IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th July 2006, 11:40
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Мислех аз да му направя снимка на телефона ми,но бях толкова ядосана ,че ми идеше не да му фрасна снимка а да му фрасна един между очите.Важното е ,че от разговора ни излезе притеснен и то доста.Но ако мога ще му направя снимка и ще го направя много известен.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th August 2006, 15:24
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте, хора. С ужас чета това, което споделяте за досега си с този лекар, защото детето ми е също жертва на "уменията му. Страшно съжалявам и се обвинявам, че не потърсих подобна информация, преди да поверя здравето на сина си в ръцете му. Той е на 9г., и по причини, с които не искам да ви обременявам сега, решихме да го подкрепим в желанието му за корекция на ушите. Отидохме на консултация при въпросния хирург, той ни насърчи и представи този вид корекции като нещо, което наистина умее да прави добре. Изглеждаше толкова спокоен и уверен, че се решихме много бързо. След няколко дни оперира детето. Известно време всичко изглеждаше добре, с изключение на това, че новите гънки които бяха оформени на ушните миди бяха много ъгловати и неестествени. Докторът ни успокояваше, че с времето ще се изгладят, и това наистина стана след 3-4 месеца, когато обаче и целите уши щръкнаха отново. На всичко отгоре едно конче не беше паднало и гноеше на шева. Той се учуди много от това и насрочихме нова корекция след няколко месеца. След нея ни каза, че старите конци явно не са били добри, скъсали са се, но този път е направил всичко възможно да няма проблеми. Повярвахме. От въпросната корекция са минали 4 месеца, ушите пак са ъгловати и неестествени, страшно различни по форма едно от друго и за десерт- отново има конче, което- слава богу -този път не гнои. Не съм водила детето при него, нямам сили да се занимавам повече, а и малкият е доста травмиран вече. Убедих го да си остави по- дълга коса, която освен "красивите" уши крие и единият от белезите, който е груб, дебел и червен, въпреки денонощното мазане с Контратубекс. И така, моля ви, ако сте решили да се подложите на нещо подобно-търсете дълго и внимателно на кого да поверите тялото и красотата си. Иначе може да съжалявате през целия си живот-като мен.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th August 2006, 15:28
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Пак съм аз и този път ви моля- ако някой е доволен от този лекар, нека пише и го защити. Все още имам слаба надежда, че случилото се с нас се дължи на случайност, а не на некадърност.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th August 2006, 16:45
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th August 2006, 16:49
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Много съжелявам за това ,което се е случило на сина ти,но 9 годишна възраст не е ли много рано за подобна интервенция,питам не за друго,а защото не съм запозната как стой въпросът при децата,
Желая много късмет на теб и сина ти и стискам палци на всички пръстчета всичко да приключи добре и детето да има хубави уши каквито е искало
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th August 2006, 17:44
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zuzina
Здравейте, хора. С ужас чета това, което споделяте за досега си с този лекар, защото детето ми е също жертва на "уменията му. Страшно съжалявам и се обвинявам, че не потърсих подобна информация, преди да поверя здравето на сина си в ръцете му. Той е на 9г., и по причини, с които не искам да ви обременявам сега, решихме да го подкрепим в желанието му за корекция на ушите. Отидохме на консултация при въпросния хирург, той ни насърчи и представи този вид корекции като нещо, което наистина умее да прави добре. Изглеждаше толкова спокоен и уверен, че се решихме много бързо. След няколко дни оперира детето. Известно време всичко изглеждаше добре, с изключение на това, че новите гънки които бяха оформени на ушните миди бяха много ъгловати и неестествени. Докторът ни успокояваше, че с времето ще се изгладят, и това наистина стана след 3-4 месеца, когато обаче и целите уши щръкнаха отново. На всичко отгоре едно конче не беше паднало и гноеше на шева. Той се учуди много от това и насрочихме нова корекция след няколко месеца. След нея ни каза, че старите конци явно не са били добри, скъсали са се, но този път е направил всичко възможно да няма проблеми. Повярвахме. От въпросната корекция са минали 4 месеца, ушите пак са ъгловати и неестествени, страшно различни по форма едно от друго и за десерт- отново има конче, което- слава богу -този път не гнои. Не съм водила детето при него, нямам сили да се занимавам повече, а и малкият е доста травмиран вече. Убедих го да си остави по- дълга коса, която освен "красивите" уши крие и единият от белезите, който е груб, дебел и червен, въпреки денонощното мазане с Контратубекс. И така, моля ви, ако сте решили да се подложите на нещо подобно-търсете дълго и внимателно на кого да поверите тялото и красотата си. Иначе може да съжалявате през целия си живот-като мен.
Много съжалявам...много. При едно от десетките висения пред кабинета му за хилядна смяна на превръзките се запознах с едно момиче претърпяло при него същата операция,за която разказваш. Ами какво да ти кажа, все е дно приповтаряш нейния разказ, бяха минали месеци от първата и операция, беше я подложил на втора...поредица от шиения с местна упойка и момчитео беше повече от обезверено, отново си беше с онази лента на ушите и каза че сигурно няма да може да си позволи да я махне именнозаради грозния белег...Некадърник си е тоя и това е, ако не си чела аз също съм една от опарените. Сериозно се замислям дали да не се съберем всички потърпевши и ако не друго то поне една статия в национален ежедневник да публикуваме...Просто потърпевшите изскачат все нови и нови и е нелепо да оставяме нещата така...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th August 2006, 18:04
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Момичета винаги има първи път ,може пък точно вие да спечелите първото дело срещу пластичен хирург ! Броя ви се увеличава постоянно !!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th August 2006, 18:33
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Beauty , отговорих ти на "Лични", благодаря за топлите думи.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th August 2006, 18:48
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Цвети-лекарите казват, че е добре дори по-рано - преди 1 клас, за да се избегнат подигравките в училище. Сега пък цялото СОУ знае и коментира, всички се взират и т.н. той беше вече 2 клас и всичко това месеци наред беше филм за тях- операции, болнични, лента на главата, дори веднъж едно момче го дръпнало и му се отвори 1 шев! Изобщо голям ужас, особено пък с този резултат, дето не е за гледане!
Малвина, чела съм твоята одисея, и точно това ме подтикна да пиша.Сигурна съм, че визуално те познавам- висяхме пред кабинета му почти всяка седмица от септември 2005 до април 2006. А за идеята да се обединим и да предприемем нещо-не мога да подложа детето и на това, просто не мога!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th August 2006, 19:24
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Леле този направо е изрод , няма ли сърце та поне децата да не окепазява от малки, НЯМАМ ДУМИ Zuzina напълно те разбирам, че не искаш допълнително да обременяваш детето с още проблеми и нерви, но дяволът калудов определено е за съд и затвор, не съм майка все още, но мога да си представя какво е чувството да постъпят така с най-любимия ти човек. Направо като чета аз вече се вбесявам, как може да има още хора да ходят при него, трябва да му се сложи един транспарант пред кабинета с нещо от сорта "ВНИМАНИЕ ОПАСНОСТ НЕ ВЛИЗАЙ" Трябвя да бъде спрян по някакъв начин, свържете се с медии, адвокати да зе раздуе случая, ако не друго то поне други хора да не страдат от него
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаКалудов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.