IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 9th August 2008, 10:59
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

На 20 ден след операцията ходих на мамолог, защото повечето момичета казваха че нищо не ги боли а мен ме болеше дясната гърда и той ми каза че джоба десния е по тесен и от там има проблема но също така каза " имало е още мъничко възможност да се поразшири" което изтълкувах като недостатъчно голям мускул за оформянето на по голям джоб.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #122  
Стар 9th August 2008, 11:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
На 20 ден след операцията ходих на мамолог, защото повечето момичета казваха че нищо не ги боли а мен ме болеше дясната гърда и той ми каза че джоба десния е по тесен и от там има проблема но също така каза " имало е още мъничко възможност да се поразшири" което изтълкувах като недостатъчно голям мускул за оформянето на по голям джоб.
Джобът винаги може леко да се отпусне оперативно, по-неприятно е, когато е по-широк, но... може от това да е болката, което е по-добрия вариант....
Отговори с цитат
  #123  
Стар 9th August 2008, 11:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

естествено, отстрани и без да разбираш и без да си го пипнал е много лесно да питаш " ама защо така", и повечето неща наистина си имат обяснения. за лекарския персонал. защото съм виждала проблеми( макар и рядко) при добър хирург,които прости са неизбежни поради анатомията на пациента, обаче и таквиа,които са си чиста лекарска грешка,която пак се оправдава със същото нещо, само че пациянта като не разбира има свое мнение,което не винаги е обективно с истината.....офф, дано ме разбра..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 9th August 2008, 11:05
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Честно казано и аз на това разчитам, но каквото и да е ще си го търпя докато имам време да отида при док на консултация и да го попитам. Но пък тогава защо ме боли и лявата по същия начин. Днес забелязах че като се наведа ме боля и двете доста. Не бях обръщала внимание защото денем всичко се търпи имаш си работа ангажименти и си отвличаш вниманието. Незнам вече.
Но и стига съм запълвала темите с моите си глупости. Трябва специалист да си каже мнението не аз да си гадая.

Много благодаря на всички за загрижеността и за доброжелателността!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #125  
Стар 9th August 2008, 11:08
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
естествено, отстрани и без да разбираш и без да си го пипнал е много лесно да питаш " ама защо така", и повечето неща наистина си имат обяснения. за лекарския персонал. защото съм виждала проблеми( макар и рядко) при добър хирург,които прости са неизбежни поради анатомията на пациента, обаче и таквиа,които са си чиста лекарска грешка,която пак се оправдава със същото нещо, само че пациянта като не разбира има свое мнение,което не винаги е обективно с истината.....офф, дано ме разбра..
Разбира се че те разбрахме правилно мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #126  
Стар 9th August 2008, 11:15
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз съм свидетел, как жените си измислят и разказват такива причудливи версии на това,което им се случва,че нямам думи. родилките особено като ги слушаш как разказват за ражданията си лошо може да ти стане,когато разбираш за какво става въпрос..затова е мнго важна ролята на персонала първо да прецени ти на какво интелектуално ниво си, и второ, с думи,подходящи за него да ти обяснява кое какво е и защо е, а не да мълчи като борсук и да се сърди за това,че се задават въпроси. но когато някой е притеснен винаги си длъжен да обясниш, така,е да те разберат.
втрещява ме това,че тук говорите как отивате с конкретни въпроси и притеснения и никой нищо не ви обяснява, а нещата се замазват с две общи приказки. това освен че е некоректно ми прилича на шикалкавене и увъртане.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 9th August 2008, 11:17
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Отговори с цитат
  #128  
Стар 9th August 2008, 11:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

какво " "
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 9th August 2008, 11:28
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

......не разбрах кое точно е некоректно И кой визираш????
Отговори с цитат
  #130  
Стар 9th August 2008, 11:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Теда права си за това има си лекари и лекари. Аз съм срещала и двата вида по отношение на обясненията и е ясно че този който ти обяснява буди по голямо доверие у теб самия. Другото което е много важно е да не се премълчава истината. Да може чистосърдечно да ти каже "незнам с какво можем да ти помогнем" или " няма нищо друго което да можем да направим повече". Много е трудно за доктор да каже това както и за самия пациент да го приме - не е лесно но е истината и няма да те обвържат с още куп лъжи за да изкопчат още пари (в повечето случаи). Хубаво е когато виждаш как твоя лекар се бори с всички сили и търси решения на проблема ти и по принцип в областта в която работи...темата ще се разводни много ако пък започна сега да разсъждавам защо повечето нямат мотивация за това....ще спра до тук...
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:44.