти незабавен. Освен това прием на добавка Омега-3 капсула от 1000 мг, също ще намали дискомфорта. Тя има способността да разрежда кръвта чрез предотвратяване на образуването на тромб. Това дава възможност за по-добра циркулация на кръвта и значително подпомага елиминирането на хемороидите
Отговори с цитат
  #664  
Стар 2nd November 2012, 15:15
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Аз получих след раждането. Едната от акушерките ме посъветва да си купя или направя мехлем с цвят от невен. Така ги и излекувах - мажех се редовно, топях се в смрадлика и нещата отшумяха. Надявам се да не ми се появяват повече.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 15th November 2012, 12:20
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Чувала съм, че невена има ефективни свойства при кожни възпаления и инфекции. Може би ще помогне и при поява на хемороиди.
Отговори с цитат
  #666  
Стар 16th November 2012, 13:27
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Точно така се оправих аз - с такъв мехлем
Отговори с цитат
  #667  
Стар 19th November 2012, 10:12
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Чувала съм, че таблетките на д-р Тошков - Хемороидин, са ефикасни но в по-ранен етап от заболяването.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 13th December 2012, 14:37
ancho58 ancho58 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Някой,който е използвал антифлегмин да обясни начинът на употреба,моля!
Отговори с цитат
  #669  
Стар 14th December 2012, 10:50
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ancho58 Виж мнението
Някой,който е използвал антифлегмин да обясни начинът на употреба,моля!
Съветвам ви първо да прочетете това:

http://media.framar.bg/%D0%B7%D0%B4%...B5%D0%BA%D0%B0
Отговори с цитат
  #670  
Стар 8th January 2013, 21:20
fantomm fantomm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
Smile хемароиди

здравейте на всички! Сега и аз да споделя моите мъки.Имах хемароиди от 25 години,представяте ли си аз 25 години съм бил пленник на тези гадинки .пробвал съм с какво ли не,но най много ми помагаше чесънът.
Наскоро обаче хемароидите се възпалиха и това беше върхът,нито можех да седя нито да стоя прав,нито да мисля трезво, нито сън,абе каквото и да ви кажа болката не може да се опише.Преди това бях изче всичко възможно по интернет форумите за хемароидите и взех спешното решение да отида във Варна-ОН КЛИНИК .точно варна защотоми е най близо.В он клиник защото бях против оперативните методи.След няколко часа ме закараха в клиниката понеже не можех и колата да карам.След като ме прегледа др.Тасев каза че имам 5 хемароида,2 от които силно възпалени,направи бранд лигиране на тези възпалените-2 броя.
Веднага след манипулацията се свестих и забравих за болката ,следващия ден след изхождане имах тъпа болка,доста боли,но не е остра и се търпи аз пих аулин или спазмалгон и така отминаваше.
За първи път от 25 години насам почуствах удоволствието от разходка из града-преди тези гадости излизаха извън ануса и почваха мъките.
Чувствах се като нов човек.
Не можах да разбера кога са паднали но ефекта беше налице,но имах още 3 хемароида.
Посетих отново Он-клиник и доктора каза че всичко е ОК и върза и още 2 хемароида.
Нали се досещате чувствах се още по по по по-добре.
И сега ми предстои да махна и последният и ще бъда чисто нов човек.

Така че,съветвам всеки който има хемароиди да не си губи времето с лекарства разни мехлеми и бабини лекарства,билки.Просто не си причинявайте болка Отидете навреме и се отървете от ужаса.
Аз пиша за Он-клиник ако ще и като реклама да прозвучи,но те ми помогнаха и те са моите спасители .Вие може и да си изберете друга клиника.
Единственият проблем е че вземат доста скъпо
-за преглед 30 лв.
за 1 хемароиден възел 210 лв.
Но аз се убедих че здравето няма цена.Струва си.
Желая ви успех с борбата с гадинките и много здраве на всички-ДЕЙСТВАЙТЕ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:05.