IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2008, 20:25
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

лазерната липосукция може да се прави на всички области и е бързо и безболезнено.прави се в "скин системс"-4000лв. резултата се оформя до 6 месеца ако не си правиш масажи или не спортуваш. екипа на киниката е много сладък. лошото е,че се изкушаваш да си направиш и други неща
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th March 2008, 18:34
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

Cindy, понеже приемаш положителните мнения за реклама, пускам ти цитат от една публикация за др.Георгиев
"Д-р Георгиев е карал курсовете при доцент Евстатиев, работил е и при доайена на пластичната хирургия у нас доц. Бояджиев и макар да е вече утвърдено име, още няма тапия за “пластична и естетична хирургия”."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th March 2008, 21:48
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
Cindy, понеже приемаш положителните мнения за реклама, пускам ти цитат от една публикация за др.Георгиев
"Д-р Георгиев е карал курсовете при доцент Евстатиев, работил е и при доайена на пластичната хирургия у нас доц. Бояджиев и макар да е вече утвърдено име, още няма тапия за “пластична и естетична хирургия”."
Сигурно е стара публикация, д-р Георгиев има тази специалност от няколко години.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th March 2008, 10:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Айде да не се вадят некви стари публикации, които не са актуални - ако това беше така - едва ли щеше да е препълнен графика му и в момента да записва за юли
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th March 2008, 11:31
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

публикацията явно не е нова,но понеже е по повод имплантацията на новия член на Азис-не е и толкова стара,за да може лекар да придобие достатъчно практика като дипломиран пластик. аз имам особено мнение,с което не ангажирам никого-просто ви казвам да проверявате много внимателно на кого доверявате здравето си. не обичам да плюя никого,така че ще се изказвам само за положителни неща в опита си с разкрасителните процедури-нали това ни събира
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th March 2008, 11:37
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

esthetic, понеже ще ходя следващата седмица в клиниката, питала ли си за лазерната липосукция на корема? трябва ли някаква подготовка? дай ако имаш инфо, за да знам какво да питам докторката, моля
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th February 2009, 12:42
Aradia Aradia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички
Аз съм нова тук, макар че често се допитвах до различни теми в сайта през последните няколко месеца и много ми помогнаха. Та за тази тема, която в момента много ме вълнува - аз си направих липосукция на 13 този месец при д-р Георгиев. Филтрираха ми 300сс мазни клетки- за брич става въпрос. Не е много- макар че сега съм циялата лилава и още ми е много трудно до ходя. За резултати е рано да се говори, но от мамопластиката си, при него пак, съм много доволна. Направи ми наистина страхотни гърди. Така че съм сигурна, че и тук се е постарал. Струва 1200 евро. Но имам въпрос към др момичета, които имат повече опит-тъй като при мен се махна малко мазнина- би трябвало да се възтановя барзо- нали така- имам предвид оттоците и синините?Защото много се надявам след като махна клина да спортувам редовно и вече да се наслаждавам на новите си крака. И момичета, след колко време почнахте да се епилирате отново и препоръчителна ли е кола маската?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th February 2009, 20:01
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

[quote="Aradia"]Здравейте на всички
Аз съм нова тук, макар че често се допитвах до различни теми в сайта през последните няколко месеца и много ми помогнаха. Та за тази тема, която в момента много ме вълнува - аз си направих липосукция на 13 този месец при д-р Георгиев. Филтрираха ми 300сс мазни клетки- за брич става въпрос. Не е много- макар че сега съм циялата лилава и още ми е много трудно до ходя. За резултати е рано да се говори, но от мамопластиката си, при него пак, съм много доволна. Направи ми наистина страхотни гърди. Така че съм сигурна, че и тук се е постарал. Струва 1200 евро. Но имам въпрос към др момичета, които имат повече опит-тъй като при мен се махна малко мазнина- би трябвало да се възтановя барзо- нали така- имам предвид оттоците и синините?Защото много се надявам след като махна клина да спортувам редовно и вече да се наслаждавам на новите си крака. И момичета, след колко време почнахте да се епилирате отново и препоръчителна ли е кола маската?[/
мойта липосукция беше на 06.02. още имам синини и при натиск усещам болка, външните отоци вече изчезнаха, клина се носи поне месец, тогава се ходи и на задължителе преглед. има и друга такава тема прочетете повече подробноти там.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th May 2009, 18:55
la Cenicienta la Cenicienta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
По подразбиране

а сега ,след толкова време,как се чувстваш,смяташ ли ,че резултатите са си стрували?мисля да си направя и аз липоскулптора,но още се двоумя при кой лекар да бъде.ако някой може да сподели мнение,опит,информация....ка квото и да е ще бъда много благодарна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd January 2010, 22:46
grassia grassia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Добре.. Доста неща прочетох, очичките ме заболяха и все пак не мога да разбера много неща. Искам да задам някои въпроси и се надявам дори да са клишета да ми отговорите искрено. Аз съм едва на 20 години и през последните 2-3 доста напълнях, за което единствено аз съм си виновна. Упражнявам се, ограничавам се с храната, но не се получава. Най-големия ми проблем е коремчето. За това много бих искала да разбера колко горе-долу би ми струвало да си направя липосукция на корема? Може би ще се наложи да се премахне и кожа. Също така искам да знам за колко време горе-долу зараства, колко трябва да стоя у дома и след колко време е възмо0жно да започна с нормалния си живот, заедно с управнения? И най-важното - остава ли белег или с времето зараства и ако остава, колко голям мове да бъде той? Предполагам, че някои от вас ще кават, че съм прекалено млада за това, но аз наистина опитвам, не се получава и наистина не се чувствам добре в кожата си. Благодаря предварително на всички.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукциявидовеценихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.