IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2161  
Стар 31st January 2009, 13:55
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Стига сте говорили глупости за тая вода.Как ще изпиеш четири литра вода на ден? Всичко е полезно в разумни дози, но след това става опасно.Аз пък си мисля, че не водата и е проблем, а яденето.Как може на обяд да изядеш 2 яйца и 3-4 пържоли? Ако искаш да сваляш яж или само яйцата, или само пържолите. 200 гр. месо е напълно достатъчна порция за един обяд. Вечерта изяж двете яйца на омлет с 50 гр. извара.Няма как да сваляш ако ядеш по килограм месо на ден,/пък било то и диетично/ и по 4-5 яйца.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2162  
Стар 31st January 2009, 14:48
Аватара на eli19892
eli19892 eli19892 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Да, бе! Ела ме нахрани мен - 90 килограмов мъж с 2 яйца и после по възможност не се задържай наблизо, че като съм гладен озверявам
А тия 200 гр. месо кога казваш да ги хапна? Преди или след ядене?

Идеята на този режим е да ядеш колкото искаш, но от позволените групи храни. Точно за това го избрах и аз.
Има диети от рода на: "Закуска - едно твърдо сварено яйце. Обяд салата без подправки. Вечеря - една ябълка". Момиченце в 4 клас, не може да се нахрани с такова нещо, камо ли нормален човек, който работи, гледа семейство и е подложен на ежедневно напрежение и стрес. Така че според мен количеството е индивидуално според потребностите на организма. Ако ме видите мен колко ям, а как ми е спаднал корема няма да повярвате. Ще ви пусна снимки в края на втория етап. Сега ми е ден 13 (7+6) т.е. около 10.02
Отговори с цитат
  #2163  
Стар 31st January 2009, 15:05
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

ами аз май по-нагоре съм казала..аз съм спортистка
всеки ден тренирам тенисистка съм..състезателка съм си ии.ами т'ва е
предишния път когато свалих ноември и декември не тренирах заради контузия...това ли е причината да не свалям?
ии ако е така..идеи за някакъв друг режим да имате?
Отговори с цитат
  #2164  
Стар 31st January 2009, 15:10
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Ами нали не искаш да си останеш 90 кг.мъж?Казвам просто,че като си намалиш подходящата храна ефекта ще е по-бърз и обратно,колкото по-голямо е количеството на храната, макар и от разрешената, толкова по-дълго ще е времето за постигане на заветната цел. Още повече, че мъжете имат по-бърз метаболизъм и нямат ПМС.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2165  
Стар 31st January 2009, 15:32
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

ами ако променя режима...защото така може да не отслабна..мислех си ако започна със заешка храна?зеле салати и плодове?
Отговори с цитат
  #2166  
Стар 31st January 2009, 15:40
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Но Mellinda, не мога да разбера защо толкова целиш да свалиш НА КИЛОГРАМИ?! Ясно е, че всеки иска да види, че тежи по-малко, но какво значение има щом изглеждаш добре? Не мисля, че е редно да се отказваш, защото само ще изтормозиш организма си със смени на хранителни режими..
От друга страна, чувала съм (не твърдя, че е така) че когато започваш хранителен режим в началото не бива да се спортува (много), защото мастната маса се преобразува веднага в мускулна, което означава, че вместо да се вталяваш закоравяваш (Повтарям, че не съм убедена в истинността на тръдението).
Какво мислите, дами и господин???
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #2167  
Стар 31st January 2009, 16:21
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

ами имам бал скоро и защото на килограми и на сантимертри не мърдам
ами изглеждам адски набита и просто не се харесвам такава...не знам как да го обясня
за това..съжалявам ако съм ви дотегнала ,не съм искала

Desir3,при теб как върви, мила?
Отговори с цитат
  #2168  
Стар 31st January 2009, 17:01
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Мелинда, храната е добре и водата ти е добре. Аз също спортувам и при мен нещата са зациклили, даже панталоните ми отесняха леко в краката,но...Тук съм съгласна с по-горните мнения. Или спортуваш и правиш НВД (ниско въглехидратна диета) и спираш Дюкан или продължаваш Дюкан и спираш тренировките. Мусулите тежат повече от мазнинте. За изразходването на 1кг са нужни изгарянето на 7000 калории с 3 литра вода. Аз не съм тенесистка,но пък тренирах други неща, сега отново съм в зала. Успявам да съчетавам Дюкан с тренировките,но не забравяй,че аз не търся бързи резултати. Просто го правя, за да се чувствам по-добре, аз работя на бюро и като цяло се чувствам обездвижена....
Относно водата, пий вода,но не прекалявай. Лично за мен 2 литра са напълно достатъчни...Ако решиш да продължиш с режима на Дюкан и тренировки приемай Л-карнетин 2х2 по 500 мг. Няма значение на коя фирма е. Сутрин и вечер, ще ти помогне за засилването на метаболизма. Но пак казвам - стига си се теглила. При положение,че си пазила някакъв хранителен режим и след това не си направила захранване е нормално организмът ти да се съпротивлява. Всяка промяна в в храненето влияе на организма и води до стресово състояние. Когато тялото е в такъв режим се опитва да задържи максимално количество хранителни вещества,които превръща най-вече в мазнини....Но предполагам това го знаеш и няма смисъл да го повтарям. В най-общи линии трябва сама да си избереш кое е по-добро. Хубавите неща стават бавно. Аз нямам нищо против да съм 72 килограма,но да се побирам в размер 42 и да имам чудесно изваяна мускулатура Ех мечтииии
Отговори с цитат
  #2169  
Стар 31st January 2009, 17:21
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
Аз нямам нищо против да съм 72 килограма,но да се побирам в размер 42
Е тва просто няма как да стане, а на тези кила, за да имаш чудесно изглеждаща фигура трябва да си поне 1.90м
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2170  
Стар 31st January 2009, 17:23
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

Много сте милички всички ..Толкова съм отчаяна,а вие ми отделятве винимание за което съм страшно благодарна !!!
А мислех и аз за нвд-то...но там мисля че не мога да пия кафе с мляко и да ям кисело мляко с трици или палачинка с трици,нали?
с други думи по-малко месо,но салати мога да си ям
ще видим..благодаря ви много и ви подкрепям всички )
Настя,от снимките ти..ти изглеждаш чудесно!!!
не знам колко си висока и колко тежиш,но много ми харесваш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:24.