IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 20th April 2006, 10:20
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Вените се виждат защото ни е тънка кожата, това не е проблем, като ви поспаднат отоците, спират да се виждат толкова видимо. Веси,
гънките отстрани най-вероятно само ги усещаш, а не са видими. Не се притеснявай, всички си усещат имплантанта отстрани и отдолу.
Да-права си,Chujdata!Не се виждат гънките!Само ги напипвам,но интересното е ,че са само на едната гърда.
Иначе мога да се похваля,че вече психически се настроих положително към гърдите си и започнах да ги харесвам.В каква депресия бях в началото- не можех да ги гледам-въобще не ги харесвах
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 20th April 2006, 10:50
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Гърдите се отпускат по различно време, така че спокойно. Ще свикнеш с новите си придобивки и лятото ще ги пъчиш. Все пак толкова време сме били роднини на калкана, сега изведнъж да не си виждаш гръдния кош, стрес си е
Отговори с цитат
  #223  
Стар 20th April 2006, 12:53
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

От моята операция вече мина месец и половина. Веничките и при мен се виждат. И вълнички също малко от едната страна, когато се отпусна. И доста се отпуснаха вече гравитацията взима да действа, даже вече искам да спрат да се отпускат
Но всичко това е при голямо взиране, а иначе изглеждат наистина добре.
Забелязвам дори че малко се различават като форма. Сигурно не може да станат съвършенно еднакви, но не знам дали разликата няма да се увеличава с времето?
Отговори с цитат
  #224  
Стар 20th April 2006, 13:12
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Винаги има разлика между в големината на двете гърди, може да е незабелижима но я има. Аз и преди операцията си имах разлика, въпреки, че мъжо не я откриваше. А за лекото отпускане няма как. Но си носи редовно сутиена, даже и като спиш си слагай Триумфа до втория месец. Аз поне така смятам да правя.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 20th April 2006, 22:59
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

При мен минаха вече 48 дни от както имам цицки ! Зърната ми все още са по-чувствителни от необходимото.На консултацията доктора ми каза да хвърлям сутиена защото гърдите ми трябва да слязат надолу (мойте са подмускулно).И аз доста се взирам в гърдите си и колкото повече ги гледам толкова повече разлики намирам,но реших да спра защото ще изперкам.Когато ги показах на приятелките ми,всички ги харесаха и аз реших да се успокоя,все пак нали ще се променят до 6 месец до състояние ИДЕЯЛНИ !!! Горе главата на всички !!!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 24th April 2006, 21:58
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

MELISA, напиши малко повече за твоята операция в Бургас, моля те! Колко ти излезе и с какви импланти си?
Отговори с цитат
  #227  
Стар 24th April 2006, 23:01
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

И още нещо искам да попитам всички - има ли някакъв проблем 3 месеца след увеличаване на бюста да летя със самолет?
Отговори с цитат
  #228  
Стар 25th April 2006, 10:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bel
И още нещо искам да попитам всички - има ли някакъв проблем 3 месеца след увеличаване на бюста да летя със самолет?
не
Отговори с цитат
  #229  
Стар 25th April 2006, 10:39
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bel
И още нещо искам да попитам всички - има ли някакъв проблем 3 месеца след увеличаване на бюста да летя със самолет?
още по-малък проблем има да плуваш, дори и в открито море :P :P :P
Отговори с цитат
  #230  
Стар 27th April 2006, 18:34
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Минаха 3 седмици от моята операция и се чудя кога мога да почна да ходя на фитнес. Знам, че не трябва да напрягам ръцете, но поне да въртя велоергометъра и да правя коремни преси дали няма да може. Искам да ви питам още и как се променяха гърдите ви с времето дали се отпуснаха и станаха по-малки. На мен ми се струва, че изглеждат по-малки. Пък може и вече да съм свикнала с тях.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:12.