IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 2nd May 2013, 23:21
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Nelka , много се радвам че се харесваш . Кой ден ти е след операцията махането на коците ? 7 ли ?
Отговори с цитат
  #472  
Стар 2nd May 2013, 23:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katia13 Виж мнението
Nelka , много се радвам че се харесваш . Кой ден ти е след операцията махането на коците ? 7 ли ?

Мерси! :*

На 7 ги махна, въпреки, че ме предупреди, че е малко рано. Просто той пътува днес за накъде, а мен не ми се стои в Истанбул да го чакам да се върне. Нито ми се махат конци в Бг предвид какво се случи с предните конци...
Дано да няма проблем.
Днес ме видаха близки и приятели. Всички са очаровани. Някои, които са запознати с цялата ми предистория, даже пророниха по сълза... Много мелодраматичен ден днес...

Диляна, успех!! Стискаме палци, макар май да няма нужда
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 3rd May 2013, 11:34
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Нелка . Сега вече са зад гърба ти лошите моменти и ще има само хубави
Отговори с цитат
  #474  
Стар 3rd May 2013, 13:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Дилбер е единствения мъж, който ми е казвал, че нещата ще стават по-добре с времето, и не ме е лъгал...
Просто предните трима хирурзи ме убеждаваха , че ще става все по-добре, а носът все по-зле ставаше. Вътрешно просто не му вярвах на Дилбер, защото съм много лъгана, обаче жестоко съм подценила таланта му!


Не мога да повярвам каква промяна за 2-3 дни при драстично спадане на отоците. И не мога да спра да се гледам. С тази скорост, да не казвам голяма дума, има вероятност резултатът дори да надмине очакванията ми.
Физиономията ми е променена. Гледа ме друг човек в огледалото. Усмивката ми е различна....
И това е на 9-ти ден.

Нямам търпение да видя какво ще се случва от тук нататък.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 3rd May 2013 на 13:22
Отговори с цитат
  #475  
Стар 3rd May 2013, 16:29
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Еее, това е страхотна новина
Чакаме да се похвалиш и със снимки, като прецениш че е време.
Отговори с цитат
  #476  
Стар 3rd May 2013, 20:34
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Браво, Нелка много се радвам за теб!Дано да става по-хубав и по-хубав носа ти Така си и знаех аз, че ще стане хубав, отдавах песимизма на Дилбер на това,че имаш 3 операции преди това и той не е можел да проумее колко некадърни трябва да са неговите колеги от Бг и не са успяли цели три пъти да го смалят
Радвай се на новия си вид!!!
Успех на всички, които им предстои да се подложат на тази интервенция!Хубави празници!
Отговори с цитат
  #477  
Стар 3rd May 2013, 22:06
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка, като ти chетях поста направо настръхнах толкова съм щастлива за теб, che изпита най на края тази прекрасна емоция да се харесаш и да останеш доволна от своя доктор аз изпитах същото- прекрасно е за такива изстрадали от некадърни и нагли ако могат изобщо да се нарекът лекари. Много се радвам за теб.
Отговори с цитат
  #478  
Стар 3rd May 2013, 23:21
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diliana_mihaylov Виж мнението
Здравейте,
аз ще се оперирам при Др. Авшар следващата седмица. Исках да попитам оперираните при него, колко време стояхте в болницата? И кога ще мога да излизам навън? Той ми каза, че по принцип на 2 ден ще съм ок. Даже ще се върна в БГ на 3 ден от операцията и после ще отида на 8-ия за последен преглед. Стискайте палци и ще пусна снимки след това да покажа моите резултати.
Дилиана в страхотни ръце ще бъдеш Авшар работи с уникални инструменти и усещането от този вид ринопластика е съвсем разлиchно понеже аз съм се оперирала и по двата метода това е съвсем разлиchно изживяване Няма да имаш тампони в носа аз лиchно нямах и отоци и синини дишах идеално веднага след излизане от упойката В болницата се спи една веchер на 2 ден към седем следобед те изписват и те карат в хотела поне при мен беше така Ако те интересува още нещо питай Пожелавам ти кьсмет за резултата не се сьмнявам Предай много поздрави на доктора от мен
Отговори с цитат
  #479  
Стар 4th May 2013, 12:56
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря за отговора rimi,
ще му предам поздрави обезателно, само ми кажи името си
На консултацията той ми каза, че няма да имам тампони. Вече броя часовете. Той каза, че от моя нос можело да стане много хубав нов нос. Надявам се да ми е първа и последна ринопластика. На теб прави ли ти модел от гипс на новия и стария нос? Казаха ми, че ще имам такива за спомен
Пожелавам на всички ви да се сдобиете с мечтаните нослета. А на БГ хирурзите пожелавам да се осъвършенстват, да ходят на повече обучения, за да не ни се налага да ходим в други държави.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 4th May 2013, 14:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diliana_mihaylov Виж мнението
Пожелавам на всички ви да се сдобиете с мечтаните нослета. А на БГ хирурзите пожелавам да се осъвършенстват, да ходят на повече обучения, за да не ни се налага да ходим в други държави.
На Бг ринопластиците пожелавам да останат без клиентела!

Съжалявам, че съм толкова крайна, но от такива арогантни , лицемерни, нехаещи и неможещи медицински лица, от тук нататък добри пластични хирурзи на става...
Освен да чакаме новото поколение.
Дилбер е на 35. Илхан и той някъде там. Те са си имали потенциала да станат брилянтни. Обученията и квалификациите са плюс само за тези, от които става нещо..

Аз махнах лепенките и не мога да спра да се гледам. Във всяка витрина, всяко огледало, направо съм във възторг!

Диляна, успех!
Нямам търпение да се похвалиш!


Рими, чистосърдечно ти завиждах! И си го пожелах същото. И сега ми се сбъдва!
Който е минал през това, което ние сме минали, може да ни разбере. Никой друг не може...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:46.