IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th November 2010, 21:53
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

При мен подобен белег ми го премахна една козметичка. Не стана от една процедура, а от цяла серия, но се получи и следа не остана. Само че при мен не беше от лазер пък и кожата на всеки е различна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th November 2010, 10:30
anri anri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Би ли споделила при коя козметичка и къде и дали става дума за лазерни процедури или други някакви подобни. След като сама си докарах белезите сега трябва да обмисля да не стане по- зле, въпреки че съм на мнение че козметичките доста внимават да не сгафят за разлика от прехвалените доктори.Предврително благодаря за инфото.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th November 2010, 15:00
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Не, не съм успяла да го премахна. Макар че се мазах с всичко на пазара, че и на два вида процедури ходих. Единстено леко се загладиха ръбовете, но белега си е много дълбок и реално не виждам с какво бих могла да го оправя. Дори и на лазер последен модел да отида не виждам как тази дупка би могла да се заличи.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th November 2010, 23:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не се ли убеди сама, че лазерът далеч не е за препоръчване за дерматологични проблеми? Това е само моден начин да ти приберат парите. Неслучайно в някои европейски страни се надига искане за забрана освен в определени случаи.
Потърси други алтернативи. Разбира се първо трябва да заздравее добре и да образува здрава кожа.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th November 2010, 01:07
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз пък съм доволна от лазера на Cutera. Само 2 процедури си направих и нямам никакви пъпки, а преди ми излизаха редовно. Зависи от лазера и най вече от персонала.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th November 2010, 01:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Аз пък съм доволна от лазера на Cutera. Само 2 процедури си направих и нямам никакви пъпки, а преди ми излизаха редовно. Зависи от лазера и най вече от персонала.
имам една колежка оправила се от лазера тук в германия.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th November 2010, 04:49
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Аз пък съм доволна от лазера на Cutera. Само 2 процедури си направих и нямам никакви пъпки, а преди ми излизаха редовно. Зависи от лазера и най вече от персонала.
имам една колежка оправила се от лазера тук в германия.
На мен и белезите от акне почти ми изчезнаха и тена ми се изравни. Мисля да си направя още процедури докато белезите изчезнат напълно. Вярно не бяха големи, но ме дразнеха
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th November 2010, 07:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Добре,че на мен не ми се наложи лазера
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th November 2010, 14:58
anri anri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Не зная защо дават гаранции за липса на белези и други негативи, като всичко това е налице след лазера.При мен месеци наред обработените участъци стояха силно червени като рани
и не се повлияваха от нищо. Да бяха предупредили че има риск, щях да се откажа тутакси,а те гледаха да си приберат паричките и после се оправяй се както можеш.Направо стана по- зле от преди процедурата,а като капак и вдлъбнатинки като от шарка, ама на кой му пука и тази Кадурина е само реклама и нищо друго.Ставаше дума за съвсем малки нещица. Явно не умеят да работят с лазерите ,не преценяват всеки конкретен случай.Четох за жълтия лазер за белези, ама май е глупаво да мисля че един лазер ще ми ги направи, а друг ще ги поправи.Лъжат че си единствения случай с белези, а това изобщо не е така, ама кой се излъгал излъгал.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th November 2010, 15:06
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не си попаднала на добър лазер и още по-малко на компетентен personal. А и е вярно че е индивидуално. На мен ми се повлияха много добре, на други не. Колкото до изгаряне - явно персонала са непохватни и безотговорни.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: изгарянеотлазер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:38.