IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 4th January 2010, 10:46
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Последния път когато ходих беше преди около месец и той ми каза че много съм се била вглеждала. Но на мен ми вади очите дори със сутиен си личи че едната е по-голяма А възмовно ли е от носенето на детето мускула да е по-стегнат от другия?
Отговори с цитат
  #252  
Стар 4th January 2010, 11:17
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Все пак изчакай още малко преди да предприемаш нещо. При мен бяха минали 6 месеца, когато ходих на последната консултация при доктора, който ме оперира. Консултациите при другите двама лекари бяха след това. Така че при мен вече са били оформени и улегнали имплантите.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 4th January 2010, 12:28
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря за отговорите мисля да те послушам patrisha все пак нищо не губя ако се налага корекция рано или късно ще се направи, но се надявам да се оправят сами. А другото което ме притеснява нормално ли е да се напипват ръбовете на импланта по цялата долна част на гърдите след като са поставени подмускулно? И последен въпрос след операцията доктора ми каза 4е все още съм имала карма ( бях спряла да кърмя 7 месеца преди операцията) и пиех Достинекс , но все още като стисна излизат по няколко капчици това може ли да създаде някакви проблеми?
Отговори с цитат
  #254  
Стар 4th January 2010, 12:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KARAMEL
Последния път когато ходих беше преди около месец и той ми каза че много съм се била вглеждала.
Сори, първосигналната ми реакция беше "кой е тоя беее" Как няма да се вглеждаш
Нормално е да напипваш ръбовете на имплантите, жлезата не може да ги покрие напълно, отдолу си е само имплант. За кърмата... не знам Не се стискай, да не стимулираш допълнително, но не е зле да питаш някой гинеколог ли, мамолог ли... Може би е хормонално.
Изчакай да мине още време, опитвай се да не вдигаш много детенцето и масажирай твърдата гърда (ако масажите не противоречат с възгледите на твоя лекар ).
Отговори с цитат
  #255  
Стар 4th January 2010, 12:45
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Той не ми е казвал да правя масажи и нямам представа как точно се правят ако може ще ми кажеш ли какво точно да правя
Отговори с цитат
  #256  
Стар 4th January 2010, 18:28
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ако искаш напиши , кой е док . Момичетата тук познават стила на повечето хирурзи и ще могат да сравнят и да дадат по-конкретно мнение .
Отговори с цитат
  #257  
Стар 4th January 2010, 18:48
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

KARAMEL, Според мен излишно се шашкаш на този етап. Едва 2 месеца са минали от операцията ти - гърдите ти ще имат да се променят до 6 месеца след операцията. И при мен едната беше видимо по-голяма и по-надолу от другата, но сега (3 месеца след оп) нещата се нормализираха, гърдите се уеднаквиха и са на едно ниво. Така че дай си още няколко месеца, гърдите ти ще продължат да се променят.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 4th January 2010, 20:33
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Доктора е Ангел Енчев. Като цяло съм доволна от резултата е можеше малко по големички но.... Надявам се да станат еднакви с времето. Може ли да ми кажете за някакви масажи които може да помогнат
Отговори с цитат
  #259  
Стар 4th January 2010, 21:04
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KARAMEL
Доктора е Ангел Енчев. Като цяло съм доволна от резултата е можеше малко по големички но.... Надявам се да станат еднакви с времето. Може ли да ми кажете за някакви масажи които може да помогнат

Доволна си от асиметрията ли .... Момичета търсете си правата и не оставяйте да ви говорят глупости...
Аз съм със много стегнати гръдни мускули и смело мага да твърдя че коренна промяна 1-2 месеца след операцията не съм имала..Ако е направен тясен джоб ,няма какво да чака да се отпусне...
Вглеждала си се,ами като ти взе парите да не би да не ги брои..-баси и идиотите...Ако ти ги подарява е друго ,и имаш право да не се заглеждаш...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 4th January 2010, 21:05
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Хей MammaMia, ужасно се радвам, това е страхотна новина!!!

Карамел, желая и на теб всичко да се нареди!

Момичета, моите гърди започнаха да омекват по малко, но още не мога да ги събера изобщо. Помните ли горе долу кога гърдите ви омекнаха до толкова, че да може например да ги повдигнете със сутиен?
Другото нещо, което забелязвам, е че отокът поспадна и гърдите ми понамаляха, придобиват все по-анатомична форма, но изгубиха горния обем и изглеждат видимо по-малки...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:44.