IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2701  
Стар 2nd September 2009, 11:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Да ви кажа момичета цените на циците в БГ е толкова високи, че прицента риск и просто в цената от началото. В Холандия Евросиликон в частно клиника е 3200 евро( има и по0 скъпо, ама тази цена е на място проверено и добро като качество и работа)- ама има всичко от до, корекция ако се наложи, има център за оплакване в самата клиника и ако имаш проблем отеваш направо там. А у БГ си се оплакваме тук във форума А тия касапи- повечото в БГ са, требе за тия цени да започнат да предлагат качествени услуги!
Нещо ми е трудно да го разбера поста
Но от малкото което разбрах се касае че в БГ не предлагат качествени услуги или...не си поемат корекцията...
Аз имам други впечатления ...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #2702  
Стар 2nd September 2009, 13:23
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Да ви кажа момичета цените на циците в БГ е толкова високи, че прицента риск и просто в цената от началото. В Холандия Евросиликон в частно клиника е 3200 евро( има и по0 скъпо, ама тази цена е на място проверено и добро като качество и работа)- ама има всичко от до, корекция ако се наложи, има център за оплакване в самата клиника и ако имаш проблем отеваш направо там. А у БГ си се оплакваме тук във форума А тия касапи- повечото в БГ са, требе за тия цени да започнат да предлагат качествени услуги!
Нещо ми е трудно да го разбера поста
Но от малкото което разбрах се касае че в БГ не предлагат качествени услуги или...не си поемат корекцията...
Аз имам други впечатления ...
Първо казвам, че са много скъпи услугите( особено цици) второ по- горе също казвам ни всички доктори- в моя случай ме отрязаха като тиква и не ми поеха корекцията Радвам се че при теб са добре развили се нещата, дано повече доволни момичета.
  #2703  
Стар 3rd September 2009, 12:23
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Все пак ако при Боряна е КК, трябва този проблем да се реши.
И ако е КК - едва ли надмускулният вариант е решение за нея; т.к. проблемът може да се повтори.
Гуен мила,ходих тук при хирурга Ст.Митроев..тои не ми каза че имам КК,( абе като се замисля тои беше доста учуден за много неща ,не виждаше от каде ми е белега а тои си личи ако се загледаш,не можеше да прецени дали са Под или Над ,не видя разликатав големината м/у двете ,абе само дето му дадох 30 лв за преглед) Като ходих и пру Динев и тои не ми каза че имам КК ,но ми каза да мачкам гърдата щяла да се орави но такова нешо няма...Искам да са пак надмускулно ,искам много приближени гърди една до друга а не като сега с 3 пръста разстояние...искам и малко по голям кубик,ама много ме е страх да не ми стане пак така...Сега мисля да отида в София и да питам Динев дали ще ме оперира без пари ,понеже не ми изравни правилно двете гърди ,едната ми стана малко по голяма...но едва ли ще се размина без да давам никакви пари ,наи вероятно ще си платя за реоперацията .....
__________________
390/405 надмускулно
  #2704  
Стар 3rd September 2009, 12:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Като започнат с това мачкане и направо ме напушва смях.....Има още един доктор който кара пациентките да си ги мачкат и сами да слязат надолу Ако е КК как ще стане с това мачкане....Аз поне видях на пациентка изрязана КК и ми е странно как със мачкане ще се оправеи...Борянка,отиди и при друг доктор за консултация..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #2705  
Стар 3rd September 2009, 12:52
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Като започнат с това мачкане и направо ме напушва смях.....Има още един доктор който кара пациентките да си ги мачкат и сами да слязат надолу Ако е КК как ще стане с това мачкане....Аз поне видях на пациентка изрязана КК и ми е странно как със мачкане ще се оправеи...Борянка,отиди и при друг доктор за консултация..
честно казано аз докато бях при Динев в кабинета му ,докато ме караше да ги мачкам ....му повярвах...че може и да се оправи...но след като излязах и се качих в колата ,се замислих и ...хмммм аз не мога да разбера защо и лъжат и зашо ни карат да се заблуждаваме,да ми каже не става ,трябва операция и готово ...
__________________
390/405 надмускулно
  #2706  
Стар 3rd September 2009, 13:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Като започнат с това мачкане и направо ме напушва смях.....Има още един доктор който кара пациентките да си ги мачкат и сами да слязат надолу Ако е КК как ще стане с това мачкане....Аз поне видях на пациентка изрязана КК и ми е странно как със мачкане ще се оправеи...Борянка,отиди и при друг доктор за консултация..
честно казано аз докато бях при Динев в кабинета му ,докато ме караше да ги мачкам ....му повярвах...че може и да се оправи...но след като излязах и се качих в колата ,се замислих и ...хмммм аз не мога да разбера защо и лъжат и зашо ни карат да се заблуждаваме,да ми каже не става ,трябва операция и готово ...
След като нещо не е наред с гърдите - едва ли ще се оправи с масаж..ти не си на месец след операция, а на доста повече, така че....приготви се за реоперация. По въпроса с надмускулното поставяне - имаш ли сега болка - вероятността да имаш и после след реоперацията е доста голяма...За мен лично е лудост да сложиш пак надмускулно в твоя случай Рискуваш да се повтори ситуацията, но...тялото и парите са си твои и ти си решаваш.
