IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st July 2004, 17:51
Розмари
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Медицинска козметика

Смятате ли,че си заслужава 30-40 лв.за 30-40 гр.козметика на Avene,Galenic,Vichy,Rock?L'oreal,Avon,Garnier обещават същите резултати за 2,3 пъти по-евтина цена.??Някой с повече опит?Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd August 2004, 07:15
Розмари
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Благодария,Лола
Аз имам суха кожа,която се пигментира през лятото и фини линии край очите.Ползвала съм Messager,Ophycee на Galenic,нощния на Eucerin- нищо.Isteal-Avene-малко по-добре,но недостатъчно.От друга страна,има значение дали се лекуваш с,примерно,Augumentin на Glaxo,или агонизираш с неговия BG или CRO eквивалент.Лекарите твърдят,че е от чистотата на продукта.Чудя се дали това важи и за козметиката и ако да,при коя
Поздрави
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2004, 19:53
Sunny
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране za cenite na produktite

Az sym predstavitel na AVON. Ne bih kazala, che cenite sa mnogo visoki v sravnenie s drugi podobni firmi. No vypreki che polzvam mnogo ot produktite na AVON, sym na mnenie, che bylgarskite produkti syshto sa mnogo dobri. Poniakoga i az, kato prodavach na kozmetika, predpochitam da si kupya BG-kozmetika za 2-5 lv., otkolkoto za niakolko pyti po-skyp analog. Za krasotata se davat pari, no zashto symite da sa visoki, kato ima i po-evtin nachin...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st November 2004, 17:43
Denitsa
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Медицинска козметика

В повечето случаи високата цена предлага качество на вложените материали. Ако например искаш натурална козметика с розово масло няма как да избегнеш това. Лично аз посещавам салон в който ми предлагат терапии с български продукти от етерични масла. 9515856 обади им се и ги питай за ароматерапията. Гарантирам, че няма да съжаляваш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd December 2004, 05:17
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Nai-dobriq krem e CREME DE LA MER na Max Huber, za sujalenie v Bulgaria trudno dostypen i adski skyp,no koito moje da si go pozvoli ste se ubedi,4e tazi kozmetika moje da promeni izcqlo viziata i da prebori po4ti vsi4ki nedostatyci(vklyu4itelno i belezi!!!)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th December 2004, 23:17
kary kary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 3
По подразбиране

"VICHY" za men e nai-dobrata medicinska kozmetika ,imah mnogo seriozen problem s liceto i edinstveno seriqta na "VICHY"-NORMADERM mi pomogna ,a polojenieto ne beshe nikuk rozovo imah strashni petna i belezi.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th January 2005, 21:51
point /point@econ.bg/
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране do gost otnosno CREME DE LA MER na Max Huber

Моля, кажете ми Вие къде намирате този крем. И някаква информация за фирмата ако може. Към кои потребители са насочени продуктите и с какво приложение са.
Благодаря
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Медицинскакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:57.