IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 30th July 2012, 05:02
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Макс Мара, сега с кой си не разбрах?!?В инфото пише 355 ултра висок профил при Георгиев,а тук за анатомични говориш? от 355 на колко си в момента,че искаш 375,и защо да няма връщане назад?!? И аз като теб минах през двамата хирурзи.
Отговори с цитат
  #422  
Стар 30th July 2012, 22:59
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране кого да избера за свой хирург

бях с PIP 355 ултра висок профил, анатомични, операция Георгиев, сега съм с 375 анатомични на mac Ghan, операция Стоянов. Не мога да мина на по малък размер, защото може да се завъртят. ако джоба е за по-голям имплант. Георгиев ми каза при първата операция - повярвай всички после искат по-големи (аз се колебаех при първата операция между 315 и 355). Е, не и аз. А при втората трябваше да мина на 375, тъй като много държах на анатомичните импланти ( мак ган нямат 355). Не съм публикувала снимки от реоперацията, все не ми остава време да се снимам, може би скоро ще го направя
Отговори с цитат
  #423  
Стар 31st July 2012, 08:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara Виж мнението
бях с PIP 355 ултра висок профил, анатомични, операция Георгиев, сега съм с 375 анатомични на mac Ghan, операция Стоянов. Не мога да мина на по малък размер, защото може да се завъртят. ако джоба е за по-голям имплант. Георгиев ми каза при първата операция - повярвай всички после искат по-големи (аз се колебаех при първата операция между 315 и 355). Е, не и аз. А при втората трябваше да мина на 375, тъй като много държах на анатомичните импланти ( мак ган нямат 355). Не съм публикувала снимки от реоперацията, все не ми остава време да се снимам, може би скоро ще го направя
Доколкото разбирам сега 375 ти изглеждат големи, така ли? Разликата в куб е малка - 25, може би има разлика в параметрите за да ти изглежда така. Чакаме снимки.
Отговори с цитат
  #424  
Стар 31st July 2012, 08:31
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

би тръбвало да се харесаш.разликата е никаква.375 е нищо)пусни снимки плс...аз също не съм фен на големите. от Стоянов не си ли доволна?
Отговори с цитат
  #425  
Стар 31st July 2012, 17:42
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Доколкото разбрах Е доволна от Стоянов, но 375 са й големи. И тъй като е била с анатомични, за да не се допусне ротация, е трябвало да сложи една идея по-големи от преди (всъщност не съм чувала за РЕ с по-малки импланти все пак съществуващият джоб трябва да се изпълни...). Колкото до твърдението, че ИС ги прави по-раздалечени, според мен си е въпрос на анатомична индивидуалност при всяка пациентка.
Отговори с цитат
  #426  
Стар 31st July 2012, 18:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Колкото до твърдението, че ИС ги прави по-раздалечени, според мен си е въпрос на анатомична индивидуалност при всяка пациентка.
Доколкото разбрах, това за Стоянов тя го е чула преди първата опер и затова не е отишла при него, не че е истина (то си е абсурно).
Отговори с цитат
  #427  
Стар 31st July 2012, 18:38
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

аз съм доволна от ИС.само съжалявам,че 1-вият път не бях при него.нещата щяха да са други.А инче на моя позната даже и намали разстоянието.
Отговори с цитат
  #428  
Стар 31st July 2012, 19:37
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране кого да избера за свой хирург

ще се помъча да отговоря наведнъж на всички. Още първият път като отидох при Стоянов той ми препоръча голям размер - 420сс защото съм висока. Разчитах, че като кажа на доктора " искам бюста ми да изглежда максимално естествено за моето тяло" той ще разбере че не гоня обем, а естетика. Тогава не знаех как ще изглеждам с 300сс и как с 420сс, и разчитах на мнението на доктора. Понеже Георгиев не беше толкова краен в преценката си за естетика, това повлия на решението ми да избера него. Другото което оказа влияние беше прочетеното във форума, че Стоянов ги прави с разстояние. Ако днес трябваше да избирам, бих избрала размер не повече от 300сс. Всички по-големи размери правят жената да изглежда по-дебела, според мен. Избора ми за 355сс анатомични при първата операция определи размера и за следващата операция. Когато имаш анатомични импланти и искаш да ги смениш пак с анатомични, не можеш да минеш на по-малък размер, само на по-голям. Иначе в резюме- аз не съм доволна от първата операция при Георгиев ( бяха криви), доволна съм от втората операция при Стоянов, всички грешки бяха поправени. Но не мога да кажа дали ако Стоянов трябваше да почне на чисто, без предварително направен джоб, щеше да ги направи без голямо разстояние. Мисля, че съм съвсем обективна. Освен това със Стоянов водихме дълъг разговор на тема "радионожове". Това са коагулиращи средства, които препятстват кървенето. Заради прословутия радионож на Георгиев реших , че неговия метод е най авангарден, което повлия на решението за първата операция. Стоянов каза преди втората операция, че той има няколко такива на различни производители, даже експериментално ги ползвал успоредно и си водел записки кой как се държи по време на операция............Сега остава да си помислите че съм от неговия персонал. Не съм и не съм му адвокат. Мога още да пиша по темата, но стана доста дълго, ако някой се интересува, тогава ще пиша
Отговори с цитат
  #429  
Стар 31st July 2012, 19:47
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране кого да избера

като прочетох пак какво е тълкувала всяка от вас, мисля че най-правилно ме е разбрала Бижу. Аз доколкото разбирам целта на писането тук е да помогнем на тези след нас. Защото лично на мен това приключение до тук ми струва 4000+2500ЕУР.Част от парите съм ги дала защото не съм чела внимателно. Още тогава (2010 год) много от жените пишеха, че са чели, че има заведени дела срещу PIP, и фирмата ще фалира, ама толкова съм обърнала внимание.........Четете, четете и пресявайте
Отговори с цитат
  #430  
Стар 31st July 2012, 19:57
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

извиявам се за съмнянията ми преди време"някой от персонала"но се дразня ако има хора който сами се рекламират. а тук всеки може да надникне и да злоупотреби.МАХ МАРА,видима разлика не би трябвало да имаш в размера нали?!?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:18.