По въпроса с разстоянието - не мисли, че при надмускулното ще спестиш от разстоянието - ако принципно са ти леко раздалечени - тенденцията след поставяне на импланти се запазва. Има и някои неестетични резултати на импланти, приближени твърде много един до друг, със нецентрирани зърна отстрани на гърдата...Едва ли това би ти харесало повече...
А по въпроса с "мачкането" - мачкането си е нещо много необходимо, по мое мнение - все пак съм човек, минал четири пъти под ножа Пътите, когато не съм си правела масаж, гърдите ми ги чувствах като камък... Има смисъл от това мачкане и за да слязат надолу определено...Едва ли ако нямаше смисъл от натискането щяха да изписват пациентки с ластични ленти за по две -три седмици...Така че...иронията е излишна, когато става дума за нещо, от което може даи ма само полза - или даже и да няма такава - поне не носи вреда, нали...Пък всяка си има глава на раменете да си решава кое е добре и кое не за гърдите й - аз лично, за моите искам всичко, което им се полага
Борянка, стискам ти палци да се решат нещата...Както те посъветваха по-горе - отиди при още някой хирург за съвет преди да взимаш решения на своя глава.
  #2707  
Стар 3rd September 2009, 15:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Боряна как си търпяла толкова време...милата.отивай при първа възможност да се решават нещата,много успех ти желая и да остане в миналото всичко,което те кара да се чувстваш зле!
  #2708  
Стар 3rd September 2009, 16:10
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Като започнат с това мачкане и направо ме напушва смях.....Има още един доктор който кара пациентките да си ги мачкат и сами да слязат надолу Ако е КК как ще стане с това мачкане....Аз поне видях на пациентка изрязана КК и ми е странно как със мачкане ще се оправеи...Борянка,отиди и при друг доктор за консултация..
честно казано аз докато бях при Динев в кабинета му ,докато ме караше да ги мачкам ....му повярвах...че може и да се оправи...но след като излязах и се качих в колата ,се замислих и ...хмммм аз не мога да разбера защо и лъжат и зашо ни карат да се заблуждаваме,да ми каже не става ,трябва операция и готово ...
След като нещо не е наред с гърдите - едва ли ще се оправи с масаж..ти не си на месец след операция, а на доста повече, така че....приготви се за реоперация. По въпроса с надмускулното поставяне - имаш ли сега болка - вероятността да имаш и после след реоперацията е доста голяма...За мен лично е лудост да сложиш пак надмускулно в твоя случай Рискуваш да се повтори ситуацията, но...тялото и парите са си твои и ти си решаваш.
По въпроса с разстоянието - не мисли, че при надмускулното ще спестиш от разстоянието - ако принципно са ти леко раздалечени - тенденцията след поставяне на импланти се запазва. Има и някои неестетични резултати на импланти, приближени твърде много един до друг, със нецентрирани зърна отстрани на гърдата...Едва ли това би ти харесало повече...
А по въпроса с "мачкането" - мачкането си е нещо много необходимо, по мое мнение - все пак съм човек, минал четири пъти под ножа Пътите, когато не съм си правела масаж, гърдите ми ги чувствах като камък... Има смисъл от това мачкане и за да слязат надолу определено...Едва ли ако нямаше смисъл от натискането щяха да изписват пациентки с ластични ленти за по две -три седмици...Така че...иронията е излишна, когато става дума за нещо, от което може даи ма само полза - или даже и да няма такава - поне не носи вреда, нали...Пък всяка си има глава на раменете да си решава кое е добре и кое не за гърдите й - аз лично, за моите искам всичко, което им се полага
Борянка, стискам ти палци да се решат нещата...Както те посъветваха по-горе - отиди при още някой хирург за съвет преди да взимаш решения на своя глава.
Гуен ,защо тогава док.ми забрани да ги мачкам?Даже каза, че ако съм чула за някакви масажи или съм чела че някой си ги мачка,аз да не го правя...никакви масажи!Може би за надмускулното да не е много полезно?Не съм много запозната,а и не съм се ровила да чета,но няколко пъти ми го каза.
  #2709  
Стар 3rd September 2009, 16:19
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Я ,аз да попитам и нещо друго,ако някой знае.Преди 2 дни (вече мина 1м. и 15 дни от мамопластиката)реших да започна фитнес,щото се чувствах о.к..Естествено само пътека,колело,кростренажор и малко коремни преси от по мързеливите,но започнаха много да ме болят гърдите и страшно много ме стрелкат...може ли нещо да съм ги повредила?
  #2710  
Стар 3rd September 2009, 16:26
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Като започнат с това мачкане и направо ме напушва смях.....Има още един доктор който кара пациентките да си ги мачкат и сами да слязат надолу Ако е КК как ще стане с това мачкане....Аз поне видях на пациентка изрязана КК и ми е странно как със мачкане ще се оправеи...Борянка,отиди и при друг доктор за консултация..
честно казано аз докато бях при Динев в кабинета му ,докато ме караше да ги мачкам ....му повярвах...че може и да се оправи...но след като излязах и се качих в колата ,се замислих и ...хмммм аз не мога да разбера защо и лъжат и зашо ни карат да се заблуждаваме,да ми каже не става ,трябва операция и готово ...
Не те ли е страх , че ще подходи с досада , особено , ако те реже без пари . Той първия път не се е справил както трябва - сега на какво се надяваш ...Според мен търси друг , за да не ти излезе евтиното - скъпо..Успех , мила
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:49.