IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1721  
Стар 7th November 2011, 20:06
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Както се бях наточила да празнувам Мишкин ден и да разменям воден с белтъчен ден, така ми се размина. Имах намерение да прегрешавам, но съдбата не ми разреши. Заради грипче на именницата купонът се отлага и така - утре ще си правя водния ден, точно както си се падаше по план-график.
Затова днес от усмъртително сладко грозде преминах за вечеря към кисели краставички от бидон в комбинация с кьопоолу и няколко сурови белени бадема за разкош.
Утре съм на втори воден ден. Пак няма да умра. Сигурно е
Отговори с цитат
  #1722  
Стар 8th November 2011, 09:23
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

мини боксер, това ще правиш днес, а аз така или иначе първия воден си го скипнах за разнообразие, но може да направя втория...Сега виждам, че на рождения си ден трябва да ям плодове- познай как ще се получи това упражнение!!!!Стискам палци и утре да си
Отговори с цитат
  #1723  
Стар 9th November 2011, 12:59
Аватара на ligata
ligata ligata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 2
По подразбиране

След малка пауза, аз съм пак тук!

Днес ми е втори плодов ден.Макар че за 7 дена съм свалила 2,3 кг, което е супер резултат при положение, че почти не чувствам никакъв глад, не съм доволна от себе си, защото си позволявам доста прегрешения
Спазвам си дните стрикто и не си позволявам друга храна освен позволената, но честичко след 20ч си хапвам по нещо, да не говорим, че последните 4 дена си пийвам по 1 бира или 1 чаша вино. Много ми е трудно да спазвам и часовете за ядене или времето между яденията. Но...както и да е, за сега резултатите са добри....
Вие често ли разменяте дните си? Смятате ли, че се отразява по някакъв начин?

Мини боксер, приятно изкарване довечера!
Отговори с цитат
  #1724  
Стар 9th November 2011, 15:02
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

ligata, ти си направо супер!Аз за около месец и половина съм свалила около 4кг/тегля се веднъж на седмица/ .Не съм разменяла дните, нали става дума за поредност, която е редно да се спазва, за да се "настрои " метаболизмът... Но за бирата и аз си позволявам..Предстои ми един наситен месец, от който втриот плодовите ми дни ще съм на "купон".... не знам как ще откажа да ям нещо различно от плодове, но.... вероятоно към 28-ми ноември ще се престраша да изкарам един воден ден , за разнообразие....
а пък почват и Коледните пости, месото задължително го спирам от 14ти... Все пак ше се напъна, половината от 90те дни вече са зад гърба ми---
Отговори с цитат
  #1725  
Стар 9th November 2011, 23:08
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile Здравейте, фиданки !

Изкарах юнашки и втория си воден ден. Даже се попрестарах и кафе не пих дори. Но ме цепна кофата и вече втори ден ме боли без прекъсване. Мислех, че е от глад, но не спря и след като се напапах днес. Нищо не ми помага - нито кафе, нито храна, нито хапчета. Явно не е свързано с водния ден ами с тези слънчеви изригвания дето толкова ги "рекламираха" напоследък.
Направо ми иде да си разбия тиквата в стената.
:
А и "пълнолудие" се задава.
Както и да е. След водния ден се чувствам малко отпаднала, но може и да е от главоболието, което не спира вече второ денонощие.
Но пък иначе съм лека като пеперудка (е, все трябва да има нещо положително, нали
Не се отказвайте от водния ден. Само който има язва или гастрит не бива да го прави, но и само на фрешчета да го изкарате - пак ще има полза.
Хайде сега, лека нощ, че се надявам до утре тиквата да ме отпусне.
Отговори с цитат
  #1726  
Стар 11th November 2011, 09:16
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

Да си призная, не съм особено амбицирана за водния ден, ама може да опитам на 14-ти / по никое време общо взето/ след плодовия, понеже после се зареждат едни софри, които .....
Стискайте палци да се навия през уикенда за воден ден в понеделник. А иначе ще докладвам...
Отговори с цитат
  #1727  
Стар 11th November 2011, 10:55
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mini-boxer Виж мнението
Изкарах юнашки и втория си воден ден. Даже се попрестарах и кафе не пих дори. Но ме цепна кофата и вече втори ден ме боли без прекъсване. Мислех, че е от глад, но не спря и след като се напапах днес. Нищо не ми помага - нито кафе, нито храна, нито хапчета. Явно не е свързано с водния ден ами с тези слънчеви изригвания дето толкова ги "рекламираха" напоследък.
Аз не съм чувала за тези слънчеви изригвания, но предполагам, че те боли главата точно от водния ден. Когато прочистваме тялото си то се стресира, защото това не е стествено за него. Колкото по-остро реагира на прочистването, толкова по-голяма нужда има от него. Това означава, че имаш много натрупани шлаки и токсини в тялото си и изхвърлянето им е наложително. Не се притеснявай за главоболието и по-добре не взимай хапчета, а изчакай да отшуми от самосебе си.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #1728  
Стар 11th November 2011, 20:22
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Здравейте всички,
Lullaby, и аз си помислих така отначало, но при първия воден ден нямаше подобни проблеми, а аз от детски години имам жестока мигрена, която в годините съм притъпявала с какво ли не и да ме боли глава не е нещо чрезвичайно за мен, а по-скоро, когато не ме боли е празник. Сега просто се припокриха двете събития и това направи втория воден ден по-труден от първия. Но, както и да е, това отмина благодарение на едни вълшебни хапчета. За съжаление - чак на третия ден се сдобих с тях.
Но сега отново се чувствам добре и смятам, че никой не трябва да се отказва поне да се пробва с воден ден.
Отговори с цитат
  #1729  
Стар 4th December 2011, 23:53
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile Доклад

Здравейте, фиданки!
Никой не пише, защо така?
Да не сте се отказали?
На 7-ми декември ми предстои последния воден ден. А на 10-ти - край на диетката.
Наистина, не вярвах, че ще я докарам докрай, затова съм много горда със себе си.
И така, до този момент от 61кг. на 150 см. станах 55кг. За моите 48 години считам резултата за чудесен. Ако загубя още едно килце до края ще съм още по-доволна.
Стискайте ми палци за последния напън.
Желая успех на всички и весели Коледни празници!
Отговори с цитат
  #1730  
Стар 7th December 2011, 13:29
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

eх, мини боксер, завиждам ти за волята. Аз не само,че не направих ни един воден ден, ами на всичкото отгоре го ударих през просото- де спазвам, де не спазвам диетата и пак съм 4 кила надолу. Поне успявам да задържа и да следвам принципите на разделното хранене.....Навила се бях за утре- 8 декември да си направя воден ден, но да видим....
Успех с водния ден и весели празници..Моята диетка приключва на 24 декември...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.