IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th August 2008, 11:22
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

milamila_77 как ти завиждам за народните танци!!!! много обичам да играя - знам само право хоро , "елено моме ... " и ръченица. но като играя се зареждам с толкова много положителна енергия... незнам защо е така.
момичета не се тревожете за задържането. някои от по-старите Дюканки стояха на едни и същи килограми по един месец дори. само не бива това да ви обезкуражава и да се отказвате. запомнете че търпението е от голямо значение. ВСИЧКИ ХУБАВИ НЕЩА СТАВАТ БАВНО!
стискам палци на всички и най-важното е всяка сутрин да ставате в добро насторение и да го запазите през целия ден. да знаете това как помага!!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th August 2008, 11:28
valka_malka valka_malka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 28
По подразбиране

аз уча в котел музикалното училище :P но не съм танцьорка а певица .. но се радвам мн да чуя че ви харесва.... айде отивам да правя котемни преси и да карам колело
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th August 2008, 11:35
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Да се включа пак пряко за малко Значи....за задържането...Изобщо не се отчайвайте-съвсем нормално си е.Аз супер много време не бях мръднала изобщо...но после се сваля изведнъж...Важното е да не се отказвате-не гледайте на режима като на диета и не се натоварвайте психически-хич не го и мислете,все някога ще сме слаби Пък и да не сме-здраве да е!
Цунки на всички,много воля,инат и положителни емоции да си имате
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th August 2008, 11:43
valka_malka valka_malka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 28
По подразбиране

окси де....но аз имам срок в който трябва да сваля 8 килограма до....20 а така като гледам...стрелката не мърда...после заминавам за ирландия на турне а после 10 дни съм на море в приморско няма как да си правя палачинки там...просто ше се наложи да я спра...а какъв е бил смисъла да я пазя при положение че няма да има никакъв ефект....мисля да почна само на диня...дали ще сваля бързо...поне моя организъм е по стабилен...по-малка съм и по бързо ще се възтанови после помогнете ми момичета
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th August 2008, 11:56
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Selvaggia, Благодаря за милите думи. На мен затова ми е крив целия свят като метна някое друго кило отгоре, че изчезват и крака и се появява един корем, едни паласки, едно чудо, ама знаете как е какво да обяснявам. Направо онази доктора дето ме натъпка с хормони без нужда ми иде да я.... Ама ще го преживея. Имам едни дънки, които като ги купувах, сестра ми не можа да ги обуе, а тя е 50 килограма мокра, а аз си ги обух и закопчах и сега само ги гледам в гардероба и подсмърчам. Но...май е време да прочета отново Солжиницин - "Как се каляваше стоманата". Хи - хи - Хи, ужас много съм зле днес Едно такова ми е лигаво, а и тука в района всички ми се стряскат, че до вчера бях с червена коса, а днес съм с едно 10 см по-къса, че и толкова тъмнокафява, че чак черна Та ми е забавно.

А Selvaggia, предполагам,че говориш за пластичната хирургия, там съм пускала постове, ами да се хващаме, Мила да се мятаме. На мен (креватната половинка) не ми дава да си сложа силикон, ама не си спомням някой някога да е успял да ме спре да направя нещо Та сега като ида до Пловдив и като говоря с доктора ще ти пиша на лични за какво точно става дума. ....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th August 2008, 12:00
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

valka_malka, не се отказвай!Що да се наложи?Палачинка и аз вече мн рядко си правя-ям ги триците с кисело мляко и малко степче(че иначе имат вкус на дървени стърготини ).Остави ги за малко да се накиснат и става леееко по-приятно на вкус. Където и да си-има начин да си продължаваш Дюканчо-на заведенийце- салата,или нещо пилешко, според случая,таратор без олио,бяло фрапе без захар...кола лайт...хехеххе,това са ми поръчките на мен редовно
Ако искаш по-бързо сваляне намали млечните,колата(ако я пиеш ),че аз се забелязвах по едно време,че мн ми се подува корема от тях(топлата вода съм открила все едно ) и мисля,че ще имаш по-бърз резултат. Пък в крайна сметка,голямо чудо като не ги смъкнеш тия 8 кг до 20ти... Рабирам те идеално,щото и аз супер много пъти съм си поставяла такива срокове и почти съм спирала да ям,но резултата е ясен,няма да започвам пак стари теми...Така че-по добре бавно,но славно и с траен ефект
Успех,мила!
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th August 2008, 12:19
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

valka_malka съгласна съм с selvaggia - не се отказвай!
Не е трудно да се спазва диетата докато не си в къщи. Аз бях командировка за седмица - сутрин в хотела си хапвах варени яйца - само белтъците, на обяд пилешка пържолка, а за вечеря салата с риба тон или пък пропускам, зависи в колко часа се прибирам. Вярно, че отсвирих триците, но не беше фатално...
Дори да не смъкнеш всички 8 кг до 20-ти, какво от това! Със сигурност в Ирландия ще ги смъкнеш, защото натоварването ще е голямо.
Така, че подготвяй се за там и после да покажеш снимки
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th August 2008, 12:29
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

valka_malka, никакво отказване, Дарлинг, живяла съм в Англия верно не е Ирландия) ама храната е почти същата, имат много йогурти и нискомаслени продукти. Ще можеш да я спазваш и там диетата, не е толкова страшно. Имат едни магазини,които се казват "Лойдс", гръцка верига са и храната вътре е същата като в България,поне от опит го казвам. А тези 8кг,които искаш да ги сваляш за 20 дни не са невъзможни, обаче се приготви после за 16 Не те плаша и аз като Салваджия от опит говоря...Стъпка по стъпка и ще стане работата. Горе главата
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th August 2008, 15:06
valka_malka valka_malka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 28
По подразбиране

моммичета незнам но карах 30 мин колело....във вкъщи,после играх кючек...смешно звучи но много се слабее и паласките мн падат и краката се стягат много....пробвайте до 1 седмица ще видите резултата а за 8-те килограма ще ги сваля само трябва да вяртате в мен с тренировки,игра и дюкановата диета...до 20-ти че съм едно секси парче айде
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th August 2008, 16:01
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

valka_malka
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.