IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5891  
Стар 25th July 2010, 13:50
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Не мила,не си ме карала,просто отказваш да приемеш,че понякога има и добри резултати от неговата работа С изказванията си(толкова кардинални) караш хората,които са доволни да са под напрежение и едва ли не да очакват всеки момент да се случи нещо лошо...

Аз съжалявам за това,което се е получило при теб и както казваш,той ти е причинил,а ти би трябвало да се радваш,когато някой е отишъл при него и всичко е ок...поне така разсъждавам аз
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #5892  
Стар 25th July 2010, 23:26
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

къде да отида на ехограф на гърди
__________________
390cc
  #5893  
Стар 26th July 2010, 18:35
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

ако си от София -при Свещаров ,Дилкова
  #5894  
Стар 26th July 2010, 21:26
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silvana-kalpazana
Аз мисля,че Н.Георгиев за цици е доста добър,съдейки по тези,които направи на мен чак ми иде да си посегна

Мисля да го тествам и за някои други корекцийки
Може ли да видим резултата?
  #5895  
Стар 26th July 2010, 21:46
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
ако си от София -при Свещаров ,Дилкова
благодаря
__________________
390cc
  #5896  
Стар 27th July 2010, 11:16
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Цитирай:
Първоначално написано от Silvana-kalpazana
Аз мисля,че Н.Георгиев за цици е доста добър,съдейки по тези,които направи на мен чак ми иде да си посегна

Мисля да го тествам и за някои други корекцийки
Може ли да видим резултата?
да разбира се,но трябва да ми обясни някой как се качват снимки,че съм едно чудо на техниката
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #5897  
Стар 30th July 2010, 19:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silvana-kalpazana
Не мила,не си ме карала,просто отказваш да приемеш,че понякога има и добри резултати от неговата работа С изказванията си(толкова кардинални) караш хората,които са доволни да са под напрежение и едва ли не да очакват всеки момент да се случи нещо лошо...

Аз съжалявам за това,което се е получило при теб и както казваш,той ти е причинил,а ти би трябвало да се радваш,когато някой е отишъл при него и всичко е ок...поне така разсъждавам аз

Нищо не отричам и нищо не отказвам да приемам,фактите са си факти.
Времето само показва какъв ще е резултатът

Между другото н.г е не само некадърник върху мен,но и доста други жени са си изпатили.И накрая-еми радвам се,ако чрез нас неупсешните се е научил да прави симетрични цици с прецизни белези и с добре оформени джобове,защото преди една година с мен се изложи.!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5898  
Стар 3rd August 2010, 12:55
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Здравейте момичета, аз съм нова тук. От доста време обмислям уголемяване на бюста и затова се опитах да изчета повече неща при вас. Имам две деца, кърмила съм ги и двете и резултата е плачевен - от много малки гърди сега нямам никакви. Самочувствието ми се срина тотално. Затова въпреки това, че се страхувам, се реших на тази операция. В момента обмислям при кого да я направя, спряла съм се на Ильо Стоянов и на Динев. Мисля да направя консултация и с двамата и вече да реша при кого да бъда. Исках само да споделите дали съм се ориентирала правилно, знам че за всеки доктор има ЗА и Против, но все пак вие имате доста голям поглед върху нещата, за разлика от мен. Освен това бихте ли споделили колко време след операцията не трябва да се вдига тежко, защото малкото ми дете е почти на годинка и се налага да го вдигам постоянно, а това май не трябва да правя след операцията. Ще съм много благодарна ако някой ми отговори.
  #5899  
Стар 3rd August 2010, 14:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Не съм оперирана, чета и аз като теб, но от това което пишеш, извода ми е следния - май не си чела достъчно
  #5900  
Стар 3rd August 2010, 14:12
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Така е, не съм чела достатъчно, но от това, което видях като направени гърди от тези двама доктори, резултата ми хареса. Но пак казвам - с двете деца вкъщи нямам много време за четене, а е наистина важно. Именно по тази причина помолих някой да се включи с адекватен съвет, поне да ме насочите към специалист от който има възможно най-малко недоволни.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.