IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Мода


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 22nd March 2007, 09:27
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Моя е мноооого смотан,така,че няма да пиша как се облича.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd March 2007, 14:20
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Моят като се облича сутрин, винаги взима това, което в шкафа лежи най-отгоре. Много е смешен, хич няма да забележи, ако цяла седмица ходи с един и същ пуловер или дънки! Аз отвреме навреме пререждам гардероба, да се сети че има и други дрехи.

Много обичам да пазарувам за него. Обличам си го като кукличка. Той не си е купувал сам нищо от 100 години. Пък и му е супер скучно като ходи да пазарува. Така че аз купувам дрехи и му нося, ако му става, става, ако не, ги връщам.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd March 2007, 09:27
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Моят мъж разбира от мода повече от мен.Дори понякога той ми дава съвети какво да избера и винаги се допитвам за някоя дреха как ми стои и дали върви със съответните аксесоари.Просто има голям усет за тези неща.Специално той се облича спортно елегантно,понякога слага костюм,ако се наложи.Но каквото и да облече,всичко е издържано в стил.Дрехите му бяха едно от нещата,които ми направиха впечатление,когато го видях за 1 път
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th March 2007, 08:28
Tatiana Tatiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 5
По подразбиране

ох около мен е пълно със смотано облечени мъже и да ви кажа честно направо ми се иска да се обадя по домовете им и да извикам "за бога не ги пускайте да излизат така" ама ще си изям някой бой
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th March 2007, 11:43
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Μдам голяма част от мъжете се обличат зле. Познавам един, който ходи на важни срещи с дънки, дънково яке, маратонки и раница. Дребничък е, слабичък такъв, а и е на към 40години, та си представете за какво говоря. Иначе пък кара лъскава кола, не е да няма пари да се облече.

За смешните им анцузи въобще няма да говоря! Разбирам, че обичат да им е удобно ама си има случаи когато просто не е подходящо!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th March 2007, 13:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами не мога да кажа че обичам мъже само в костюми или само спортно елегатно облечени. но моя шеф е уникален. понеже се занимаваме с риба и той е решил, че трябва само спортно да ходи облечен. и си има едни любими спортни обувки - тип планинарски и не ги сваля. като реши, че са остарели отива и си купува абсолютно същите!!!!! и мнооооооооого рядко облича костюм - ако примерно е на среща с борда или има мноооооого важна лична среща и познайте - пак е с тия обувки на краката!!!! ина4е е уникално умен и забавен ,ама...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th May 2007, 22:09
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;9

Аз пък ги обичам по-такива "парцаливички",ама от това дето си личи че е скъпичко такова)
Много ги харесвам в анорак и карго панталони,или с готини джинси и тениска.
Малко имам фобия към костюмари,ама имам пресен спомен за как ми се вясна едно гадже out of blue s костюм и щях да превъртя, в хубавия смисъл де
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th May 2007, 12:35
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Аз обичам мъже, облечени по-fashion така-просто да си личи, че се грижат за себе си. Костюмарите и разни други униформени открай време са омайвали жените, по принцип нямам нищо против и към тях.
А иначе факт е, че много български мъже изобщо не значт как да се обличат (те да се държат не знаят как, кво ли остава за обличането ) -съчетават абсолютно несъчетаеми неща, не знаят как да подчертаят добрите си страни и т.н. В крайна сметка-то си е за тях
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th May 2007, 10:49
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

моя се облича много добре,винаги е спретнат,облечен напарфюмиран,подстриган,сп ортно елегантно с дънки и различни блузки,ризи.Иначе вярно че мъжете се обличат много зле без никъкъв вкус,затова сме ние тук за да им казваме как да се обличат за да изглегдат добре и да ги харесваме.Но от всичко по важно е да е чистоплътен,а не напарфюмиран и смърдящ ,маи изместих малко темата
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th May 2007, 10:56
Oceania Oceania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Слънчев остров
Мнения: 4
По подразбиране

Елегантно и поддържано е момчето, не се оплаквам. Има стил и вкус.

Лошото е, че по отношение на моя стил е твърде консервативен и ме ограничава - поли, деколтета, аксесоарите ...

Имам много добър приятел мъж, който е също е голяма кипра - дрешки, парфюмчета, кола-маска
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаксеобличатмъжетевиКактомъжетеоколовасде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:21.