IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th April 2007, 14:17
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Извинете, ако се включвам нахално, но...
Преди 4 години на мъжът ми започна да му пада косата... Отначало беше мъъъничко петънце, но в крайна сметка му окапа почти 90% от косата. Ходи на дерматолог, на друг, на трети. Мина през криотерапия на скалпа, биха му някаква ампула в скалпа (над двадесет убождания)... Нищо не помогна. GP-то подметна за тази инфекция и ни насочи към АНАСТА. Направиха му тест, оказа се, че стафилолизиновия му титър е много висок. Започнаха да му бият ваксината и за няколко месеца косата му порастна пак (не без помощта и на някои бабешки рецепти). Доколкото ми обясниха в Анаста, а и аз доколкото разбрах, целта на тази ваксина е да вдигне още повече този титър. Факт е, обаче, че мъжът ми си има отново коса.
Другият "ефект", който тази ваксина породи е, че започнаха зверски сърбежи по тялото. Виждала съм го едва ли не кръв да си пуска от чесане. Явно е направил някаква алергична реакция. Но я излекува със серия инжекции с "Alergoprevent".
А, и освен ваксината, му дадоха и капки за нос ("Трипафлавин"), които приготвят там.
Въпросът е, че се наложи да мине изключително дълъг курс на лечение, но, пак казвам, има си коса.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2007, 14:19
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Моите познати ,които вече привършваха леченията си .
И аз понеже не бях сигурна,взех да чета всичко в нет-а за тази ваксина .Беше пълно с мнения повечето негативни ,но имаше и позитивни.
В крайна сметка ми дойде до гуша да ми се възпалява лицето и реших ,че ако не друго ще отида просто да си направя изследване,може пък да нямам и щях да се насоча към друга причина
А иначе имам една брошурка за действието на ваксината ,но ще ти напиша довечера ,че е в къщи
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2007, 14:20
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
Не знам какво прават в тази клиника но от всичките ми 12 познати на 11от тях им я откриха.
Стафилококов титър - няма такова изследване!

Limoni-Johni, да не би косата на мъжа ти да се е възстановила от бабешките рецепти :P
__________________
...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2007, 14:36
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

И аз го прочетох одеве това!!!
Да де, ама преди четири години идея си нямах, че мога да намеря повече инфо по форумите (Да е жив и здрав Интернета).
Uspeh-че, в интерес на истината това за бабешките рецепти май си е вярно. Ваксината само мъъничко ни помогна. И сега, отвреме навреме, му се появява малко петънце без коса. И пада едно лудо мазане с чесън... Мааале, жив вампир около нас не остана!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2007, 14:41
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Аз ще видя как ще са моите изследвания в началото на другия месец -и ще споделя
Всъщност причината да направя тази тема е да обменя опит с хора ,които се опитват да се преборят с тази инфекция
Какви начини са избрали-има ли резултат .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th April 2007, 14:51
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
И пада едно лудо мазане с чесън... Мааале, жив вампир около нас не остана!
ХИХИХИ даааам което си е вярно вярно е ,чесънът много помага
Чудя се дали да не ям повечко чесън -ще отстраня и де що имам болест и хем всички нахални колеги това се казва идея!!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th April 2007, 14:24
trixy trixy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

Някаква-Такава, много добре те разбирам, аз имам идентичен проблем като теб. Никога не съм имала перфектна кожа, но винаги съм ходела съвестно на козметик, ползвала съм скъпа козметика за лице.И изведнъж преди 4 -5 месеца лицето започна да ми си обрива с подкожни пъпки, които много боляха и ако успеех да ги изстискам оставаха белези, направо се обезобразих, беше ме срам да се покажа на улицата.Моята козметичка ми каза за тази лаборатония Анаста още първия път когато ми видя обрива, но аз не погледнах сериозно на думите и. Пъпките продължиха да ми се появяват, отидох на дерматолог, смених 3 антибиотика, но никакъв ефект, преди 2 седмици отидох да си направя изследването в Анаста и се оказа че показателя ми е много висок. Започнах ваксината и сега чакам резултат дали ще има не знам, знам само че не знам вече какво друго да направя.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2007, 16:46
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Стискам палци Трикси,а какво си взе за подсилване на имунната система!!?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th April 2007, 08:50
trixy trixy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

За подсилване пия чай от коприва, както ми каза д - р Петрова, спомагал за пречистване на кръвта!Не е много приятно, но трай бабо за хубост, а и предпочитам да пия чай пред това да гълтам хапчета.Тази сутрин и една моя приятелка отиде да си направи теста! Ти какъв имуностимулатор взимаш?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th April 2007, 09:59
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

понеже и аз май имам този проблем и тия дни ще мръдна до тази лаборатория за едно изследване на кръвта. При цитонамазка обаче не ми се появяват стафилококи, но може би са в кръвта и гаранция ми е точно такъв проблема.
Да копривата наиситна пречиства кръвта иза кожата е мн. пролезна.Аз пък си правя една рецепта за засилване на имунната защита която е с медни продукти и да Ви кажа ефекта от нея БИЕ всички разни хапове./на мен също са ми изписвали такива/ Смесмат се мед, пчелно млечице и пчелен прашец /ще видя точните пропорций и ще ги напиша/. Сутрин по една суп. лъж. на гладно докато се изчерпи количеството.Повярвайте ми ефекта е страхотен! И като се съчетае и с копривата става супер, ама тези гадини са мн. упорити и само с това няма да стане.Айде успех на всички ни които имаме проблемация с гадинките и бързо оправяне
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:19.