IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 4th January 2010, 21:34
KARAMEL KARAMEL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Като цяло съм доволна разликата не личи толкова ама аз я виждам и ме дразни. След операцията бяха еднакви но месец след това едната започна да слиза а другата си е все същата(по-твърда и топчеста). Дано да е по-стегнат мускул и да се изравнят с времето и да им се радвам както в началото.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 4th January 2010, 21:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ако след операцията имплантите са били на еднаква височина,имаш реален шанс да се оправи само с масажи.
П.П.Не ми стана ясно доколко субективна или обективна е асиметрията ти...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #263  
Стар 4th January 2010, 21:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Енчев слага ли подмускулно? Ако си НАД, масажите не са препоръчителни (доколкото знам). Освен това, ако той не ти е казал за масажи, не знам дали да ме слушаш - някои лекари настояват за тях, а други - напротив
Не можеш ли да пуснеш снимки, поне на ЛС Може да си "измисляш" проблем, а може и едната гърда да прави капсулна контрактура - т.е. може да е нищо, а може и наистна да е проблем
Отговори с цитат
  #264  
Стар 5th January 2010, 14:15
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Момичета, моите гърди започнаха да омекват по малко, но още не мога да ги събера изобщо.
към 3-4-я месец можех да ги събера с ръце, но със сутиен не ставаше колкото и да стягах успявах да ги повдигна ,но не и да ги долепя..едва след 4-я към 5-ч може би вече можех да ги сближа доста повече ...по принцип зависи и много от модела на сутиена ( с едни ги сближавам доста повече,отколкото с други модели), а също и какво ти е разстоянието и колко са подвижни по принцип имплантите в джобовете...при по-широки джобове и по-разтегнати и хлабави тъкани се събират най-лесно...затова и всички с надмускулно могат да ги долепят въпреки едно разстояние от 4 пръста да речеме на голо...моите джобове и тъкани са много стегнати, имплантите ми са от най-твърдите и въпреки че разстоянието ми на голо е 2 пръста, ги събирам вече със сутиен много добре, но не ги долепям плътно... ...така че много зависи от тъканите , имплантите и разстоянието, ако става въпрос за подмускулно...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #265  
Стар 5th January 2010, 14:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
П.П.Не ми стана ясно доколко субективна или обективна е асиметрията ти..
...няма и да стане, ако не се видят снимки напървоначално положение ( където не се знае каква е била исходната асиметрия, защото винаги има такава), снимки ведгана след операцията и снимки сега....ако изобщо по снимки могат да се преценяват такива неща, защото съм се убедила,че има случаи наистина , при които снимките" говорят",но в повечето случаи жената трябва да е пред теб за да е обективна преценката....снимките в повечето случаи не са заснети в правилното за тази преценка положение на тялото и под правилния ъгъл на апарата....а леко има ли изменение на една от тези проекции( тяло или апарат), реалната преценка отива на кино
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #266  
Стар 5th January 2010, 14:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

забравих да кажа и че разликата между тесен джоб и капсулна контрактура също не може да се направи по снимки
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 5th January 2010, 19:12
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с Теда .
Томи , ти не знаеш в Пловдив какви са омайници и на какви разлики казват красиво .
А според мен и при КК и при деформация от стягане на мускула картината е почти еднаква .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #268  
Стар 5th January 2010, 20:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Абсолютно съм съгласна с Теда .
Томи , ти не знаеш в Пловдив какви са омайници и на какви разлики казват красиво .
А според мен и при КК и при деформация от стягане на мускула картината е почти еднаква .
Права си ,не знам
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #269  
Стар 5th January 2010, 23:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ako много трябва да бъда честна, тва РЕДОВНО извинение за несиметрично положените импланти , а именно " ми единият тижмускул е по- стегнат" за мене е чиста проба оправдание и такъв феномен реално няма !!!!! Вече като ви чуя с това оправдание да идвате от лекарите си и ми се .....и то при гърди на по няколко месеца !!! това е моето мнение...койтоиска може да вярва на каквото иска,ако така ще се чувства по-добре.....
за днес толкова с откровенията ,че скоро не съм се карала с никой и нямам и такива намерения, ама.... то пусто сърце понякога не трае
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #270  
Стар 5th January 2010, 23:43
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Абсолютно съм съгласна с Теда .
Томи , ти не знаеш в Пловдив какви са омайници и на какви разлики казват красиво .
А според мен и при КК и при деформация от стягане на мускула картината е почти еднаква .
Права си ,не знам
не ти и трябват
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:29.