IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th April 2010, 12:31
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desi_ef
А става ли за премахване на белези от операция???
Принципно става,ама са ми казвали,че няма кой знае какъв ефект.Аз моя ще си го мажа с Dermatix,него ми препоръчаха от болницата
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th April 2010, 14:00
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

И аз го ползвах доста упорито близо една година, но не видях особена полза от него. Бяха ми казали, че резултати се виждали чак след 8-мия месец и като мина този месец и не видях особена промяна, го спрях, и без това не ми харесваше особено цената му Иначе белега е ужасен - вертикален почти по целия ми корем и в началото се бях комплексирала супер много от него и ми призляваше само при мисълта, че някой може да го види. Но никак не понасям цели бански и след едно лято печене по този белег, свикнах с него и сега не ми пука особено от него. Не се вижда от дрехите, а и поизбледня доста и не ме е срам да се показвам пред мъжа ми (други няма как да го видят, освен на плажа де, ама тогава не ми пука )
__________________
Когато минаваш през ада, не спирай да вървиш
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th August 2010, 18:17
angel_f angel_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране ....

Цитирай:
Първоначално написано от Българка
Ами аз съм ползвала Контратубекс и съм доволна.Преди 2 години карах варицела ама много тежко и абсолютно цялата бях в пъпки.Казаха ми да се мажа с него за да не ми останат белези и наистина ми помогна.Имам само 2 белега които не се оправиха..т.е. те се свиха доста щяха да са много по големи ако не ги бях мазала,обаче точно заради сърбежа и зачервяването спрях.Много ме дразнеше а той просто така си действа,нормално е.Сега се замислям дали пак да не започна да си мажа тези двата белега.Освен на пъпки от шарка го пробвах и на имунизация от онези които се бият в рамото и остават топченца и белези.След 1 седмица мазане ми остана само едно малко светло петънце.Пък като гледам на всички които не го мажат с нищо остава грозен белег.
зачервяването махна ли се след като спря да използваш контратубекс ?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th August 2010, 23:46
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

аз имах брутални белези на челото от един инцидент и големи,бях почти обезобрзазена челото и с контратубекс намазах 2 пъти и двата пъти получих алергия,безумен сърбеж,не се търпи,опитах да изтърпя,ама безумно сърби при мене,кожата ми е твърде чуствителна за съжаление и почнах содермикс да ползвам и белезите вече не са такива хлътнали на вътре,загладиха се,само един остана малко хлътнал и вече не са толкова розови,почнаха да изчезват,надявам се до 2 ,3 месеца напълно да се заличат,че много мразя фондиотените, и са ми се налага постоянно да слагам
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st August 2010, 15:09
Marchelina Marchelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

На мен ми махна едни адски грозни и неприятни белези от операция!! Тъй че, гласувам с две ръце.
__________________
Леко луда, но добронамерена
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st September 2010, 05:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

НИЩО НЕ ВЪРШИ ТОЗ ГЕЛ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st September 2010, 08:14
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
НИЩО НЕ ВЪРШИ ТОЗ ГЕЛ
Хм, марисабела на мен ми помогна пък Мазах го на белега на операцията ми и се позакри бързо.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th September 2010, 17:19
iosna iosna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 12
По подразбиране Re: Контратубекс

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
Някой ползвал ли го е помогнало ли му е за белезите??И за какви белези се ползва ?
Аз имам 2,3 недълбоки белези по лицето от прекарана шарка и реших да пробвам и сега където съм слагала лекарството кожата ми е зачервена (много кофти) и сърби малко :? дали помага или вреди при мен...Така ли трябва да стане?
аз също имам белези от шарка и ползвах контрактубетс но не ми помогна и сега /от скоро/ използвам sodermix.Струва около 17лв
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th February 2011, 14:31
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Аз съм го използвала след операция за белега и много ми помогна. Но трябва много редовно и упорито мазане
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th February 2011, 23:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

нищо не помага тоз гел определено, все едно с вода се мажеш....ако някой остава с малки и хубави белези след прилагането му, то той би останал с такива и без да се маже с нищо !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контратубекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:26.