IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th February 2008, 20:22
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Цитирай:
Първоначално написано от rogi
Варненската "Света Петка" е пълна с добри специалисти,очни лекари,имат и всякакво оборудване,така че няма да сбъркаш с тях.
нАЙ- ДОБРАТА клиника е Света Петка във Варна,познавам хора които са се лекували там,а също и доста от тв водещите там си махат очилата
И аз бих казала, че е най добрата.Аз там си махнах очилата...които бяха ( -8.00 ) диоптара, преди 2,5 год.За сега нямам никакви проблеми...много съм доволна
за колко време се въстанови?
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th February 2008, 20:39
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Цитирай:
Първоначално написано от rogi
Варненската "Света Петка" е пълна с добри специалисти,очни лекари,имат и всякакво оборудване,така че няма да сбъркаш с тях.
нАЙ- ДОБРАТА клиника е Света Петка във Варна,познавам хора които са се лекували там,а също и доста от тв водещите там си махат очилата
И аз бих казала, че е най добрата.Аз там си махнах очилата...които бяха ( -8.00 ) диоптара, преди 2,5 год.За сега нямам никакви проблеми...много съм доволна
за колко време се въстанови?
Ами не мога да си спомня точно колко време ми отне възстановяването(може би около една седмица ), но лек дизкомфорт има през първите 2-3 дена.Тя процедурата продължи има няма 3-4 минути ( незнам дали има и толкова )говоря за лазерна корекция.
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th February 2008, 06:44
Аватара на Pauwa
Pauwa Pauwa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 19
По подразбиране

zhenya chavdarova моцеш ли да ми кажеш колко ти излезе процедурата
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th February 2008, 14:16
kuss kuss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: стара загора
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до kuss
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
доколкото знам тази във Варна е добра.намира се зад църквата Св Петка - улицата успоредна на Ген.Колев откъм Общината но незнам коя беше точно.ако се поровиш в google сигурно ще откриеш точния адрес и тел.успех от мен!
+1
__________________
Живота е една приказка която всеки сам избира как да разкаже
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th February 2008, 19:19
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

а кръвоносни съдове от бялото на окото може ли да се заличат по някакъв начин?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th April 2009, 19:15
tiho24 tiho24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 1
По подразбиране Света Петка

В никакъв случай не отивай те
в очната клиника "Света Петка"
при доцента Митов
това е семейна клиника дават големи надежди,
а накрая нищо в момента търся хора, който са
им сърбали попарата. Ако има навити да ми пишат
на е-mail tiho77@mail.bg
Готов съм и да извикам "Господари на ефира"
Една птичка пролет не прави.
Мене ме излъгаха и така затънах с 800 евро.
Е, нека да не допускаме това да продължава...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th April 2009, 20:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Разкажи малк оповече, как точно са те излъгали?
Доколкото си спомням, чела съм тук мнения на доволни пациенти...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th June 2011, 14:31
stefkanm stefkanm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да изразя голямото си разочарование и възмущение от очна клиника “Света Петка”. Синът ми – на 5 год. бе опериран в клиниката от страбизъм. Преди операцията доц. Митов ни увери, че ако изобщо се наложи втора операция, то тя ще бъде след години. Също така, преди операцията ни бе обяснено, че е възможно да се наложи да се оперират повече от два мускула, за което ще трябва да заплатим допълнително, но това щяло да се реши в хода на операцията. Ние, от своя страна казахме, че сме съгласни и подготвени. След операцията стана ясно, че не са оперирали други мускули и след като синът ми си отвори очите на другия ден /а не след няколко часа, както ме уверяваха, че ще стане/ нямаше никаква промяна от преди. Един месец по-късно положението е същото. На контролния преглед ни обясниха, че щяло да се наложи втора операция – не по-рано от 6 месеца, защото мускулите, които са били оперирани не били тези, които трябвало. Надявам се с този си пост да успея да предпазя децата и родителите им от клиниката и от доц. Митов и неговия екип. Клиниката е превърната в печатница за пари – на ден се извършват сигурно повече от 25 операции - на конвейер и каквото стане – стане. Сигурна съм, че има и други хора, които не са доволни от клиниката. Моля, ако има такива, пишете ми на е-мейл stefkanm1@yahoo.com
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th June 2011, 23:22
varna varna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
По подразбиране

