IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 21st September 2008, 20:48
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

пробвала съм със сутиена на триумф ама нямаше разлика. Пробвах и 2-3 пъти със стегнат сутиен с чашки и банели обаче пък от самия сутиен си ми става некомфортно през ноща и дали боли по-малко или не няма как да забележа. Лошото е че болката ми е остра и увеличаваща се, ама има време де, току виж кортикостероида свършил работа!
Благодаря ти Долл и на всички останали момичета които не забравяте да подкрепяте в трудни моменти или просто търсейки отговори!
Много целувки, здраве и щастие!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #202  
Стар 23rd September 2008, 08:27
Djizi Djizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Привет и от мен. Резултата е супер наистина много време ти е отнело да ти се оправят, но и сега с корекцията нямаш грешка. Жалко само за болката, но стискам палци да се оправиш по-бързо. Мислех си, че няма да боли толкова все пак само ти я наместват.
Аз все още съм с разлика, но ще чакам, може и да се оправя.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 23rd September 2008, 08:36
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила мен не ме боли от корекцията. Покрай нея всичко си е наред, боли колкото всяка една лека операциика, нищо страшно или нетърпимо. Боли ме под мишницата и понякога и по продължението на ръката, но от поставянето още. Първоначално си мислех че тъканите са травмирани от ластичната лента и с времето ще отшуми, но се оказа сега че с лента лявата не ме боли изобщо в легнало положение(през ноща ми пречи болката не денем). Корекцията е много лека като интервенция и болят само разрезите първите 3-4 дни.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #204  
Стар 23rd September 2008, 09:37
Djizi Djizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Аз също съм така с дясната страна, но вече ме боли от време на време и по-скоро вечер. Пробвах с най-различни мехлеми, особено за ставата на рамото, че там болката беше нетърпима, но нищо не помагаше. От събота обаче пия Диклак на хапчета и ми мина. Не знам дали е от него или болката ми премина, но можеш да пробваш.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 23rd September 2008, 10:16
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да Диклака е много хубав ама аз с годините съм пила от всичко вече по много и не помагат, пък и не искам да се тъпча излишно с лекарства че незнам какво ме чака още. Целувки и мисли само как всичко ще се оправи в най-скоро време и от само себе си!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #206  
Стар 30th November 2009, 11:34
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте момичета, чета ви от доста време, но явно не съм съобразила всички съвети, които в последствие осмислих \ за загуба на кубици при подмускулно поставяне\. Оперирах се на 10.11.2009 при Ильо Стоянов, за съжаление вместо да си реша проблема, който ме мъчи от 15 години \малки гърди\, аз от пуста скромност си го усложних! Разбира се, сама съм си виновна, доктора ми каза, че данните ми \168 висока с прилично широк гръден кош\ позволяват и 420кк, но аз се спрях на 385кк подмускулно, анатомични. Сега близо 1 месец след скъпата операция, болката, неудобствата от това, кой да ми гледа децата \2 момчета на 4.5, 0.6 м.\ аз се гледам с недоволство в огледалото! Преди бях чашка В, а сега съм С, ужас. Моля, ако някой се е подлагал на реоперация само от такава глезотия да ми пише, колко време най-рано мога да я направя, имали Макган такава опция за безплатна подмяна и колко би ми струвало! Нямам много време да чета всичко, заради бебето, затова моля да ме извините, ако вече има отговор на въпросите ми!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 30th November 2009, 11:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miceto
позволяват и 420кк, но аз се спрях на 385кк подмускулно, анатомични. !
Ако по някакъв начин това би те успокоило - разликата между 420 и 385 сс е толкова минимална (едва 35 сс - няма и едно малко ), че не е видима с човешко око... В този ред на мисли искам да ти кажа, че и с 420 размерът на чашката ти си остава същия. Още повече пък с анатомични импланти - ако сега си с 385 и ти се виждат малки - не е гаранция, че и с 500 сс ще ти се сторят достатъчно големи...макар че тогава има вероятност да си вече на чашка D
Лошата новина е, че Макган нямат право на безплатна подмяна при каприз, така да се каже....
Отговори с цитат
  #208  
Стар 30th November 2009, 11:43
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Освен това си мисля, че на 1 месец от операцията не може да съдиш за вида им и това дали си доволна. Вярно, размерът не се порменя много, но изчакай да се отпуснат, оформят, наместят... поне 3 месеца. Не мисли още от сега за корекция
Отговори с цитат
  #209  
Стар 30th November 2009, 12:06
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря ви за бързите отговори! Нещата са ясни ако реша за реоперация май ще трябва да си платя всичко отново! Много е тъпо, уж избираш едни от най-добрите импланти, а всъщност си се набутал яко \извинете за грубия език\! И да изчаквам по-голями няма да станат, напротив, иначе са хубави, но като видяхч че някои от старите ми сутиени ми стават ревнах като магарица пред огледалото, а като си сложа блузка си изглеждам като със старите гърди с по-подплънков сутиен \ с гъби като игленици \. Май на редовния преглед на 10.12 ще се пазаря нещо, нали има криза ? Как не прочетох, че Макган нямат такава опция............идеми да се гръмна, мъжът ми ме мисли за луда, а приятелките ми ми се подиграват, че съм си дала парите напразно, че си изглеждам както преди!
Отговори с цитат
  #210  
Стар 30th November 2009, 12:44
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Гвендолин, ти си с анатомични нали? На моята височина 168 и на 59 кг. колко кубика биха стояли "значими"? А може би, трябва да мина на кръгли Аз исках да са големи , но не вулгарни!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:18.