IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3171  
Стар 17th March 2009, 08:23
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

добро утро момочета pticasprujina страхотно кафенце си поднесла но
zorka6orka ми го жзе под носа базикам се де аиде засега от мене чао и приятен ден на всички
Отговори с цитат
  #3172  
Стар 17th March 2009, 08:43
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Млаяс, мляс...кафенцето е превъзходно. Точно такова режимно го обичам, благодарая.... Ммм, жалко,че изпратих буквално преди час половинката в командировка...Щях да го поканя да го пийнем двамата това кафенце в леглото рано Еххх, друг път
Отговори с цитат
  #3173  
Стар 17th March 2009, 08:58
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

здравейте и от мен
и аз да се запиша днес ми е трети ден от началото на диетата между първия и втория ден имам разлика -1.6 кг но от вчера до днес задържах.Имам да свалям около 10 килограма висока съм 1.67 и сега тежа 60.70 . Имам един въпрос към ветераните в диетата а именно кое е по-добре да ям пушено пуешко филе или ролца от раци?
Ако въпроса се повтаря или ви се струва тъп съжалявам не ме хокайте ,не ме линчувайте
Отговори с цитат
  #3174  
Стар 17th March 2009, 09:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Оф и аз досега плаках за кафенцето ... ама ... ще се опитам да се успокоя

Зорка, препоръчвам ти да пишеш на латиница в АБВ-то и после има бутон който ти преобръща думите на кирилица. Копираш ... и влизаш тогава във форума. Пействаш отговора и готово. Не за друго, но в правилата пише че ако мнението ти е на латиница може да бъде изтрито.. А аз не искам да ти трият готиното кафе

Така, да отчета какво направих вчера.
Меню
*кафе с мляко и подсладител
*кисело мляко+малко степче+3л трици
*после се почнаха едни яйца - 5бр, някои без жълтъците през два часа горе долу...
*вечеря - пиле на грил - бяло месо +бутче .. без кожата
сок Фрути разтворим без захар - 2л
вода минерална 1,5л

Резултат - -500г.
Много съм доволна.

Фрути, и двете не ми се струват много удачни. Въпреки че по другите форуми чета че си хапват ролца от раци . Знам че в тях има захар и нишесте. Чети етикетите. А пушеното филе... незнам. Може да дойде малко солено за режима което ще доведе до задържане на течности с организма. Това би значело че реално си свалила 1кг, но не отчита кантара щото си надута от водата и тежиш +... ако имаш възможност по -добре си приготвяй в къщи филенце на тефлонов тиган, или си купи от готовите пилешки пържолки - вакумирани. Незнам . Ти прецени кое е по-лесно.
Отговори с цитат
  #3175  
Стар 17th March 2009, 09:32
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

права си но толкова се е изписало за тия ролца че знам ли и аз нали колкото човека -толкова мнения аз имам книгата уж съм я чела пише че може но наистина като погледнеш съдържанието и излиза че пазиш високо въглехидратно захарно нишестена диета .пилешките вакуумирани пържолки са доста солени поне които аз съм яла а за филето не знам вчера ядох и имам задържане макар да съм едва 3-ти ден на диетата но кой знае дали е от него! аз може би разчитам по-скоро на това чепише ФИЛЕ ще пробвам и днес да ям него че поне е месо а ролата от раци има всичко друго ама не и раци като че ли ?
Разчитам на това че всеки организъм е азличен и храните му влияят по различен начин затова ще видя с моя как стоят нещата стискайте ми палци моля !
Отговори с цитат
  #3176  
Стар 17th March 2009, 09:36
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Ами ти не очакавай всеки ден да сваляш килограми. Аз за 7 дни ударни свалих 2кг.
А в книгата наистина ги пише тези ролца. Но все пак трябва да се вземе предвид и това че във Франция, ролцата са едни а тук други. Но може да ги пробваш и да видиш как ти действат на теб. Всяка храна действа на вески човек различно. Затова и е препоръчително да се теглим всеки ден. Така може да разбереш дали тази храна ти действа или не. Примерно на някои млякото им забавя свалянето и когато намалят млечните приети за един ден и се получава разлика. Та пробвай - може и да не ти влияят.
Всъщност важно е да не се прекалява.
Отговори с цитат
  #3177  
Стар 17th March 2009, 09:40
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

много ти благодаря наистина ще пробвам днес пуйка утре рак
Отговори с цитат
  #3178  
Стар 17th March 2009, 09:46
Аватара на BILI BIBIT
BILI BIBIT BILI BIBIT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: БУРГАС
Мнения: 35
По подразбиране

ДОБРО ЮТРО МОМИЧЕТА!
И аз днес съм на ЧП ще го пробвам това с яйцата и месото,че нещо бавничко падат килцата.А за колежката няма страшно да ме подведе-тя е такъв образ,че ми служи да пример-КАК НЕ СПАЗВАМ ДЮКАН!
А за рулцата от раци моето мнение е НЕ-тези мариновани неща могат да удължат отслабването,а иде лято.
УСПЕШЕН ДЕН и не се изкушавайте!
__________________
На поправителен от 08.06.10
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/34297.gif
Отговори с цитат
  #3179  
Стар 17th March 2009, 09:50
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

благодаря за мнението ти Били Бибит! ти пробвала ли си да видиш дали ти влияят положително или отрицателно на свалянето?
Отговори с цитат
  #3180  
Стар 17th March 2009, 10:16
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

Добро утро момичета и аз днес да се отчета 1 килограм и 200 грама съм минос днес
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:47.