IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3211  
Стар 10th January 2010, 21:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
А гърдите падат ли върху белезите, защото аз съм на 2 месеца и още си стоят нагоре... тоест като застанеш срещу мен и белезите се виждат. Иначе самите белези ми се струва, че са точно на долната гънка на гърдата ...
Ами това е така, защото когато са пресни гърдите - първата една година, долният полюс не е налят, а е " изпънат", ако се погледнеш в профил ще разбереш какво имам в предвид..после с времето горният полюс се поизпразва( за разлика от началото, когато е доста по- пълен от долния), а се налива долния, така че ако разреза е точно в гънката ( а не под нея или над нея), като застанеш в анфас вече ще се виждат по малко, макар че пак зависи от това каква ще е трайната форма на гърдите, която зависи от имплантите и твоите собсвени преди това като комбинация....

за да разебреш какво имам в предвид, погледни в темата със снимките тези на myrti6a, на 2-ра стр. са...загледай само тези, които са в пълен профил и ще видиш съвсем ясно как се променят полюсите с времето....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3212  
Стар 10th January 2010, 21:57
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
като направя живи и здрави една година от операцията ще ги пусна да се видят и белезите и гърдите...
Започвам да чакам :P
Видях вчера, че скучате с Марулка, като мен, обаче аз зачетох Общите. Отдавна не го бях правила, а там скандали, интриги - хи-хи, сеир...
и на мен не ми сотава вече време за общите, ама на скандалчето с една госпожица попаднах и аз
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3213  
Стар 10th January 2010, 22:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Кой ли не попадна там
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #3214  
Стар 11th January 2010, 12:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
А гърдите падат ли върху белезите, защото аз съм на 2 месеца и още си стоят нагоре... тоест като застанеш срещу мен и белезите се виждат. Иначе самите белези ми се струва, че са точно на долната гънка на гърдата ...
Кristee, много е рано - ще се отпускат поне 1 година. Ако белезите са точно в гънката, ще паднат отгоре гърдите. Даже моите топки вече скриха белезите
  #3215  
Стар 11th January 2010, 14:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,и моите белези се скриха,въпреки че съм с нисък профил импланти и Док. беше казал,че това никога няма да се случи
П.П.И е вярно това за полюсите-с времето придобиват все по-анатомична форма. (за мен- )
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
  #3216  
Стар 11th January 2010, 21:32
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Изглежда трябва да се заредя с много търпение... Хубавите неща стават бавно . Най-важното е всичко да е наред и всеки ден да вървим към по-добро. Ама пуст женски перфекционизъм... гледам мъжът ми изобщо не е като мен, радва си се човека, изобщо не се вглежда като с лупа като мен... Същото е и за целулита, аз изпадам в истерия, ходя на масажи, процедури, мажа се с разни кремчета, а той само ми се хили
  #3217  
Стар 12th January 2010, 18:03
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Чудя се какво става с Боряна Христова. Това момиче съвсем се изгуби...
Някой да е чувал нещо от/за нея?
Щеше на мамолог да ходи и после да казва тук как е минало и вече месеци я няма. Дано всичко е наред с нея
  #3218  
Стар 13th January 2010, 01:11
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Отново едно голямо здравейте на всички Малко наистина се поизгубих ,но ми се струпаха доста неща на главата ,но не ми се връща назад ..та така ....Ходих на мамограф ...и ...се оказа че коравия ефект които имам на едната гърда е заради тесен наи-вероятно джоб и импланта е набран в единия краи , и за това има напрежение в гърдата,импланта не може да разгърне целия и за това е твърдо ..така ми каза мамографа Има голяма логика в думитге му ...
__________________
390/405 надмускулно
  #3219  
Стар 13th January 2010, 01:16
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

радвам се че сте се сетили за мен,зарадвахте ме!!!
__________________
390/405 надмускулно
  #3220  
Стар 13th January 2010, 03:04
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

И сега ? При кой ще отидеш ?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.