IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4851  
Стар 11th November 2009, 19:25
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Момичета,помагайте с мнения моля ви!
Моя приятелка сложи преди месец надмускулно Евросиликон 400сс мисля,че е.Вначалото беше доволна,но в момента е УЖАСНО разстроена,тъй като гърдите й не са там,където би трябвало да бъдат/на височината на подмишниците приблизително/,а са доста по-надолу.Изглеждат като големи,но увиснали естествени гърди.Другата седмица ще ходи на консултация,но аз искам да ми кажете възможно ли е с времето нещата да се подобрят или напротив-ще се влошават.
Със времето нещата определено ще се влошават за съжаление.
Жалко,че има лекари които все още практикуват този метод и жалко, че има хора като мен които им се доверяват.
  #4852  
Стар 11th November 2009, 19:53
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Dolores не се ли отлагат операциите сега в тази епидемия, защото в ринопластката са отложени.
сега бях на последна консултация и.....не- операции си има по план. моята също
  #4853  
Стар 11th November 2009, 20:02
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Цитирай:
Първоначално написано от rade
Dolores не се ли отлагат операциите сега в тази епидемия, защото в ринопластката са отложени.
сега бях на последна консултация и.....не- операции си има по план. моята също
което е супер
  #4854  
Стар 11th November 2009, 20:11
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Момичета златни сте
Благодаря ви много за вашите мнения , помогнахте ми доста Следващата седмица се уговорих със Стоянов да мина и да поговорим отново за размера и да реша окончателно . Ще ви пиша как е минало и последно колко кубика ще са ми гърдите.
Kristee , благодаря за инфото . На височа сме еднакви но на килограми си доста по-слаба от мен Нахално ли ще е ако те помоля да ми пуснеш една снимка ?
  #4855  
Стар 11th November 2009, 21:24
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Съвсем скоро ще кача )) още не съм се снимала, но вече е крайно време
  #4856  
Стар 11th November 2009, 23:10
sunnyta sunnyta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
sunnyta, ти пробвала ли си да ги мажеш с нещо, все пак може да помогне?
Да, Kristee, първите два месеца се мазах със Зерадерм и след това прекратих. На прегледа док ми каза, че ако искам мога пак да започна със Зерадерм-а и аз го послушах, но честно казано не мисля, че ще постигна по-добър резултат.
  #4857  
Стар 12th November 2009, 09:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sunnyta, на мен белези бързо ми минават, НО на третия месец от корекцията влязох в един солариум и забравих в чантата лепенките, които си бях приготвила Белезите ми се пигментираха, въпреки че през цялото време си държах пръстите върху тях Иначе Зерадерм съм мазала 4 месеца след операцията, с тези кремове трябва постоянство.
За моите белези специално си мисля, че с времето ще избледнеят, но сега пък съм бременна и отново всичко - бенки, ареоли, белези потъмня. Като родя, ако не избледнеят, ще пробвам някой избелващ крем от аптеките. И НИКАКВО излагане на слънце
  #4858  
Стар 12th November 2009, 10:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Пак аз
Преди малко си погледнах белезите, не съм се гледала подробно в огледало от доста отдавна За мое огромно учудване са доста избледнели, почти не си личат.
При всички хора е индивидуално, но при това как се бяха пигментирали моите, сега мисля, че има надежда за всеки
  #4859  
Стар 12th November 2009, 11:30
sunnyta sunnyta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Благодаря отново Аник! Това ми бяха първите белези от каквото и да било и нямам база за сравнение относно това дали бързо или бавно зарастват по принцип. Започнах отново със Зерадерма и се надявам наистина да избледнеят. Лошото е това, че гърдите ми стоят малко по-високо, не покриват белезите и очите ми са все там.
  #4860  
Стар 12th November 2009, 13:34
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Жените с голям естествен бюст се оплакват от болки в гърба, прегърбват се, тежат им ц....те. Изкуственият бюст създава ли такъв дискомфорт? На кратко, тежат ли вече поставените импланти?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:02.