IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 1st March 2010, 11:53
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Честита Баба Марта на всички,пожелавам ви много здраве,късмет и любов!Днес съм на протеини,но вчерашния плодов ден мина ужасно.Даже немога да нарека плодов,з-то не беше.Научих неприятна новина,която много ме разстрой и като ми тръгна на обратно деня,ни плодове,ни нищо неможа да ми оправи настроението.Ядох всичко друго,но не и плодове. Лош,скапан ден!Днес вече съм по-добре и продължавам ,че да видим.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #752  
Стар 1st March 2010, 12:43
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Честита Баба Марта!
Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви. Здравейте и от мен.Аз днес съм плодова бях на лекции и преди малко се прибрах.За закуска хапнах 1 ябълка и сега ще хапна още една.Петя не се притеснявай ,че се е провалил плодовият ти ден.От тук насетне имаш още доста плодови дни така ,че продължавай смело напред.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 1st March 2010, 13:36
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Гери,благодаря ти за подкрепата.И днес не ми е много весело,това време вън е ужасно и допълнително ме потиска.Къде са новете-Тсени,Влюбена7а?Не пишете нещо.Споделяйте,ние ще помагаме!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #754  
Стар 1st March 2010, 13:58
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Ами то и аз немога да кажа,че съм в мого голямо настроение.И тук времето е едно облачно гадно ,но се надявам от тук натам да започне да се оправя :P Да найстина новите попълнения изчезнаха и не са писали от одавна дано само няма отказали се
Отговори с цитат
  #755  
Стар 1st March 2010, 14:08
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте, момичета! Честита Баба Марта! Пожелавам ви най - вече здраве и много любов! (А покрай това и много свалени килограмчета и добра физическа форма!). Аз малко пооплескахй работата миналата седмица, защото бях събота и неделя в командировка и тези 6 - часови преходи с автобуса ме накараха да си хапна непозволени храни. Както и да е. Почвам отначало - нов месец, ново начало на режима. Така си го бях планувала, така или иначе, миналата седмица беше само за проба дали ще ми хареса. Само дето днес се чувствам ужасно подута и ме е хванало едно безумно ПМС, което ме кара постоянно да се чувствам гладна и нервна. Да се надяваме, че ПМС - то няма да ме накара да продължа с плюскането. Днес съм на протеинчета и сега ще хапне малко шишчета. За довечера ще видим. До скоро и на всички успех и да не се проваляте като мен
Отговори с цитат
  #756  
Стар 1st March 2010, 14:29
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Никакво проваляне.Няма време,от тук насетне ще започне хубавото време,ще трябва да поразхвърляме дрехите и да покажем кръшни тела на мен след 3 дни само ми е 2ия воден ден и приключвам 2ия етап от режима.Кога ли си мина времето само?Направо не го усетих ви казвам.Сега ще си минат и останалите тридесет и няколко дни
Отговори с цитат
  #757  
Стар 1st March 2010, 14:40
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета, ето ме и мен. Вчера трябваше да ми бъде първия воден ден, нооо......не би Просто не беше воден. Успокоява ме това, че не бях мръднала в килограмите. Днес започвам отново, на протеини, и до тук добре
Честита Баба Марта и от мен
Отговори с цитат
  #758  
Стар 2nd March 2010, 08:15
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН. ДНЕС МИ Е 14 ДЕН И СЪМ НА БОБОВИ, НО ЧЕСТНО ДА ВИ КАЖА ЧУВСТВАМ СЕ МНОГО ДОБРЕ, НО НЯМАМ ОЩЕ НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ. ПРИ ВАС КОГА ЗАПОЧНА ДА ИМА РЕЗУЛТАТ МОМИЧЕТА? ПИТАМ ЗАЩОТО СПАЗВАМ ВСИЧКО ТОЧНО, НО БЕЗ НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ ДОСЕГА. ЗА СМЕТКА НА ТОВА ХОДЯ ДО ТОАЛЕТНА ВСЯКА СУТРИН. НАПРАВО Е НЕВЕРОЯТНО, ТЪЙ КАТО ОТ ГОДИНИ СЪМ СЪС ЗАПЕК. ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ ЗАСЕГА ПОНЕ НА СТОМАХА МИ ВЛИЯЕ ДИЕТАТА
Отговори с цитат
  #759  
Стар 2nd March 2010, 09:46
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро,диетушки!Аз днес съм на белтъци,тъй като няма да имам време днес да си готвя,още снощи си направих доматен сок със яйца като пърженица.Дори ще ми се наложи,по-рано да обядвам и после да отивам на лекции.Че там някъкви сандвичи чудесии който аз немга да ги ям та поне тук да хапна
TSENI_D при всички резултата е различен.Премери ли си мерките?Може пък да сваляш на см Ти сама трябва да усещаш по дрехите си.Но щом всяка,сутрин си ходиш нормално на wc значи му се отразява добре режима,на организма ти и стомахчето щом си стриктна неможе да не дойдат и резултатите.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 2nd March 2010, 10:01
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте! Как сте всички? На мен днес ми е бобов ден. Обаче ме е хванал адски глад. Моля ви, кажете как се бори с ПМС - то, защото вечер направо ме гонят едни халюцинации за сладко. Ще се побъркам направо. И как се справят през почивните дни и празниците да не се нахвърлят лакомо на храната? Аз цял ден нямам никакви проблеми докато съм на работа, но върна ли си в къщи и седна ли на масата, а особено дойдат ли събота и неделя, оливам се. Майката наприятеля ми постоянно готви някакви вкусотийки и не разбира от дума като и отказвам. А на мен както ми е слаб ангелът Айде от мен ползотворен ден! Излях си малко душичката и ми поолекна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.