IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 10th December 2006, 08:42
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Чак сега виждам, че Еasy е писала в скоби "плащаш за качество и за марка", т.е докторът е искал да каже, че това са най-добрите импланти според него. Ето как едно малко недоглеждане може да промени много неща В този смисъл сори за досегашната ми теза.
Но някак не ми се вярва това ама както и да е.
П.П. Късмет на Еаsy! Май ще ти е необходим след всички каръщини, които описваш
Ами как да ти кажа на мен с кола пътят ми се видя кошмарен с влак не бих тръгнала. По-добрият вариант е автобус или самолет.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #722  
Стар 10th December 2006, 09:17
emsy emsy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 26
По подразбиране .

Ами не знам вече.... наистина голям кърък ме е подгонил нещо....а си мечтая за тия цици вече повече от 10 години че то най - хубавите ми години минаха криейки се да не би някой да ме види.... и реших че тази коледа ще си направя този подарък пък каквото ще да става.
Благодаря ви че ме подкрепяте-наистина имах нужда......
И стискайте палци пък каквото господ е рекъл ........
Отговори с цитат
  #723  
Стар 10th December 2006, 10:09
Denilini Denilini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Стискаме ти палци мила и не се безпокой всичко ще бъде наред,ще си имаш един прекрасен бюст.След лошото винаги идва хубаво така че смело напред ние сме с теб,Целувки
Отговори с цитат
  #724  
Стар 10th December 2006, 10:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emsy
Според проведено във Финландия проучване процентът на самоубийствата сред дамите с изкуствен бюст е три пъти по-висок от средния за страната ............
И за други страни е писано така . Обяснение може да се открие и в тези думи :
Имам правени устни , бюст , сега искам и нос .
Тема от нашия форум .
Не го коментирам , защото всеки интелигентен човек би разбрал в каква насока го казвам , затова се надявам да няма заяждания след изказването ми .
Отговори с цитат
  #725  
Стар 10th December 2006, 10:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе верно че се вманиачава човек, като си оправи едно нещо, иска още и още...ма чак пък да се самоубия...
Отговори с цитат
  #726  
Стар 10th December 2006, 14:39
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не помня дали съм ви питала и не знам дали е за тази тема, но при нас правят ли се психологически прегледи на желаещите да си направят пластична операция, в случай, че човекът покаже лабилна психика?

Сетих се, защото вчера гледах за поредн път Кръци/Срежи и там имаха подобен проблем.

Тук как е? Или всеки, на който нещо му е криво за момента, може да иде и да си направи операция?
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #727  
Стар 10th December 2006, 14:48
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

И аз го гледах в nip/tuck
но в България няма психолози ,които да са в екипа на пластичните хирурзи и не съм чувала на някой да му е правен тест или да е имал предварителен разговор с психолог...поредното спестено перо в разходите на нашите доктори
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #728  
Стар 10th December 2006, 14:58
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Познавам самоубийци. Никога не съм си помисляла, че могат да го направят. Не само аз, околните също. Не са споменавали такова нещо, сигурно са давали сигнали, но...
Абе всичко, което исках да кажа е, че и аз мога да заявя "Не съм с лабилна психика!". Ама никой не знае как би постъпил при определени обстоятелства. Животът понякога може наистина да ти се стори черен.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #729  
Стар 10th December 2006, 17:06
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Емси, мила, дано след всички неуспехи, най-накрая се осъществят мечтите ти! желая ти, този път да си доволна от операцията и от доктора, дано и влака да не друса много на връщане И аз съм оперирана при Калкова, ама наскоро и за сега съм добре, можеби е нормално ако практикува от 12 години и да не я е бивало в шев и кройка, вече се е научила, при мен шева е незабележим, едва 4 см, както и трябва да бъде . Успех и да пишеш после.
Отговори с цитат
  #730  
Стар 11th December 2006, 08:58
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
На всеки доктор любима марка импланти са тези с чиято фирма има най-изгоден договор
1 000% съм ЗА!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:42.