IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 26th July 2013, 21:07
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от janeRR Виж мнението
Привер Съфорумници В началото на юни бях на консултация при д-р Янков. Искам да си променя брадичката. Той ми предложи метод, при който се вкарва собствена мазнина под кожата, вместо стандартното слагане на импланти. (не съм сигурна за името на самия метод ... простете за невежеството) Предупреди ме и че е възможно да не се получи желания резултат от първия път. Сега се чудя дали да го изпробвам този метод или не.... Дали има още някой във форума, който се е подлагал на такова нещо? Колко е ефективно и дали д-р Янков е правилния избор за тази операция, са моите въпроси. Иначе човека е голям пич! Много любезен и отзивчив, с чудесни впечатления съм!
Метода се нарича липофилинг, но за да е ефективен трябва да се изпълнява по Колман със съответния инструментариум. В противен случай, не само че няма да има ефект от първия път, изобщо не би имал ефект, колкото и пъти да се прилага! Нямам никаква информация за съответния лекар и не мога да споделя впечатления. Но ако използва обикновена центрофугирана мазнина, резултата ще бъде само един - скъпо разочарование! Иначе плинципно липофилинга наистина се предпочита пред поставянето на имплант и дава доста добри резултати.
Отговори с цитат
  #162  
Стар 29th July 2013, 16:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ето това е процедурата липофилинг.Тези мастни клетки могат да бъдат инжектирани не само в устните,но било то и в брадичка,скули,наз.гънки и тн.Но за момента освен Ильо Стоянов,друг хирург не знам да има оригиналния инструментариум за процедурата.А този др.Янков не съм го чувала никога.Внимавай,по-добре при сигурен човек,отколкото по-евтиния вариант.

http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-1...iling-na-ustni
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #163  
Стар 30th August 2015, 16:34
mellissa mellissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,
виждам, че отдавна никой не е писал в тази тема и се надявам някой да ми отговори.
Преди 3 дни си сложих хиалурон в горната устна, но се оказа, че всъщност устната ми е достатъчно голяма, но наклона е полегат и изглежда все едно изобщо нямам горна устна.
Лекарят, който ми сложи филъра ми обясни, че е необходимо да ми се направи операция, с която да се издърпа устната. Въпроса ми е дали д-р Янков е подходящия за подобна интервенция понеже чета за ринопластика и други намеси, но не видях подобен проблем.
Ще съм ви благодарна за отговор
Отговори с цитат
  #164  
Стар 2nd November 2015, 16:29
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
По подразбиране Доктор янков

Здравейте момичета аз съм от варна и съм си правила операция при доктор янков и по точно отопластика много съм доволна от резултата но вече след една година време чувствам се малко по малко безчувствени откакто бях преди
Постигнахме страхотен резултат и постоянно ме питаше през цялата операция какъв резултат искам да постигна защото не бях с пълна анестезия но все пак доктора има лек и недостатъци сега ми предстои операция за уголемяване на бюста и търся подходящи хирург но за бизнес и на него не бих се доверила
Отговори с цитат
  #165  
Стар 28th April 2016, 06:33
todorovka todorovka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте и от мен.Вчера се подложих на операция ( отопластика) при д-р Янков.Иксам да Ви споделя,че останах изключително доволна от този човек.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 28th April 2016, 10:25
todorovka todorovka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 4
По подразбиране

kkkamsata,може ли да те попитам не те ли е страх да се скъсат конците или с времето страха ще отмине
Отговори с цитат
  #167  
Стар 7th May 2016, 20:42
thisavrous thisavrous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 3
По подразбиране

todorovka,

А колко Ви струваше интервенцията? (ако не е проблем да споделите)
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th May 2016, 11:23
todorovka todorovka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Thisavrous самата операция струва 1300 лв ,но преди това се ходи на преглед ,който е 40 лв .Понеже не съм от Варна и ми беше трудно да да ходя два пъти ,затова се уговорихме и прегледа и операцията да са на 1 ден
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th May 2016, 17:46
thisavrous thisavrous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 3
По подразбиране

todorovka,

Благодаря за информацията. Имам записан час за сряда следващата седмица, и ми беше от полза. А бързо ли се възстановихте?

Всичко най-добро!

Последно редактирано от thisavrous : 14th May 2016 на 08:00
Отговори с цитат
  #170  
Стар 13th May 2016, 20:46
todorovka todorovka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 4
По подразбиране

thisavrous Ами в интерес на истината все още се въстановявам.Минаха около 20-тина дни иии едното ми ухо има съвсем лек отток,но човек ако не знае няма да разбере от какво е- ( може би само аз си го забелязвам и затова все още излизам със спусната коса както е било винаги).Иначе с лента стоях само 48 часа.После я махате и си миете косата спокойно.Ушите ми бяха изтръпнали още около седмица ,но вече се оправиха.Болка е силно казано,но чувствах само в деня след операцията и през ноща.Това е общо взето.Доволна съм.В края на операцията д-р Янков Ви дава огледало и докато не кажете " ДА така е супер" не спира да работи.Хайде успех и очаквам да кажете как е минало.Всичко добро
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.