IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th April 2008, 15:10
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко
[b]
Това вещество е обикновено лекарство, което се препоръчва за мускулни и ставни болки. Финалгон - продава се в аптеките. Наистина много силно загрява, дори пари, но пък се изтрайва. Разбира се, че може и един път дневно да се маже, като се комбинира с лек масаж, казах ли го?
И другото - задължително се нанася с ръкавица, защото в противен случай ужасно може да ти залюти в очите примерно.
Е, аз за себе си избрах този начин, защото нямам наистина никаква възможност за процедури и по-скъпи продукти. От евтините такива резултата е нулев.
Има само един недостатък - ако например се намажеш с него, а вечерта прекараш в леглото на приятеля си, има опасност от допира на кожите, той също да усети ефекта му. На мен вече ми се случи, затова го мажа, само ако поне 12 часа след това няма да го виждам. Тая история беше много смущаваща за мен....трябваше да обяснявам какви ги върша /b]
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th April 2008, 16:18
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

че аз живея с приятеля ми и спим в едно легло.......ама и да го усети кво да направа,ще ме разбере
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th May 2008, 13:16
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

И аз като по-горната тема, но без Финалгон и такива. Но спирам с яденето след 16 часа. Бях спряла да го правя и карах на закуски и шоколади поради работата си и много качих - цели 15 кила, и така си стоя вече две години. Но за това лято съм амбицирана пак. За една седмица по този начин свалих 4 кила и смятам да продължавам, докато се върна на старите си килограми.
Макар да е тъпо, че всички са свикнали да ядат късно вечер и трябва да се обяснявам
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th May 2008, 14:06
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Аз пък ям всичко, без месо
Но с мярка...това е най-важното според мен! Не бих могла да спра напълно тестените храни, освен през лятото, когато наистина ги свеждам до минимум...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th May 2008, 20:40
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Това с ранната вечеря е супер, само че аз нямам възможност много много да го спазвам, защото се прибирам най-рано около 20.00ч, обаче Оги ми каза за моя режим около 20.30 някъде най-късно да съм вечеряла, та горе-долу се вписвам в границите.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th May 2008, 13:34
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Само да ви успокоя по темата с прикриването от приятелите Ви. Моят вече свикна да ме гледа как всяка вечер правя какво ли не с тялото си.
Дори е малко или много възбуждащо Пък и това го правя не само заради мен самата, и той има вина за действията ми. :P
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th May 2008, 16:35
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Не казвам, че съм открила топлата вода, но моята тайна, с която свалих 8 кг за 1 месец (и продължавам естествено) е балансирано хранене + много вода + яко гърч по уредите, а като се оправи времето и бягане добавям. Не казвам, че имам сууууууууупер брутален резултат, но за себе си съм много доволна и повече от всякога решена да продълважам

Относно приятелите, не мисля, че нещо трябва да ви притеснява, в крайна сметка и те ще са доволни от крайния резултат. Пък и както някой беше споменал те са странни животни и обичат да ни гледат как си правим разни разкрасителни работи...Поне по мое наблюдение
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th May 2008, 20:28
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

ами , резултата за сега е добър ! Таблетки Биотикс и край със слъдкото , тестото и мазното! Резултата за седмица 3 килограма!Но без никакви мъки и лишения да чувства организма !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th May 2008, 12:52
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
ами , резултата за сега е добър ! Таблетки Биотикс и край със слъдкото , тестото и мазното! Резултата за седмица 3 килограма!Но без никакви мъки и лишения да чувства организма !

Тези таблетки Биотикс....какво представляват? По точно какво епредназначението им?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th May 2008, 13:20
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко
[b]
Това вещество е обикновено лекарство, което се препоръчва за мускулни и ставни болки. Финалгон - продава се в аптеките. Наистина много силно загрява, дори пари, но пък се изтрайва. Разбира се, че може и един път дневно да се маже, като се комбинира с лек масаж, казах ли го?
И другото - задължително се нанася с ръкавица, защото в противен случай ужасно може да ти залюти в очите примерно.
Е, аз за себе си избрах този начин, защото нямам наистина никаква възможност за процедури и по-скъпи продукти. От евтините такива резултата е нулев.
Има само един недостатък - ако например се намажеш с него, а вечерта прекараш в леглото на приятеля си, има опасност от допира на кожите, той също да усети ефекта му. На мен вече ми се случи, затова го мажа, само ако поне 12 часа след това няма да го виждам. Тая история беше много смущаваща за мен....трябваше да обяснявам какви ги върша /b]
ketamina, искам да те попитам какви резултати имаш от Финалгона?
Освен силното загряване имаш ли наблюдения за видимо намалял целулит?
Понеже и аз за първи път чувам за мазане с Финалгон ми стана интересно, но съм малко резервирана защото не съм запозната, пък и нали е лекарство все пак, затова и питам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тяотслабнамногононеразкривашетайнатаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:12.