IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 30th November 2009, 12:44
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Искрено ти съчувствам за проблема, защото и аз имам подобен. При мен пък разминаването на очакванията се получи, защото избрах кръгли импланти, а сега мисля, че е трябвало да сложа капковидни. На всичкото отгоре имам и асиметрия, в резултат на по-широк джоб на единия имплант, а и разстоянието между гърдите ми се струва доста големичко, и сега година и половина след операцията, се чудя корекция ли да правя или да се тръшкам на някой доктор да ми ги подмени с капковидни. Не знам и дали ще намеря такъв, дето да смени кръгли с капковидни, обикновенно не щат и да чуят за подобно нещо. Иначе за кубиците нямам причини да съм недоволна, аз съм с 360 кубика, но съм висока 164 см, от 75 В с подплънки, сега съм на чашка 75 Д. Даже се притеснявам, че ако все пак намеря кой да ми сложи капковидните, ще се наложи да увеличавам кубиците, а а ми се струва, че 100 отгоре ще са ми много. И направо съм в задънена улица ...

Приемам мнения и съвети всякакви, все може да изскочи някоя идея.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 30th November 2009, 12:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miceto
Гвендолин, ти си с анатомични нали? На моята височина 168 и на 59 кг. колко кубика биха стояли "значими"? А може би, трябва да мина на кръгли Аз исках да са големи , но не вулгарни!
С анатомични съм - да.....Незнам структурата ти.... но вероятно щом си по-тежка от мен - при теб няма да стоят зле кръгли импланти...може би около 450... не мога да кажа без да съм видяла....
Отговори с цитат
  #213  
Стар 30th November 2009, 13:14
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Както съм писала и в други теми, моят бюст като се отпусна мускула и се оформиха, увеличиха обема си. Не казвам, че това е меродавно за всички, но според мен си дай още малко време. Аз съм 375 сс Макган, анатомични и сутиените ми в зависимост от марката са: 75 С, 80 Д, 85 Д. Подкрепям някои мнения, че и на мен по-добре биха ми стояли вероятно кръгли, около 450 сс, но за сега се харесвам и така.
Отговори с цитат
  #214  
Стар 30th November 2009, 13:14
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Като нахраня малкия ще си щтракна гърдите и ще ги пусна за сгляда , дупето ми не е малко!!! Такова си беше и преди да родя момчетата, просто съм по-широка в таза около 95 см., а иначе съм кльощава, като пиле от яйце съм - онези от варено яйце със забити клечки за зъби за крака!!!
Отговори с цитат
  #215  
Стар 30th November 2009, 13:21
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

miceto, интересно ми, че ти стават сутиените от преди операцията. Аз също бях се чашка Б с подплънки, а след като се оперирах и дума не можеше да става да се побера в тези чашки. Висока съм колкото теб и тежа също толкова.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 30th November 2009, 13:46
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Не уточних, че ми стават тези сутиени, които са с по-малки подплънки!!
Отговори с цитат
  #217  
Стар 30th November 2009, 18:17
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Ето и снимките, дано да съм ги качила правилно!http://mimiceto.snimka.bg/?profile,albums
парола 333333
Отговори с цитат
  #218  
Стар 30th November 2009, 18:20
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Май не стана! После ще се опитам пак! Извинете, някъде бях чела как точно става това със снимките........
Отговори с цитат
  #219  
Стар 30th November 2009, 22:27
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Правя втори и последен опит да копирам снимките, ако не стане утре ще се боря пак!! Явно ми куца ПС грамотността!!! Щеше ми се да коментираме и това, че лявата гърда ми се спусна сякаш малко надолу, по-мека е, и се движи нещо в нея \ импланта \като се навеждам! И това пусто разтояние между гърдите, той доктора ми каза, че няма да може да го оправи, ама сега се вижда още по-натрапчиво!

http://media.snimka.bg/4969/016193497-special.jpg
http://media.snimka.bg/4969/016193504.jpg
http://media.snimka.bg/4969/016193513.jpg
Отговори с цитат
  #220  
Стар 30th November 2009, 22:31
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Аааалелуйя, май сама си говоря, но явно тази гърдомания ме е побъркала тотално! Лека нощ! Само дето аз ще ставам поне 3-4 пъти заради малкия........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:30.