IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 16th May 2013, 20:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ами аз си го обяснявам както например се случва с третата сливица. При повечето деца след появяването и и напълното и израстване идва момент, когато започва обратния процес - тя започва да намалява, свива се, буквално изчезва.
Отговори с цитат
  #612  
Стар 16th May 2013, 20:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам. Надявам се да има начин! Почнах супер много да си харесвам носа и не ми се разбутва отново. Ще си чакам контролния преглед, сигурна съм, че ако има начин док ще го знае.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #613  
Стар 16th May 2013, 21:53
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Преди малко дъщеря ми ме удари по върха на носа. Заболя ме временно, но не много силно. По-скоро се паникьосах. Дали всичко отиде по Дяволите? Нямам кръв, нито отоци след удара, но си внушавам най-страшното.
Отговори с цитат
  #614  
Стар 16th May 2013, 21:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Нищо няма!
Ако имаше разместване, със сигурност щеше да има кръв. И доста болка.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #615  
Стар 17th May 2013, 08:19
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана и аз до този момент получих вече два удара от моите дечурлига не ми е текло кръв нито болка сега другата седмица на контролния ще видим какво се случва но и аз много се притесних Нелка ти след 1 месец ли си на контролен
Отговори с цитат
  #616  
Стар 17th May 2013, 08:31
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка и на мен също хрущяла който е непосредствено под гърбицата незнам точно как да го обясня е подут леко не е така вдлъбнат както беше в началото така че и аз не знам дали е още отток или друго сега на 25 ще питам какво се случва Само незнам дали ще се справи моя племеник с английския незнам до колко добре го знае но моята приятелка не може да дойде този път с мен а то сега май е най важно да комуникираш добре с доктора
Отговори с цитат
  #617  
Стар 17th May 2013, 12:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, вкоставянето точно си отговаря на името - усещаш подутината твърда и неболезнена, точно като кост. Отока е мек. Разликата е осезаема.

Моя контролен не знам кога е, чакам да се обади док.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #618  
Стар 17th May 2013, 14:59
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Момичета искам да попитам ако някоя от вас знае ли дали тези доктори при които сте ходили се справят добре и с друг вид естетични корекции. Интересува ме подвигане на вежди и липосукция на лице защото моето е много бузесто. Най вероятно и втора рино ще мисля, защото не останах напълно удовлетворена от ринопластиката при Джамбазов. Незнам дали е възможно също да се направят две или три корекции в една операция, може би зависи от сложността и какво ще се прави.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 17th May 2013, 16:00
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Момичета искам да попитам ако някоя от вас знае ли дали тези доктори при които сте ходили се справят добре и с друг вид естетични корекции. Интересува ме подвигане на вежди и липосукция на лице защото моето е много бузесто. Най вероятно и втора рино ще мисля, защото не останах напълно удовлетворена от ринопластиката при Джамбазов. Незнам дали е възможно също да се направят две или три корекции в една операция, може би зависи от сложността и какво ще се прави.
Доктор Дилбер е специалист УНГ и алергии, така че освен за рино едва ли ще ти свърши работа по изброените манипулации. Авшар е естетичен хирург, за Илхан - не знам, нека хората, които ще ходят при него да кажат
Отговори с цитат
  #620  
Стар 17th May 2013, 16:27
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Авшар е пластичен и прави всички тези работи но е страшно скъпо при него
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.