IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th August 2008, 16:37
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Здравейте момичета
днес се премерих на работа и съм 2,8 кг по-малко за 1 седмица, малко е ..да знам, ама все още се надявам на добри резолтати и като чета как укоражавате valka_malka , чак аз още повече се мотивирах , разбирасе смятам valka няма да се откаже след тази всеобща подкрепа, тей че и аз няма разбира се.....
както каза selvaggia"Така че-по добре бавно,но славно и с траен ефект "
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th August 2008, 20:14
amarena amarena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Бургас
Мнения: 16
По подразбиране

Привет и от мен,днес ми е 8ден от режима и съм пак 66кг на 5 ден от диетата свалих 6кг и така си останах 3дена нищо А си е спазвам стриктно,даже и си хапвам минимално по 1 кисело мляко на ден направено на айрян и от петък до днес съм изяла 2 пилешки шишчета и едно пилешко бутче.А и работата ми е доста динамична и силова но нещо зациклям.Иначе гръб съм направила като на културист бицепс трицепс а в ханша съм малка.Мисля да направя 10 дена ударен режим ако мога и повече ще се пробвам Пропуснах да спомена колите лайт 4 съм изпила досега от 0.250но чета и вие си ги пийвате няма да е от тях,както и да е ще продължа все ще се получи това което искам А аз искам да отслабна поне още 16кг даречем до нова година.Макар че моя ми прави проблеми вече скри ми кантара кара ми се ако искал слаба жена щял да си вземе такава аз на свадбата бях 75кг той такава си ме харесва но аз не.Мъжка му работа кой ли ще го слуша,да си мърмори аз ще продължа.
Лека и спокойна дами и красиви сънища И аз смятам да полягвам вече че всяка сутрин ставам в 4 за работа
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th August 2008, 20:55
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

amarena не се притеснявай че не сваляш. 6 кг за пет дни ударен режим си е направо голямо постижение. така че успокой се - организма си знае работата . Повечето момичета свалят по 5кг за един месец а ти се притесняваш ! недей - нещата при теб вървят идеално. не ми харесва обаче че ядеш минимално! това е грешно. трябва да ядеш поне 4 пъти на ден и то колкото ти се яде. в този режим няма ограничение, мила. не се броят грамажи, не се броят калории. ядеш колкото ти е сладко! едно шишче? не е ядене това. кола лайт е позволена - така че щом ти е приятна пийвай по една чашка. не е фатално.
и моя мъж харесва по-закръглени жени, но в крайна сметка е важно ние да се чувстваме добре в собственото си тяло. те / мъжете ни/ ни обичат и ще ни харесат и слабички. по-скоро той се е притеснил че не ядеш достатъчно и с право. хапвай варени яйца, прави си и омлет на тефлонов тиган. или яйца на очи - на тефлонов тиган без мазнини. може да ядеш и извара. аз си слагам в половин кофичка кисело мляко малко извара и подправки и е вкусна следобедна закуска. пуешка или пилешка шунка също може да хапваш... само не се ограничавай в количеството. скоро ще бъдеш зарадвана пак от кантарчето. и незабравяй да пиеш много вода -към 2литра поне!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th August 2008, 05:39
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте милички аз едвам станах ,но след два часа си отивам от морето и да си поуправя багажа като цяло съм в период на задържане ,защото може би си попийвах доста кола лайт и айрянчета от заведенията а те не са обезмаслени и тая риба която никой не ме посъветва дали мога да я ям ,въпреки че е печена така и не знам дали я поливат с мазнинка ,защото беше много вкусна но от утре спирам коли и тн и дано да започна да свалям защото тези 5 кила ми излизат през носа
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th August 2008, 06:25
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Весела почивка leito
И аз едвам станах - първи ден на работа след отпуска

Не се кахъри за скумрията на скара - тя си е естествено мазна, както и сьомгата, шаранът, толстолоб, разни морски котки, лисици и калкани и други хищни риби. Но рибните мазнини са много полезни за организма. В режима на Дюкан няма забранени риби, стига да са приготвени без мамзнина.

