IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 2nd December 2009, 15:49
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Ех, ех... човек може само да завижда на мъжете ви...сигурно са били отличници....
Отговори с цитат
  #242  
Стар 2nd December 2009, 15:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivan_navi
Ех, ех... човек може само да завижда на мъжете ви...сигурно са били отличници....
сигурно....но при мен двойката в кърпа му е вързана.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 2nd December 2009, 16:12
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

и при мен така скоро ще е
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 3rd January 2010, 18:34
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте нова съм моя проблем е подобен като на miceto. От моята операция минаха 2 месеца 365 подмускулно кръгли. Лявата ми гърда слиза плавно и мека а дясната е по-малка и твърда ясно се вижда кръглата форма по-висока и не е толкова подвижна като лявата.Моля кажете какво мога да направя за да станат еднакви да започна ли да нося отново лентата и дали това ще помогне или ще трябва корекция ( извинявям се ако има грешки но малкия ми е на главата) Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #245  
Стар 3rd January 2010, 19:47
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

От написаното оставам с впечатление за различно позиционирани и различни по големина джобове на имплантите. И при мен единия имплант е видимо по-високо от другия, само че по-ниския е и по-встрани. Обяснението на двама лекари беше идентично - по-широк джоб, по-ниско и настрани оформен, в резултат на което едната гърда стои разлята към мишницата, а няма обем отгоре, като другата. Решението - оперативна корекция, за съжаление. За всеки случай се консултирай с лекар, не непременно с този който те е оперирал. Все пак правя предположение само по описанието ти, може да греша.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 3rd January 2010, 20:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Много точно предположение-подкрепям напълно!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #247  
Стар 3rd January 2010, 20:55
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Абсолютно вярно - предположение . Има още два варианта според мен Но за срока за след операция - вашите са реални .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #248  
Стар 3rd January 2010, 21:01
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

мерси за бързия отговор мисля 4е точно за това става въпрос ти решила ли си какво ще правиш? Имали поне малка вероятност да се изравнят сами без корекция? На теб казаха ли ти какво ще се прави по време на операцията? извинявай за многото въпроси
Отговори с цитат
  #249  
Стар 4th January 2010, 09:11
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ами за сега нищо не правя, все още си ходя с асиметрията по няколко причини. Първо, защото моя доктор ме размотава известно време с обяснението, че единия мускул се отпускал по-трудно и т.н.и аз просто не знаех да вярвам ли или не. После отидох при други двама доктори, които ми казаха реалната причина за проблема. Решението е да се направи корекция чрез стесняване на джоба, но според мен моите импланти не са подходящо подбрани, тъй като имах глупостта да се доверя на лекаря си напълно /аз дори не знаех какви кубици са ми сложени, докато не прочетох в паспортите на имплантите/. Добре, че поне епикриза и паспорти имам. Така че за сега събирам информация и средства за евентуална подмяна. Доста време премислях дали да предприема тази стъпка, но най-вероятно ще ги сменя. При теб може би просто трябва да се коригира джоба.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 4th January 2010, 09:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Момичета, KАRAMEL е само на 2 месеца от операцията - много вероятно е единият имплант да се намества по-бавно от другия и да не става въпрос за грешно направени джобове. Освен това всяка от нас е склонна да преекспонира проблема си и без да се види за какво става въпрос, не можем да кажем какъв е случая (, а и като видим, можем само да предполагаме).
KARAMEL, твоят лекар какво ти казва за това състояние?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.