IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 10th May 2010, 17:40
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Знам Дундьо. Дори съм ги прибрала на скришно място и не помислям за тях. Ама тези плодове .....
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 11th May 2010, 08:21
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Мисля да почна 90-дневната... Кола лайт не може, нали? *addicted to it*

И имам още едно-две въпросчета - каквото на обяд същото и на вечеря ли? На пример, ако хапна 2 пържоли на обяд, за вечеря 1 ли трябва да ям или просто нещо от същия клас храни, но с грамаж 1/2 от този на обяд?
И другото въпросче (от което се интересува майка ми, която също мисли да я почне) - следобедната закуска е разрешена стига да е след определените часове за дадения тип храна, нали така? Трябва ли да е от същия тип храна или може ли да е някакъв плод?
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 11th May 2010, 09:50
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

И още едно въпросче - какво може да се пие? Кафе, чай - ясно, фреш вместо едно хранене, а сокове от магазина? Там разните му Капи и т.н. "натурални" сокове? Тези на Присан, които са негазирани и са просто химия със захар? Степчета?
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 11th May 2010, 19:27
mimi7 mimi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране

здравейте, тия дни отидох малко на почивка и съвсем кривнах от диетата, но днес я по4нах наново. привет на вси4ки нови и успех. изу тези сокове нямат нищо общо с натуралните. мен ако питаш не ги пий
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 11th May 2010, 19:32
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Аз заради това съм ги сложила в кавички... Добре като сок само фреш ли може да се пие? Аз най-много се притеснявам как ще оцелея без кола лайт...
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 11th May 2010, 21:26
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Според мен ще успееш да се справиш без лайт, в крайна сметка това не е до живот, а е 90 дни, пък и може и установиш, че ти е по-добре без нея, знае ли човек.

Да ви се оплача в понеделник ме викнаха поспешност точно в 12 и се прибрах към десет и половина. Успях да сгъна около 200 грама ориз със царевица и грах,докато се обличах и след това нищо не съм яла. Сутринта като се премерих бях 68.8, но днес съм Въглехидратен и 100 % утре кантара друго ще покаже.
Въпреки че ядох на обяд 5 гевречета, изключително твърди, в 17 малко домашна питка от бъдещата свекърва, която беше ужасна (питката де ) и малко от кекса й също ужасен и малко шоколадче и тва е, щото ми стана адски тежко. Не че е малко, но....

Вие какъв шоколад ядете във въглехидратния?
Пишеше, че трябва да е натурален, но аз много не обичам и хапвам 1 киндерче.
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 12th May 2010, 08:57
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Здравейте! От днес съм във вашите редици. В момента закусвам 150-200грама ягодки (надявам се да не са много?), а след малко излизам с колелото по чукарите.
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 12th May 2010, 17:56
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Окай... Първият ми ден (белтъчен) завърши, поне от хранителна гледна точка.
9.30 Закуска - 200 грама ягоди
13.30 Обяд - към 300гр пилешко филенце на тефлонче и 1/2 домат и 1/3 краставица
18.30 Вечеря - 200гр пушено пилешко филе с малко горчица и две хапки от омлет с две яйца, което сигурно се равнява на към... 1/2 яйце да речем.
Вода - над 2 литра засега. 25км на колелото от 10.30 до 12.30, селски слънчев загар на ръкавче, и усещам "наркотичен" глад за кока лайт.
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 12th May 2010, 20:19
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Стискам палци да държиш фронта относно колата.

Втори плодов. Уригвам се на ябълки - доста свежо. В цикъл съм, от днес тъй че няма да се меря докато не ми свърши, което ще е след 5 дни.

Гладна съм.
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 12th May 2010, 20:46
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Thank you~
Аз се притеснявам дали количеството е окей, а не твърде много/малко.

Разбих си едно степче с вода, че не мога без сок... Степчето е без захар, само разни Е-та... Надявам се да не съм направила беля...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:10.