И аз да споделя мнение... Относно толкова препръчваната клиника "Света Петка" искам да кажа, че вече не е това, което беше! Проблемът ми е астегматизъм с далекогледство. За първи път я посетих през 2001. по препоръка от доволни познати. След като бях обиколила додта лекари от какви ли не градове и села, се надявах, че тук ще има добри спецалисти. Естествено часовете се записваха няколко месеца по-рано, та така, записах час и търпеливо изчках датата. Естествено часът ми беше за доц.Митов. В клиниката много народ, дойде и моя ред пое ме една докторка - Борисова, да ме "подготви" за доцента. Това е първото, което ми направи впечатление, какво толкова ще ми подготвя та нали е само преглед не операция. И така, след като тя ме прегледа и даде записките си на доцента, той ги погледна видя ме и той на един апарат, колкото да не е без хич и ме отпратиха с препоръка след известно време да дойда на контролен преглед. И тъй като вече бях свикнала с какви ли не лекари и си мислех, че всеки следващ няма да е с нищо по-добър реших да посещавам Митов от време на време колкото да си следя състоянието. Започнаха да ми говорят за лазерна корекция и всеки път като ходих на преглед все ме агитираха. Защо не си направих корекцията?!
1. Съвсем невинно ми поискаха по 800 евро на око, пр положение, че раб.заплата беше 200лв
2. Операцията има рискове,минимални, но все пак...
3. Корекцията е докато станеш на 40-45г., след това от старост и се налага отново да сложиш очила (това ми каза доцента)
4. Следкато е толкова хубава и ефективна тази лазерна корекция, защо доцента не си я е направил все още, ами си ходи с очилата? А, сигурно парите са му проблем? Всичките му лекари и те се разхождат с очила, а те тръгнали да убеждават нас!

Та така, след поредното посещение, вече в новата им клиника, която е зад църквата Св.Петка (Тогава вече не преглеждаше Митов, той правеше само операции) имах час при д-р Борисова. (Само да отбележа, че междувременно д-р Борисова си бее открила оптика с кабинет и последните ми прегледи ме викаше в частния й кабинет вместо в клиниката) Можете да си представите изражението ми като ме извика един младеж(който имах чувството, че е стажант) и ми каза: "Елате да ви прегледам" Обясних му, че имам час при д-р Борисова, но той настоя. ОК, отидох, той започна да ме гледа и по едно време минава Борисова и казва: "А това е моя пациентка!" и ме извика със себе си. (Този път бях решила да не ходя в частния й кабинет, където ме претупваше, тъй като беше по-важно да вземе парите на германците и руснаците.)
ОТ този момент 2006 спрях да спонсорирам доц.Митов, но и без моя помощ е събрал пари за хиляди лазерни корекции.
Обръщам се към потребителите писали по-горе:
Как така ви "махнаха" очилата без операция, с редовни посещения. Мен в самото начало ми казаха, че заболването ми е такова, че и чудо да стане ако няма лазерна корекция цял живот ще си нося очила.
Прочетох мнение, че след лазерната корекция са им обяснили, че никога не се налага носене на очила, което противоречи с моята информация, която имам пак от доц. Митов.
Към момичето, което имае проблем с кривенето на окото - аз също имам такъв проблем, до преди година никой не ми беше споменавал за оперативното му премахване. Странно, какви лекари! Та преди година бях при доц. Групчева (която ми препоръчаха за контактни лещи) тя ме "светназа тази операция", обясни, че се скъсяват няколко мускулчета. Напоследък се замисля за нея дали да си направя, така, че ще се радвам ако има мнения по въпроса.
Поста ми стана прекалено дълъг, но като последно, ако знаете някой наистина, ама наистина добър лекар във Варна, при който мога да ходя на контролни прегледи и който да е заинтересован, предимно от работата си, а не от финансовата й страна, моля дайте координати. Трябва да си сменям очилата а не знам при кого да отида?!
Изкючвам Георгиев(не съм доволна) и Хубанов(предубедена съм, защото е възпитаник на Митов).
kovacheva@start.bg
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th May 2017, 20:54
Nikolay Petrov Nikolay Petrov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 11
По подразбиране

На 20 и 21 май 2017 в София ще се проведат безплатни консултации, от специалистът Доц. Баръш Сонмез , един от най добрите офталмолози – очен хирург и ръководител на катедрата по офталмология в група болници МЕМОРИАЛ съвместно с Турмед. Идването на специалист по очна хириргия от болници МЕМОРИАЛ е първо по рода си в България. Възползвайте се от възможността, местата са ограничени. Може да запишете час тук
https://www.turmed.bg/doc-sonmes-baris-memorial
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Очниклиники
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:00.