Сега на морето може да си отядеш на рибка и миди - стига да ти харесва.

ВЕСЕЛ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th August 2008, 10:57
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета !!!
отдавна несъм писала но не само съм ужасно заета с милион проблеми ами и съм в един "каръшки период"....запали ми се стационарния компютър ....аварира ми колата онзиден по обяд на Донуков точно до ЦУМ ..та 1,5 часа бях блокирала движението ( сетете се какъв екшън беше)
Първо да благодаря на tirra...за новата тема ...браво момиче беше време да почнем на нова стр .

Виждам че доста момичета в последно време се оплакват от задържане ( няма да изброявам поименно) искам само да ви кажа (за тези които не ме познават) ...досега съм 5 месеца и една седмица на режима ...за ударната фаза свалих 4,6 кг ..после по 4-5 кг на месец ...а последния месец само 2,5кг ...и последния ми период на задържане беше над 20 дни ....момичета колкото по малко килограми ви остават да сваляте толкова в по бавно темпото а има и друго когато вече сваляте килца които са стояли на дупето ви повече години е естествено те да се съпротивляват по дълго време ...въпроса е да сте по упорити и стрикни и няма начин резултатите ще дойдат вярвайте ми ...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th August 2008, 11:50
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте момичета и от мен. Вече минах първия ударен ден и днес е втори такъв. Голям зор с тази закуска, милички. Сигурно от 10 години насам не съм закусвала и тази сутрин изядох една "Верея" - 300гр с две лъжици трици и една ленено семе в 9,30 сутринта и сега едвам дишам - толкова ми е тежко, а пък се опитвам да ям през 4 часа.Нещо трудна задача. Вчера сигурно съм изглеждала като откачена в "Пикадили" докато ги намеря тези трици...Но въпросът е,че успях. Има нещо, което ме притеснява обаче. Аз нали скочих от диета в диета и снощи включително и тази сутрин опасенията ми се потвърдиха - качила съм 3 килограма от свалените ми 10,което е абсолютно алогично. Единственото логично обяснение, че съвсем скоро очаквам онези женските гости...Вие на какво мнение сте? Мислите ли, че може и да ми е повлияло яденето на протеини? Нещо съм в голямо чудене
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th August 2008, 12:19
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Nastiya мила, последния път преди да ми дойде бях подута най-вече в краката - все едно са ме ухапали 100 пчели направо имах рязка граница между стъпалото и пръстите а глезена .....!!!!не е за говорене . винаги се подувам преди МЦ но чак толкова не бях. като се притеглих бях 83кг. на втория ден след като ми дойде бях 81, а след около 6 дни вече бях 79. в същия момент бях на протини но от цяла работа да съм свалила някъде 1 кг. а останалото е освобождаване от задържаните течности. така че не се тревожи за двата кг . винаги , дори когато не съм на някаква диета съм качвала до килограм, два няколко дни преди да ми дойде.

npp много се радвам като се появиш!!! винаги разведряваш обстановката. ти "отпуск" знаеш ли какво е? стига си бачкала дай си малко благинка на новото тяло!

засега бягам че имам гости и трябва да им обръщам внимание!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th August 2008, 12:27
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Nastiya...щом очкваш всеки момент да ти дойде МЦ ...е нормално да покачих килата то е от задържана вода Дюкан го обяснява че преди и повреме на МЦ женския организъм задържа вода ...
а и като прескачаш от диета в диета организма ти му трябва време да адаптира в новия режим на хранене
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th August 2008, 12:46
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Благодаря, Милички. Ако не сте вие нямаше да се хвана на това хоро никога. Винаги съм ви четяла,но не коментирах, а сега без вас не мога. Обичам ви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:38.