IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 2nd May 2008, 17:38
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Е, явно в такъв случай е възможно, но трябва вече чувствата да са ичезнали...иначе е много болезнено да поддържате приятелски отношения...поне за мен
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd May 2008, 19:20
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от innna
Е, явно в такъв случай е възможно, но трябва вече чувствата да са ичезнали...иначе е много болезнено да поддържате приятелски отношения...поне за мен
Болезнено е в някаква степен, но понякога когато много държиш на един човек и му вярваш без значение какво ти е причинил пак се получава.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd May 2008, 23:22
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от innna
Е, явно в такъв случай е възможно, но трябва вече чувствата да са ичезнали...
Да, не трябва да има чувства и от двете страни иначе приятелство трудно би се получило(казвам го от личен опит).Тъжно е и трудно, защото освен гадже, губим и добър приятел
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd May 2008, 23:40
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Цитирай:
Първоначално написано от innna
Е, явно в такъв случай е възможно, но трябва вече чувствата да са ичезнали...
Да, не трябва да има чувства и от двете страни иначе приятелство трудно би се получило(казвам го от личен опит).Тъжно е и трудно, защото освен гадже, губим и добър приятел
Да,разбира се,че само ако няма чувства...И това става,след повече време,а не скоро след раздялата,когато още има следи от тях
__________________
Само този,който рискува е истински СВОБОДЕН!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd May 2008, 00:15
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

имам едно бивше гадже (единствения бивш, с когото уш се мъчим да запазим приятелски отношения) и.......... пишем си чат-пат, чуваме се чат-пат и като се видим.......винаги си лягаме и причината не са любоФни чувства.......... просто винаги така се получава (и сексът винаги е страхотен)
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd May 2008, 01:43
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Последната връзка,която имах (тя ми беше най-сериозната) не завърши с много добър край. Имаше доста раздели,събирания, болки и т.н и в крайна сметка не останахме приятели с въпросното момче. В началото беше абсурд да съм му приятелка,защото определено още имах чувства към него и винаги така ставаше,че той си намираше оправдания да се скара с мен и естествено да каже,че аз съм виновна. Бях много подвластна и все се обвинявах,че аз съм сгрешила някъде,за да се държи той така с мен, а в крайна сметка не беше точно така. Той и до ден днешен се държи доста грубо и с много голямо НЕуважение, под предтекст,че така си се държал попринцип или че аз съм била причината.
Имайки впредвид чувствата,които съм изпитвала към него и начина, по който той се отнесе с мен и (продължава да го прави), не мисля,че някога ще бъда приятелка с този човек. Наскоро дори осъзнах,че аз самата не искам такъв човек до себе си, пък дори и само като "приятел".
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd May 2008, 09:18
anicka anicka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Да останете приятели след раздялата е малко трудничко.Вярно, че зависи от много обстоятелства,но ако не пречи на новата връзка може и да се опита.Лично за себе си не мисля, че бих могла да остана приятел с бившия.Поне до сега не ми се е случвало.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd May 2008, 10:51
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ако това се случи,след раздяла двама души да имат контакти , значи или приятелството им не е истинско или любовта им не е достатъчно силна.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd May 2008, 11:32
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Ако това се случи,след раздяла двама души да имат контакти , значи или приятелството им не е истинско или любовта им не е достатъчно силна.
Не съм съгласна с това. Точно силната любов от миналото и ехото и в настоящето те карат да преглътнеш болката и обидата, да задгърбиш причините за раздялата и да изградиш приятелство с бившия!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd May 2008, 11:40
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Ако това се случи,след раздяла двама души да имат контакти , значи или приятелството им не е истинско или любовта им не е достатъчно силна.
Не съм съгласна с това. Точно силната любов от миналото и ехото и в настоящето те карат да преглътнеш болката и обидата, да задгърбиш причините за раздялата и да изградиш приятелство с бившия!
това, за което говориш не е приятелство съгласна съм с явор, това приятелство не е истинско
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Можелидасъществуваприятелствомеждубившипартньори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.