IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2841  
Стар 25th October 2016, 20:34
dessi_999 dessi_999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте на всички! Поради многото желалаещи за консултации с доктор Дилбер и невъзможността да ги приеме всички на предната консултация, имаме нови дати за консултация и те са 26 и 27 ноември! Нека всички който искат да дойдат, да ми пишат по вайбър или да се обадят на тел.0896629990.Също така можете да пишете и на официалната фейсбук страница. https://m.facebook.com/Ринопластика-...?ref=bookmarks

Последно редактирано от dessi_999 : 25th October 2016 на 20:44
Отговори с цитат
  #2842  
Стар 29th October 2016, 16:30
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starless Виж мнението
По-назад в темата видях някой да споменава, че му предстои операция при доктор Bekir Sivri. Разгледах инстаграм профила му, където има стотици снимки на оперирани и резултатите са страхотни. Някой знае ли какви са цените му?

Bekir Sivri - instagram
Аз звънях и на двата номера да запиша час за преглед,но уви...асистентката му като папагал все повтаряше пратете снимката на WhatsApp,и на всички други въпроси отговора и беше пратете снимка и това е и като пратих снимката и въпроса -сега ще ми запишете ли час за преглед, третия ден отговор няма ,при положение че прочели написаното от мен,ако това е сериозно отношение ......
Иначе наистина резултати впечатляват......
Отговори с цитат
  #2843  
Стар 29th October 2016, 19:36
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starless Виж мнението
В коментарите по снимките му тук-там има питания на английски език за цена, но никой не отговаря. Отделно самите коментари са 99% на турски език, което ме кара да мисля, че докторът си има предостатъчно пациенти турци и не се занимава много-много с чужденци. Иначе да - страхотни резултати, оперирал е такива носове, каквито и не съм подозирала, че съществуват...
Извинявам се забравих да спомена че в фб страницата на Бекир асистентката ми написа че цените са сега 6000 лири ,2017 г ще 8000 лири
Отговори с цитат
  #2844  
Стар 30th October 2016, 14:23
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

При Бекир Сиври цената за ревизията се определя от сложността на операцията. Първо трябва да погледне в какво състояние е носа. Иска и епикриза, но аз лично нямах.
Стискайте палци след няколко месеца да се похваля с хубав нос, защото той ще ме оперира, след като Асенов ме обезобрази.
Отговори с цитат
  #2845  
Стар 30th October 2016, 19:17
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
При Бекир Сиври цената за ревизията се определя от сложността на операцията. Първо трябва да погледне в какво състояние е носа. Иска и епикриза, но аз лично нямах.
Стискайте палци след няколко месеца да се похваля с хубав нос, защото той ще ме оперира, след като Асенов ме обезобрази.
Радвам се че ти успя,на мен така и не ми отговориха Ще ти стискам палци и ще чакам с нетърпение да се похвалиш с ново хубаво носле и разбира се задължително не само да е хубаво ,но и да е здраво носле
Отговори с цитат
  #2846  
Стар 2nd November 2016, 09:44
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inche Dimova Виж мнението
Здравейте на всички! До сега никога не съм писала тук, но от доста време следя страницата! Надявам се да бъда полезна на тези, които имат толкова много въпроси! Днес на 25.10 ми беше операцията при д-р Дилбер. Както всички вас , аз също много се калебаех между двамата доктори, но накрая се доверих на Дилбер. Докторът е уникален човек, такъв който не приема работата си за бизнес,както повечето в България, а за него наистина е важно клиентът да си тръгне щастлив от клиниката. На мен това ми е първа ринопластика. Вчера ми беше консултацията, на фотошоп ми показа доктора какво може да се направи, там определено не ми хареса , дори на косъм бях да се откажа, но бях сигурна, че възможностите на доктора са много повече от на фотошопа и на 100% му вярвах, че ще ми направи хубав нос, въпреки че пропорциите на лицето ми не позвляват да стане перфектно още от сега виждам, че е станало това, което аз исках. През цялото време Джеврие ( Диди) беши с мен , помагаше ми и ми превеждаше, това момиче е уникално! Вечерта ми пуснаха изследванията, в 8 сутринта ми беше операцията, бях доста притеснена, но болницата, лекарите и всички асистенти са професионалисти, предразположиха ме, така че да нямам притеснения за нищо. Дори в операционната, когато разбраха, че съм от България, дойде едно момиче, което е от България! Пита ме как се чувствам и че сега ще ме приспат и че съм в добри ръце. Не разбрах кога съм се събудила. Нямам синини за сега, не ме боли изобщо, през час минава лекар да ми види, болницата е като хотел. На обяд и вечерта ми донисоха да ям. На тези, които са се спрели на този доктор, няма да съжалявате! И няма от какво да се притеснявате! Хубава вечер от мен, ако успея ще прикача снимки, въпреки че е много подут носът
Хубава реклама. Снимки?
Отговори с цитат
  #2847  
Стар 2nd November 2016, 19:45
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starduussst Виж мнението
Хубава реклама. Снимки?
Ако погледнеш от първа страница та чак до последни ще видиш много много снимки на хората, и нито Дилбер нито Илхан нямат нужда от реклама,прегледай фб страници им със огромно количество снимки
Отговори с цитат
  #2848  
Стар 4th November 2016, 00:31
Аватара на Inche Dimova
Inche Dimova Inche Dimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starduussst Виж мнението
Хубава реклама. Снимки?
Реклама няма за какво да му правя това е реалността и споделям преживяното от мен. Не знам как се прикачват снимки, ако някой може да ми обясни ще съм благодарна!
Отговори с цитат
  #2849  
Стар 4th November 2016, 10:58
Desideschu Desideschu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, някой може ли да сподели как се чувства поне година след ринопластиката. Има ли някакъв дискомфорт, някакви проблеми с дишането. Общо взето какви са последствията след една такава интервенция. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2850  
Стар 5th November 2016, 15:22
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички .
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:00.