IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2015, 18:23
verion_h verion_h не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 6
По подразбиране Възстановяване цвета на косата при мъже

Здравейте,
Пиша по повод един подценяван проблем ,а имено какво може да направи един мъж за побеляващата си коса? За жените решението е ясно.Боядисват се и проблема е решен.
Никой мъж, дори и да реши да се боядиса, не подхожда смело.
Мъжете имат нужда да са дискретни при възстановяването и да се случва лесно и при домашни условия.
Косата ми започна да побелява много постепенно от около преди 10 години ,когато бях на 30...Медицинско лице съм и знам ,че няма как процеса да се спре се бях примирил..Но напоследък ,чета че по света вече има разработени продукти за възсатановяане и забавяне на побеляването на натурална основа и могат да се ползват ежедневно...Много пъти са ми предлагали във фризьорските салони бои ,които обаче са химия ,както и не съм сигурен че ще улучат цвета ми...Освен това да ходя всеки месец излиза : боя+услугата = не по малко от около 30-40 лв.на месец.
Казвам всичко това ,защото преди година попаднах в Полша на един техен продукт,шампоан за ежедневна употреба с фитопигменти и др.натурални съставки.Този шампоан вече го има и тук в България и си го купувам от аптеките,а до колкото разбрах го има и в някои салони.. Хубавото ,е че като се миеш с него много постепенно се забелязва потъмняване на косата.,ефект който ние мъжете търсим, за разлика от жените. Шампоана се казва DX 2 за прошарена коса при мъже и е около 28 лв.Супер е ,много съм доволен..., ползвам го редовно а и косата започна да изглежда по жива и плътна...
Цвета ми се възстановява, но бавно, с по около 5-10 % на месец .И това е супер, но дали някой го е пробвал и какво мнение имате? Ако се мия всеки ден дали ще ускоря процеса?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възстановяванецветанакосатапримъже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.