IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th January 2010, 10:47
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране Как се създават приятели ?

Днес нещо само си задавам въпроси , естествено нещо ме подтикваше и да дойдат на езика ми - какъв процент масленост мляко предпочитате , взимайки млякото за закуска , втория въпрос беше - бихте ли си купили обувки от изкуствена кожа , вместо с естествена заради по-удобния ток - вчера изпаднах в такава дилема . И накрая шокиращия въпрос , чут мимоходом от филм - как се създават приятели ?
Моите са отдавна , и доста съкратени откъм бройка поради липсата на време за тях . На работа съм на принципа - само делови отношения , без приятелства , за да не пречат на работата и моите излияния да не се обърнат срещу мен . Казано за съжаление - от опит . :P
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th January 2010, 11:05
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране Re: Как се създават приятели ?

Включвам се първа:
Не закусвам никога, но си пия кафето с прясно мляко, така че винаги си купувам 1.5 % масленост. Киселото - също, най-много 2%.
Не бих си купила обувки от изкуствена кажа, освен ако, не дай Боже, остана без достатъчно финансови средства.
Приятелите...Хммммм, моите от сто години и са ми напълно достатъчни-броят се на пръстите на едната ми ръка. Изпитани са във времето и различните житейски ситуации. Не съм създала нови приятели - имам страшно много добри познати и свестни колеги. Да са живи и здрави всички. Тук, в този форум има много читави хора, което ме радва и с удоволствие влизам тук всеки път, когато имам свободно време. Благодаря на всички, които по един или друг начин се включиха в темите ми и най.важното-не спират да ме окуражават и съветват и в момента.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th January 2010, 11:57
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране Re: Как се създават приятели ?

0.1 % за кафето за млякото с нес. Да бих си купила обувки от изкуствена кожа, стига да не са по-скъпи от естествена кожа и наистина да ми харесват.

Според мен приятели не се създават, аз нямам приятели резултат от целенасочени действия. Просто разбираш в някакви ситуации и с течение на времето.

В работата... май бях твърде откровена и колегите на бяха свикнали на такова отношение. В следващата ще съм по-затворена.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th January 2010, 12:06
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Започвам подред Млякото е 0,1 % освен ако случайно няма,максимум да си взема 1,5%.За обувките от изкуствена кожа бих си купила,ако ми харесат много.За приятелите,темата ми е трудна Имам една единствена,която знае за мен абсолютно всичко,както и аз за нея,познаваме се от деца,споделяме си всичко,макар и от доста време да не живеем в един град.Освен нея имам още 2 приятелки които са ми доста близки.И с това май се изчерпват
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th January 2010, 12:11
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Айде и аз да си отчета Кафе пия само със суха сметана,следобедната ми доза кофеин е 3в1
Обувки от естествена кожа ползвах като бях ученичка и ми ги купуваха други
Имам само три прятелки,всички други са много добри познати,но не повече
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th January 2010, 12:27
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

висок
не
създават се за ена вечер. Нататък близостта изисква време във всички случаи
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th January 2010, 12:29
Аватара на basilika
basilika basilika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Greenland.....
Мнения: 46
По подразбиране

Млякото в кафето ми е най-високо масленото, 3.2%, по-вкусно ми е Както и кисело 3.6% купувам. Тока никога не ми е бил пречка дали да си купя дадени обувки или не...но не заради него бих предпочела едни пред други, трябва нещо друго да ме грабне в обувките. Да, бих си купила, стига да ми харесат и да са ми удобни.
С приятелите е много сложно...наскоро минах една много жестока равносметка и останаха точно толкова, колкото са пръстите на едната ми ръка..дано не съкратя бройката още Като че ли от познати нямам нужда...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th January 2010, 12:34
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Закусвам с кисело макс.1.5% с трици или овесени ядки заради разните му пусти диети
Нося маратонки и последната ми грижа е от каква кожа са, стига да са ортопедични и главно удобни
Приятеството е доста комплицирано нещо. Наистина изисква не само много време, но и влагане на емоций, търпимост и съпричастност.
Докато бях млада имах една приятелка. Сега имам много добри познати
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th January 2010, 12:39
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от basilika
наскоро минах една много жестока равносметка и останаха точно толкова, колкото са пръстите на едната ми ръка..дано не съкратя бройката още
с 4 пръста ще си като костенурка нинджа
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th January 2010, 13:06
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране Re: Как се създават приятели ?

2 процента
никой от двата модела не бих си взела в този случай

Приятелите се създават с времето. На мен поне ми е трудно да определя някой, с когото се познавам само от няколко месеца, за приятел, независимо колко добре се разбираме и си пасваме. Трябва отношенията ни да "узреят", да се уверя, че този човек не е "порта" и че интересът ни един към друг не е мимолетен. :P :P

Иначе винаги съм отворена към нови познанства и потенциални приятелства!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксесъздаватприятели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:08.