IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2921  
Стар 25th January 2017, 12:28
Violeta 7 Violeta 7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 2
По подразбиране

И ако може да ми изпрати който желае снимки след ревизия при него ще съм ви изключително благодарна! Vililozanova@abv.bg
Отговори с цитат
  #2922  
Стар 1st February 2017, 13:10
MSiana MSiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Zdr za vrıska s men00905312487950 i po fec book moje da se pisem za sıvet I pomost sım tuka
zdravei,ai6erasimova,da me nasochish kum nqkoi turski rinoplastika,dobur v reviziite I vse pak cenite da nesa mnogo visoki,zashtoto domomenta ako pomislq kolko sum prusnala po toq moi nos losho mi stave,osven tezi kudeto se komentirat v bg forumite
Отговори с цитат
  #2923  
Стар 3rd February 2017, 09:26
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Този правопис ме "убива".
Отговори с цитат
  #2924  
Стар 3rd February 2017, 18:54
Vi_Vi Vi_Vi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
Post Не се лъжете да си правите рино при Бенчев. Аз съм страшно НЕДОВОЛНА от него.

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
Имам да черпя успях да открия "америка" на съобщения ако не беше тази инструкция в снимки никога нямаше да оправя тези настройки
Видях се с Дилбер миналият петък,каза абсолютно същото едно към едно като професор Бенчев,потвърди неговата диагноза,около 80 % отрязана лигавица,тоест почти изцяло,която уви не се възстановява ...сраствания на меки тъкани се оперират няма страшно,дишането само на 70-80 %максимум ще се възстанови след операция, на 100% няма как Обоняние също ще се върне,но сумата която ми обяви е като за ревизия .
Малко ми е странно,защото аз нямам никаква ринопластика,че да плащам като за ревизия,само за едни меки тъкани такава сума за мен е огромна,моите уважения към Дилбер,много исках да съм при него,но ще търся други алтернативи.Иначе доктора много подробно всичко обяснява,показва Оххх забравих да кажа,че остатъка от лигавицата живнал и вече се овлажнява макар че лекарствата които ми изписа Бенчев бяха леки,това каза Дилбер.Успя нашия професор да ми оправи остатъка от лигавицата
Доста се замислям за операция при Бенчев,доста свестен ми се вижда,не ме излъга,не ми давал празни надежди,каза ми че ще направи всичко възможно да ме оправи, добри отзиви чувам за него.Има го отбелязан и в фб профила на Илхан https://www.facebook.com/photo.php?f...7789357250143& set=pb.100010572400643.-2207520000.1472495485.&type=3&theater е бил при него цитирам----------Днес имаме гости от България в нашата операционна! Председателят на Българско национално сдружение по оториноларингология и хирургия на глава и шия Проф. д-р Румен Бенчев и Д-р Иван Йорданов са тук да споделят нашите знания и опит в използването на пиезо инструменти при първичната и реконструктивната ринопластика, както и концепцията за ултразвукова ринопластика!

Не си правете операция при Бенчев. Аз сгреших като му се доверих. Имам изпъкнали хрущяли, формата е под всякаква критика, все още имам проблем с дишането, а уж беше оправил преградата.
Отговори с цитат
  #2925  
Стар 3rd February 2017, 21:32
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vi_Vi Виж мнението
Не си правете операция при Бенчев. Аз сгреших като му се доверих. Имам изпъкнали хрущяли, формата е под всякаква критика, все още имам проблем с дишането, а уж беше оправил преградата.
Благодаря много за предупреждение, Отказах се отдавна от него, колко и да има добри отзиви за някои от нашите доктори-но уви... всъщност накрая се оказва че не могат нищо.......категорично съм за турските специалисти,чакам с нетърпение 12 февруари за консултация при доктор Илхан

Последно редактирано от aliona : 3rd February 2017 на 21:36
Отговори с цитат
  #2926  
Стар 5th February 2017, 22:01
gergana_evtimova gergana_evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета много искам да ви попитам дали моя нос подлежи на поправка , защото на мен ми се струва доста странен . Все още не съм ходила никъде за консултация , обмислям вариантите . Ако кача снимка ще ми дадете ли съвети
Отговори с цитат
  #2927  
Стар 6th February 2017, 23:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не си губи времето с въпроси, ами направо пускай снимка без да се притесняваш, все пак в тази тема всички имат сходни проблеми. Не съм правил фотошопи от 100 години нещо позамря раздела. Фотошопа е най-добрият начин да видиш каква форма на носа как ще ти стои и да може да покажеш на хирурга как искаш да ти направи носа !
Отговори с цитат
  #2928  
Стар 7th February 2017, 21:20
gergana_evtimova gergana_evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Проблема е че не мога да я кача , къде се качва
Отговори с цитат
  #2929  
Стар 7th February 2017, 21:53
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Може да я качиш направо в http://prikachi.com/ и да дадеш линк към снимката тук.
Самото прикачване на снимки в поста ми е трудно и на мен, и мисля, че по този начин ще ти е по-лесно.
Отговори с цитат
  #2930  
Стар 8th February 2017, 02:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Също и:

http://prikachi.com/images/275/9034275y.jpg

Но има ограничения и ако снимката в jpg формат е по-голяма от 97.7КБ няма да може да се качи. В prikachi или друг сайт може да се качват много по големи снимки.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.