IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th January 2005, 05:45
кос
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране как да стегна тялото си

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.

Здравей МиТак. Аз не съм специалист в тази област,но от собствен опит знам,че стига да има желание човек може да го постигне.Говорим за стягане на тялото а не за фигура с контрастни мускули.Разбира се трябва да се правят серии упражнения сутрин и вечер или поне всяка сутрин. Това съчетано с правилен хранителен режим би дало резултат.На всеки успех формулата е постоянството. Пак казвам аз не съм специалист.Много неща не знам и се опитвам да ги науча от различни форуми. Аз лично успях да сваля доста килограми и да стегна тялото си и продължавам с упражненията. Важно е да се разбере това,че ако желае човек да изглежда добре трябва да не спира физическите упражнения и трябва да си създаде подходящ за него хранителен режим. Накрая ми се ще да те попитам с какво се занимаваш и ако имаш повече опит в тази област би ли я споделил.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th January 2005, 17:16
MuTaKa MuTaKa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 25
По подразбиране

Занимавам се с бойни изкуства от 11 години.. някои от който се доближават по-скоро до спорт отколкото до изкуство. Учил съм в спортното училище на ЦСКА, където освен яко маане се занимавахме и с доста теория. Освен специлизираните неща, които се учат по профилираните предмети (химия и биология) има и специални предмети като примерно "Теория и методика на спортната тренировка".
.................................................. .................................................. .......
А моя личен съвет е ако наистина искаш да се научиш да си купиш 1-2 книги и учебници, а не да четеш по форумите, защото доста често се срещат невероятни глупости, които изобщо нямат връзка с главния мозък и е голяма вероятността да се объркаш много!
__________________
185/85kg...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th September 2009, 13:16
Barbie_GurL Barbie_GurL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

А донякъде си е и до структура..
Моите мерки са 88/60/88, което стои адски добре, стегнато съм, тренирала съм спортни танци и оттам дължа много за фигурата си, но ме притесняват леките паласки... И много искам да ги стопя, но незнам никакви упражнения. Някой пробвал ли е и как?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th January 2010, 16:32
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

как да постигна резултата стегнати крака и дупе, така че моят сладък мъж де се гордее като вървя до него. Ръст 155, килограми 45 имам сладък син на 10год.
Препоръчайте ми нещо ще го спазвам, тъй като искам да зарадвам миличкия ми.
очаквам помощ
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th January 2010, 00:49
kalkala kalkala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

за месец - абсурд
__________________
Светът е красив със своето разнообразие - декорация на стени
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th January 2010, 23:04
Аватара на Русалката
Русалката Русалката не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Има доста книги и клипове с полезна информация за упражнения....аз съм заровена с такива и те просто се научават като ги пуснеш 3-тия път....но лично един обикновен обръч (нека да е по-тежък) и въже за скачане (но, не от плат) А дори и кабел..става, просто да скачаш....доста бързо се стягат краката.... и раменете. Зависи къде искаш да наблегнеш.
И все пак какво ядеш....трябва голяма воля и усилие примерно, да не посегнеш на кекса от баба или мусаката на майка
Ето един линк, само че е на руски...
http://zamunda.net/details.php?id=67230&hit=1

За месец, това е малко време в което тялото трябва да извърви и промени. Лошо е да се сещаме в последния момент
__________________
Вече се чувствам свободна, не искам крила...ще летя с ръце!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th January 2010, 11:58
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

много Ви благодаря за отговорите
просто искам тренировки в къщи, нещо което не е съпроводено с ходене на фитнес ама ако не става без него, ще се организирам по стегнато и трябва да отделя време. Предимството на заниманията в къщи е, че не те обвързват с работното време на фитнеса, поне за мен е така. След операцията си купих голям и хубав кростренажор на кетлер по съвет на мадамата която идва да ми прави масажи. Тя каза че е по добре от колелото за стягане на дупе и срещу целулит. Сега си мисля и за хубава качествена пътека. Не съм ползвала и си мисля, че ако с метна отгоре и ще падна като слизам и все ме е страх да опитам в някой фитнес преди да си я купя за в къщи.
За обръча и въжето съм съгласна, чувала съм че дават страхотни резултати. Обръч да не е пластмасов детски откъде да взема? в спортните магазини има ли? Колко време да го въртя на кръста? И за въженцето ако може повечко съвети.
В момента само се занимавам с кростренажора по 25 мин на ден на 3 та степ от общо 10 степени. Искам да съм стегната а не с релефни мускули. Благодаря Ви.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th January 2010, 14:35
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Аз също съм слаба-43 кг.За стягане правя пилатес в къщи и мога смело да твърдя че от 5-тия ден краката ми се стягат а след втората седмица и дупето.Пилатеса го редувам с тае-бо и каланетика.В замундата има тае-бото на Били Бланки-невероятно е.Можеш да замениш ластиците ,които там ползват с гирички,но обезателно ти трябват тежести.Изтеглила съм си на Синди и пилатес за цялото тяло като наблягам най вече на корам и дупе.Купила съм си гирички и постелка.Това е всичко.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th February 2010, 09:05
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Ох ако можеше да стане с вълшебна пръчица, щеше да е супер. Как се справяте с мързела които ни обзема от време на време
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th February 2010, 10:15
hamelin hamelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте форумчето!
От скоро тренирам в къщи след 15 годишно прекъсване.....ясно ви е как се е отразило това на тялото ми. Висока съм 162, тежа в момента 48, но нямам грам мускул....което е ужасно. Та по темата...за месец тренировки ефекта е много малък и то само аз си го забелязвам, докато налучках упражненията, които търсех ми отне две седмици. Тренирам по 6 дни в седмицата, почти 1 час. На работа ходя пеша от години /по 6 км. в едната посока/ и това малко ме е спасило. Иска ми се да кажа, че имам една проблемна област, примерно паласки, но не би! Цялата съм проблемна защото въпреки, че съм слаба, определено не обръщах внимание на това, което ям. Сега е коренно различно и се чувтвам мн добре, дори не ми се яде сладко, като знам какво ми причинява!
Надявам се мацката дето бърза за месец да се стегне е успяла!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдастегнатялотосизаединмесецдомашниусловия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.