IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1491  
Стар 10th February 2014, 21:21
opasna_27 opasna_27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

При мен е стеснявал върха на носа, но няма как да съм ти полезна в момента, 20 ден ми е от операцията и носа е доста надут, върха особено е топка....
Отговори с цитат
  #1492  
Стар 14th February 2014, 10:59
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране Ринопластика

Днес ми е 11 ден от операцията. От вчера спокойно си излизам навън без нищо да си личи. Нямам много отоци и си изглеждам съвсем прилично. Само имам леки синини под очите, които бяха под гипса, но се заличават с малко фондьотен.
Отговори с цитат
  #1493  
Стар 10th March 2014, 18:57
875698 875698 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте Днес ми свалиха гипса и е 11 ден от операцията ми при д-р Йорданов. Когато се видях в огледалото, бях повече от доволна. Не съм и очаквала толкова хубав резултат. Макар че носът ми е страшно подут, формата му е много хубава. Моята операция беше доста сложна понеже беше септо-ринопластика с паднал връх, гърбичка и много нарушено носно дишане. След като ми свалиха и пластините вече дишам доста добре и се надявам като поспадне отока да се подобри. Наистина съм страшно благодарна на д-р Йорданов, д-р Грозданов и на целия им екип за грижите, които положиха
Отговори с цитат
  #1494  
Стар 10th March 2014, 19:57
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране Ринопластика

Честито ново носле!
Отговори с цитат
  #1495  
Стар 10th March 2014, 20:05
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

А какво стана с bee1234? Как мина операцията ви? Ще се радваме да споделите.
Отговори с цитат
  #1496  
Стар 10th March 2014, 20:43
875698 875698 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, операцията ми протече така: Сутринта отидох в болница Софиямед в 8 без 10 и платих за операцията на регистратурата. Предния ден бях направила в болницата всички изследвания. При мен те бяха: консултация с анестезиолог, кардиолог, кръв и ЕКГ. Отнеха ми около 3 часа всичко и заплатих около 70 лв за изследвания и престои в болницата за 4 дни.
В деня на операцията отидох гладна и жадна. Като предната вечер изядох целия хладилник до 21 часа. След това не съм яла и пила абсолютно нищо. Само сутринта си измих зъбите. Когато влязох в отделението в стаята ми имаше още едно момиче, което си тръгна същия ден. И бях сама в стаята. Извикаха ме за операцията в 9.30, като преди това си бях обула пижамата. Горнището ми беше с копчета за да е лесно за събличане през главата, както ми беше казала Boracay. Качих се с една сестра до операционната. Вързах си косата и си сложих шапка. Видях д-р Йорданов преди операцията и в последния момент се оказа, че ще ме оперират по отворения метод. За което се радвам, защото е по-прецизен и в моя случай беше по-добрия вариант. Бях много спокойна, положителна и само се шегувахме с анестезиолозите. Харесах си нослето на една от анестезиоложките и после се оказа, че са ми направили подобно на нейното
Легнах на масата, свалих си горнището и после ми вързаха краката и ми сложиха абокат, апарат за кръвно и тапички около сърцето. Абоката не боли, поне не и докато ви го слагат. Мед ме заболя абоката на вечерта, защото беше много голям за моята ръка. После започнаха да ми вливат нещо в ръката и да си говорим. Сложиха ми маска и след секунда, заспах.
Събудих се в стаята ми. Операцията ми е била почти 3 часа. Когато се събудих се чувствах чудесно. Само леко ми се спеше и фъфлех за няколко минути. Вливаха ми система. И ми беше забранено да пия вода 2 часа след операцията. След като системата изтече и се почувствах стабилна, започнах да ходя из стаята. Много е важно да се раздвижите след операцията, не да се пресилвате- колкото ви е комфортно. Мен ме беше страх, че няма да мога да дишам, но не толкова неприятно- след 5 мин. свиквате.
Цял ден попивах кръв от марлите. И добре, че се бяха заредила с много салфетки.
За деня ядох само шоколад, сокове, вода и малко намачкан банан. Течности поне 2 литра и половина за да изкарам упойката . Не ми е било лошо, не съм повръщала.
Възстановявах се с часове. Няколко часа след операцията започнах да приемам Арника.
След 24 часа ми махнаха тампоните и ми промиха нослето. Не боли. Аз не можех да дишам защото имах пластини в носа.
Първия ден едвам виждах толкова бях лилава и подута около очите.
Сега 11 ден имам само леко жълти синини около очите и брадичката, но нослето е подуто доста. Всички от болницата бяха много грижовни и се държаха чудесно с мен
Отговори с цитат
  #1497  
Стар 27th March 2014, 20:34
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

875698, каква корекция правеха по нослето ти?Колко време беше в болничен?Би ли споделила колко ти излезе операцията, може и на лични.
Отговори с цитат
  #1498  
Стар 31st March 2014, 00:22
JennyJane JennyJane не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,исках да попитам каква цена е консултацията при д-р Йорданов? Благодаря Ви.
Отговори с цитат
  #1499  
Стар 2nd April 2014, 13:35
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JennyJane Виж мнението
Здравейте,исках да попитам каква цена е консултацията при д-р Йорданов? Благодаря Ви.
50 лв.
Отговори с цитат
  #1500  
Стар 2nd April 2014, 15:28
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране Ринопластика къде

Зравейте на всички,аз съм сувсем нова тук ,но след преживяните разочорования на две неуспешни ринопластики реших да се включа в форума с надежда да получа правилен съвет къде да си направя трета и надявамсе последна операция(
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:01.