IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3261  
Стар 19th March 2009, 15:49
desa_poetesa desa_poetesa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 112
По подразбиране

Здравейте и днес
Не мога да повярвам, че вчерашния ден така изхвърча. Днес в офиса е по спокойно и си правя фитнес денс. Пуснала съм радио Фреш и на всеки един час си избирам по една песен да я изтанцувам. До тук 7 бр. Това е близо 30 мин. фитнес. Ако сте сами на работното място пробвайте. Хем се зареждаш . Толкова съм режийн, че си нямате на представа, но си давам сметка, свалям по 3 кг. на месец, а ми се иска повече и по бързо.
Отговори с цитат
  #3262  
Стар 19th March 2009, 16:05
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desa_poetesa
Здравейте и днес
Не мога да повярвам, че вчерашния ден така изхвърча. Днес в офиса е по спокойно и си правя фитнес денс. Пуснала съм радио Фреш и на всеки един час си избирам по една песен да я изтанцувам. До тук 7 бр. Това е близо 30 мин. фитнес. Ако сте сами на работното място пробвайте. Хем се зареждаш . Толкова съм режийн, че си нямате на представа, но си давам сметка, свалям по 3 кг. на месец, а ми се иска повече и по бързо.
Прекрасна идея... само дето, ако аз направя нещо такова... 20 програмисти ще си изцъклят оченцата зад очилата... и ще ме изхвърлят през четвъртия етаж с парашут... пък може и без...
Хъх... аз напоследък започнах допълнително да бягам и заради това танцуването ще го оставя на теб. Продължавай все така - супер яко...
Отговори с цитат
  #3263  
Стар 19th March 2009, 16:12
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Наистина много забавно звучи това с танцуването в офиса
Отговори с цитат
  #3264  
Стар 19th March 2009, 17:49
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Деса, много добра идея! Браво!
Аз съм си в къщи не работя но не ми пречи да си танцувам - на всеки час по една две песнички....

Рару, какви са тия глупости. Как ще те изхвърлят бе сладка? Те луди ли са. С новото си тяло така ще ги плениш, че... ще ти предложат да свършат твоята работа пък ти да им танцуваш през цялото работно време... Особено с прилепналата рокля.


GUESS_F добре дошла! и поздравления за цигарите. Това е страхотно. И аз ги спрях преди повече от три години. И от там тръгна напълняването ми, но е хубаво че ти си се сетила отрано.
Ако не е тайна, може да дадеш малко информация. От къде тръгваш, каква е целта, колко си висока. Ако ти е трудно в началото споделяй всичко което хапваш и правиш та да може да те насочваме. Въпроси ако имаш питай. Помагаме доколкото знаем и можем.

Успех на всички. Целувки ви пращам.

хаха... помислихте че ще забравя за водата ли? Колко изпихте досега?
Я докато пишете отговора да обърнете още една чашка!

Отговори с цитат
  #3265  
Стар 19th March 2009, 18:11
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Тиричка, аз досега изпих 2 чаши чай и 1 литър чиста вода. И ...
3 кафета....
Много го обичам това кафе... какво да се правя... Иначе си ми в действителност голям стимул за водичката... Преди и 1 чаша не пиех.
Благодаря!!!
Отговори с цитат
  #3266  
Стар 19th March 2009, 18:28
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Браво Рару - супер. Трите кафета според Дюкан също са течност така че ги вкльмваме и тях - голе долу 600мл са... предполагам че големи кафета пиеш. Чайовете и те 400..... абе два литра си докарала. ИДЕАЛНО! браво
Наградена си.
Отговори с цитат
  #3267  
Стар 19th March 2009, 18:41
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Аз до сега съм на 1,5л вода и една голяма чаша чай,но мисля да продължавам
Иначе сега си правя едни телешки големи кюфтаци...Чакам да станат,че днес страшен глад ме гони Ама все режимни неща хапвам,споко.Не мисля скоро пак да се дъня
Отговори с цитат
  #3268  
Стар 19th March 2009, 18:58
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Внимание внимание...
До всички мацки .....


Довечера сме в Сесил на вечеря... тя прави ...

КЮФТЕТА
Отговори с цитат
  #3269  
Стар 19th March 2009, 19:06
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Заповядайте
Всички сте добре дошли Има и дюканска горчица за гарнитурка,че съм само на протеини тея дни
Отговори с цитат
  #3270  
Стар 19th March 2009, 19:10
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

Мммм да. Аз от близо месец и половина съм на диетата и още не съм хапвала кюфтенца.

Днес имам минусче .

Мойто оснвно меню беше пилешки бутчета за обяд и сега пъстърва на скара за вечеря. Решила съм повече за днес да не хапвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.