IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 22nd July 2013, 15:59
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Hello Rumiana,

At this healing process, you should be tolerant. It's just normal now that you complaint about, it is the usual healing process.
At this time its really important to follow up and being at contact between doctor and the patient. That's why we expect that you come to the controls 1 month later. Това е отговора на Авшар Какво да пиша сега дайте съвет вие какво бихте направили
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 22nd July 2013, 16:09
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Между другото да ви се похваля нещо странично и смешно но пускам вежди. Благодарение на Уонт забележката и беше основателна.Сега е много по- добре, е още има да растат но наистина става добре.
Отговори с цитат
  #1283  
Стар 22nd July 2013, 16:55
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Честито, Руми, аз пък си подстригах бретон

При мен мина месец от операцията, всичко върви добре, ходя на плаж. Имам лек белег от шева под носа и съм все сополива, това нормално ли е? В смисъл от операцията ли е или просто съм си такава?

Да предупредя момичетата, които смятат тепърва да се оперират - първия месец след операцията цикъла закъснява (аз не знаех).
Attached Images
Тип файл: jpg 1 month after.jpg (29,7 КБ, 268 views)
Отговори с цитат
  #1284  
Стар 22nd July 2013, 17:02
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Eли станал е страхотен носа имам предвид и бретон ти отива, то на такова хубаво носле вече всичко ще отива.Кога ще ходиш на контролен преглед
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 22nd July 2013, 17:11
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Благодаря!

На 15-ти септември. Ти планираш ли пак да ходиш?

За отговора на Авшар - не знам какво да ти кажа, аз не съм много запозната и каквото ми казва той ми изглежда логично, но си остава факта, че ти е сложил пак хилурон, вместо да оправи носа генерално
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 22nd July 2013, 17:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Hello Rumiana,

At this healing process, you should be tolerant. It's just normal now that you complaint about, it is the usual healing process.
At this time its really important to follow up and being at contact between doctor and the patient. That's why we expect that you come to the controls 1 month later. Това е отговора на Авшар Какво да пиша сега дайте съвет вие какво бихте направили
Прати ми ако може на ЛС твоето писмо, което му изпрати, за да видя за какво става на въпрос и тогава ще ти кажа моето мнение. Между другото сега с тази ХК дето ти е сложил, няма как и да искаш, да ходиш при друг на консултация, защото няма как да види проблема.

Ели тази прическа толкова много ти отива и с този хубав нос, очи и устни си като кукла, и не го казвам, за да ти повдигам самочувствието, а защото точно това виждам.
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 22nd July 2013, 19:17
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте и от мен,
не съм влизала от месец и нещо и виждам, че темата се е развила много и за съжаление не толкова интересна за четене.
Накратко, от моята операция при Авшар минаха повече от 2 месеца. Доволна съм, връхчето спада с всеки изминал ден. Предупредиха ме, че отнема поне година, за да заеме окончателна форма. С две думи НЕ СЪЖАЛЯВАМ!

Четейки написаното се замислих... Пластичните хирурзи не са Богове. Не са и магьосници. Ние като пациенти сме ЗАДЪЛЖЕНИ да имаме реалистични очаквания и преди да се подложим на интервенция да сме наясно за рисковете и евентуалните усложнения. Да не говорим за ревизиите. Много съжалявам за Рими, но защо Авшар да е виновен? Нали тя отиде за ревизия при него след като нослето й беше съсипано от Енчев? Защо да не си иска парите от него + да й плати ревизията в Истанбул? В крайна сметка това са тъкани и никой, никъде не може да ви даде 100% гаранция, че резултатът ще е като от снимка.
Ако някой вярва и се лови на тези думи това означава, че проблемът е другаде. Пиша всичко това, защото съм сигурна, че има много търсещи отговори и такива хора, на които им предстои операция. Ако трябва да сравните България и Турция, разбира се, че второто е по-добре. Преди седмица видях и нос правен в Холандия при уж най-добрия.... върхът на момичето беше сплескан и забит в устната като след боксов мач. Естествено и тя ще прави ревизия.
Ако ще и на луната да се иде, винаги съществува риск от разочарование. А ако имаме и най-малките наченки на Body Dismorphic Disorder, тогава моят съвет е - никога не се захващайте с подобно нещо.
Бъдете обективни, а не заслерени от мечтата си за съвършенство. И никога не се сравнявайте с другите пациенти. Вашият резултат винаги ще ви се стори по-добър или по-лош от на "колегите" ви, но никога същия.
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 22nd July 2013, 21:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diliana_mihaylov Виж мнението
Здравейте и от мен,
не съм влизала от месец и нещо и виждам, че темата се е развила много и за съжаление не толкова интересна за четене.
Накратко, от моята операция при Авшар минаха повече от 2 месеца. Доволна съм, връхчето спада с всеки изминал ден. Предупредиха ме, че отнема поне година, за да заеме окончателна форма. С две думи НЕ СЪЖАЛЯВАМ!

Четейки написаното се замислих... Пластичните хирурзи не са Богове. Не са и магьосници. Ние като пациенти сме ЗАДЪЛЖЕНИ да имаме реалистични очаквания и преди да се подложим на интервенция да сме наясно за рисковете и евентуалните усложнения. Да не говорим за ревизиите. Много съжалявам за Рими, но защо Авшар да е виновен? Нали тя отиде за ревизия при него след като нослето й беше съсипано от Енчев? Защо да не си иска парите от него + да й плати ревизията в Истанбул? В крайна сметка това са тъкани и никой, никъде не може да ви даде 100% гаранция, че резултатът ще е като от снимка.
Ако някой вярва и се лови на тези думи това означава, че проблемът е другаде. Пиша всичко това, защото съм сигурна, че има много търсещи отговори и такива хора, на които им предстои операция. Ако трябва да сравните България и Турция, разбира се, че второто е по-добре. Преди седмица видях и нос правен в Холандия при уж най-добрия.... върхът на момичето беше сплескан и забит в устната като след боксов мач. Естествено и тя ще прави ревизия.
Ако ще и на луната да се иде, винаги съществува риск от разочарование. А ако имаме и най-малките наченки на Body Dismorphic Disorder, тогава моят съвет е - никога не се захващайте с подобно нещо.
Бъдете обективни, а не заслерени от мечтата си за съвършенство. И никога не се сравнявайте с другите пациенти. Вашият резултат винаги ще ви се стори по-добър или по-лош от на "колегите" ви, но никога същия.
А кой е най-добрия в Холандия , че аз обмислях един проф на възраст , но ме спря възрастта му ?
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 22nd July 2013, 21:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Между другото да ви се похваля нещо странично и смешно но пускам вежди. Благодарение на Уонт забележката и беше основателна.Сега е много по- добре, е още има да растат но наистина става добре.
Oх каква ми е голяма устата съжалявам нямала съм намерение да те обижам
Отговори с цитат
  #1290  
Стар 22nd July 2013, 22:56
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Keery ще попитам. Момичето си е правила операцията преди 5 години. Утре ще и пиша мейл.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:11.