IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th February 2009, 12:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona_
ina79d,моля те за координати - къде направи тази манипулация,колко време трае процедурата и колко струва?
трябва ли предварително да се планува като час или може в деня, в който отидеш на консултация...?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th February 2009, 14:05
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Ботокса ми го поставя в Сф. д-р Тонев , дълго време около 2 месеца ни сабира 3 жени за да се разделим количеството-ампула Ако е самостоятелно е мн.скъпо. Плаща се според количеството което ти сложи на мен ми сложи 240 мл. (чело ,гневни бръчки,пачи крак) и струваше 386 лева .На другите две жени сложи по малко защото имаха по малко нужда от мен ,едното момиче бе само с една гневна бр. и пачи крак и те заплатиха според сложеното им количество . "Боли" търпимо. Скоро ходих при д-р Динев и му казах че към април искам пак ботокс , да ме има в предвид за сабиране на група, учудих се, като каза ,че не било нужно . 1 седмица преди да реша да му се обадя . Не ми прозвуча добре ,защото ботокса след отварянето му до 8 часа трябва да се сложи след това изветрява и за 1 ампула са нужни 2 или 3 жени наведнъж. Може би има толкова кандидатки ,че не е нужно да чакаш. Не знам . Ако ботокса не се отвори пред мен вяра нямам. Д-р Тонев отвори пред трите ампулата.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th February 2009, 14:12
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Процедурата трае като време малко , сигурно 30 мин. не знам точно , защото на мен ми слага след ботокса и хиалуронова к-на на назолабианите и аз изчаках другите две жени , но бяхме и трите заедно в кабинета.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th February 2009, 14:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ина, благодаря ти за изчерпателната информация, беше ми полезна. Това за ампулата и аз го бях чувала
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th February 2009, 14:33
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Мисля си , като ми дойде времето за ботокса (гневните леко са се показали и не мога да ги гледам, като знам как хубаво се опънаха) , да напиша тук и който в момента е за поставяне на ботокс и желае .Да се уговорим и да отидем при д-ра да ни планува. Мн.по бързо ще стане .
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th February 2009, 14:05
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ина, на всяка цена пиши За д-р Антон Тонев говориш, нали?
То аз припадам от страх, ама ще се запаси с амоняк като го предупредя
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th February 2009, 21:59
kokona_ kokona_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 5
По подразбиране

ina79,четейки впечатлението ти от удовлетворението което си изпитала след манипулацията...сигурна съм ,че много от нас ще пожелаят да споделят команията ти при този доктор.Аз естествено също искам да се впиша в групата...даже ми се ще ,да дойда още утре Ти ,като за кога смяташ да се боцкаш пак?Инак...имаме сходни проблемни зони:гневна бръчка,пачи крак и чело
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th February 2009, 09:45
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Ина, на всяка цена пиши За д-р Антон Тонев говориш, нали? То аз припадам от страх, ама ще се запаси с амоняк като го предупредя
да за д-р А.Тонев
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th February 2009, 10:09
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona_
ina79,четейки впечатлението ти от удовлетворението което си изпитала след манипулацията...сигурна съм ,че много от нас ще пожелаят да споделят команията ти при този доктор.Аз естествено също искам да се впиша в групата...даже ми се ще ,да дойда още утре Ти ,като за кога смяташ да се боцкаш пак?Инак...имаме сходни проблемни зони:гневна бръчка,пачи крак и чело
Следя се но още ми е рано,той каза 6 месеца след поставянето му пак ,пада се на 2 април. Гневните ми бяха дълбоки и приближени ,дори веждите ми били приближени, това го забелязах като се опъна и веждите си отидоха на място,.Показали са се малко като чертички хоризонталните ,гневните повече ,но още не съм за боцкане, ще издържи до април. Ще пиша и който иска, ако до тогава не е сложил да се съберем и да отидем, става бързо като сме група ,иначе той ни събира нас около 2 -3 месеца , но то бе летния сезон, затова сигурно чак октомври ни събра 3 жени.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th February 2009, 13:07
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Преди малко четох в едно поостаряло списание / примерно от преди година/ интервю с дерматоложка от Есте Клиник, дано не бъркам, че по спомен цитирам. В един салон прехвърлих списанието.
Та тя казваше следното:
- ботокс може да се слага 7 - 8 пъти изобщо - смятайки го по два пъти годишно - ботокс можеш да слагаш около 4 - години.
- с оглед на това ограничено приложение тя съветваше да не се започва преди 35 години защото после нямало много към какво да се прибегне
- корифей в областта на ботокса на последен семинар твърдял, че всъщност може да се прилага повече от 7 - 8 пъти, стига областта да е напълно освободена вече от токсина, т.е. да е изцяло изчерпан
- ако слагаш ботокс повече от 4-5 години кожата в областта ставала по- тънка, с особен цвят, лъскава и изглеждала неестествено

Чакам вашите коментари - какво знаете по въпроса? Почвам ли сега на 28 или не почвам
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:35.